Imperia Online България  
Април 16, 2024, 17:23:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: автоматично нулиране на данъците  (Прочетена 1067 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sashoni
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« -: Април 24, 2014, 20:48:05 »

Играя във v6 Mega blitz с името Sashoni и реших да си дръпна 10 часовия доход. Ефекта беше 0. Когато погледнах данъците - бяха на 0. А 5 минути преди това всичко си беше нормално и със заетото население и с данъците. До кога ще стават такива гафове и ще си заминават диаманти на вятъра?
Активен
playboy__79
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #1 -: Април 24, 2014, 22:39:09 »

здр,и при мен така се получи,от 3-4 дни им пиша за 2-я доход,резултат няма ,развалиха играта,това на нищо не прилича,а от kabum има 2 играчи ,за 20 мин ,точките им скочиха с по 1 600 000,това как ли не го смятах,няма вариант,а на запитване от съюзник,отговора беше -няма намерени нередности след проверката !!! ,това ми е последната ера,както на мен ,така и на много други ,жалко за хубавата игра ,развалиха  я !!!
Активен
playboy__79
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #2 -: Април 25, 2014, 00:34:46 »

еее няма такива тарикати,ей Админчета защо занулихте данъците и работниците по мините,за да нямаме касички,много на хитри се правите,само с диаманти искате да играем цтцтцтцт,големи лакомии ,ама старите хора са казали -- лакомо дупе,кръв сере !!!
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #3 -: Април 25, 2014, 15:03:16 »

Проблемът е отстранен, акаунтите Ви бяха компенсирани.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!