Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:37:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Летни игри 2019  (Прочетена 7526 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« -: Юни 12, 2019, 15:42:03 »



Игрови правила на турнира


- Скорост на развитие на империите - Мега Блиц (х10) – десет пъти по-бързо от нормалното.
- Всички играчи започват с по 1 милион от всеки ресурс
- Скорост на движение на личните армии - х4.
- Скорост на движение на съюзните армии - х1.
- Съюзите, участващи в игрите, ще се състезават в 11 различни дисциплини, които покриват различни аспекти на играта.
- Дисциплините ще са с продължителност от 2 до 4 дни.

-
Дисциплините няма да бъдат предварително известни и ще бъдат обявявани преди началото на всяка.
- През първите 24 часа на света няма да има активна дисциплина.
- Съюзите ще бъдат съставени от до 30 играчи.
-
Всички съюзи ще бъдат затворени по подразбиране и нови членове ще може да се присъединяват след получаване на покана или одобряване на тяхната кандидатура.
- Ако член напусне съюза, резултатът му за текущата дисциплина ще бъде изваден от резултата на напуснатия съюз. Ако играчът се присъедини към друг съюз, то резултатът му ще бъде добавен към резултата на новия съюз.
- Лимитът на разположена в съюзно владение армия е увеличен на 500 милиона войници.
- Издръжката на армията ще варира в зависимост от процента, който тя съставлява от нетните точки на потребителя.
- Играчите ще могат да избират управления за империите си.
- Играчите ще могат да пращат всички видове ресурси на съюзниците си.
- Играчите ще могат да пращат подкрепления на съюзниците си.
- Уменията Полеви лечител и Лечител-изследовател няма да се падат за Великите хора.
- Играчите ще могат да възстановяват 35% от изгубените в битка единици срещу диаманти, без значение от нивото на Военната медицина.
- Безплатното възстановяване е ограничено до 65% от изгубените в битка единици - 15% базово, като всяко ниво на Военна медицина го увеличава с 0,5% за нападателя и с 1% за защитника.
- Съюзната армия ще продължи да се възстановява автоматично.
- Разликите в падането на морала по време на битка се увеличават от диапазон 1-7 точки на рунд до диапазон 2-8 точки на рунд.
- Заключващите атаки ще работят при нови параметри. Нетната стойност на атакуващата армия трябва да е поне 20% от нетната стойност на защитника. Заключването ще се осъществява само в последните 10 минути преди удара, вместо през целия период, в който атаката е видима.
- По време на игрите всички участници ще печелят двойно повече опит за акаунтите си в състезателния свят.
- Няма да има налични турнири.
- Няма ваканционен мод.
- Без Прогноза за времето
- Ще бъдат включени нови модификатори на щастие - смърт на император/императрица ще води до загуба на 10 щастие, смърт на губернатор/генерал в защита ще води до загуба на 5 щастие, сключване на династичен брак ще води до печалба на 5 щастие, превръщане на колония в неразрушима ще води до печалба на 10 щастие, откупването на пленен велик човек ще води до печалба на 10 щастие.
- Прирастът на населението ще се влияе от щастието му - занижено щастие ще води до занижен прираст.
- Големите фестивали ще дават по 3 точки щастие вместо по 2.
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Юни 12, 2019, 17:54:23 »

И Победителят е.... ? Неговото име е... ? Той е.... ?

 *rose*
Активен

MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #2 -: Юни 12, 2019, 18:28:20 »

И Победителят е.... ? Неговото име е... ? Той е.... ?

 *rose*
Нищо не ми говорят звездите,аз както съм в пенсия 2 месеца ,не знам даже кой ще играе  Grin

Принципно Джерико говореха за събиране на отбор...ама сега не знам...както ще са само 30 човека отбор  в тая олимпиада...
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Юни 12, 2019, 23:31:37 »

Нищо не ми говорят звездите,аз както съм в пенсия 2 месеца ,не знам даже кой ще играе  Grin

Принципно Джерико говореха за събиране на отбор...ама сега не знам...както ще са само 30 човека отбор  в тая олимпиада...

И аз съм в пенсия вече...  *rose*
Активен

malkata83
Редник
*

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #4 -: Юни 13, 2019, 16:54:35 »

То и аз съм в отбора на пенсиите вече  Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #5 -: Юни 13, 2019, 17:17:38 »

То и аз съм в отбора на пенсиите вече  Grin

Почивай, че октомври иде...  Grin Grin
Иначе, дано да са измислени нови и интригуващи дисциплини за самите играчи, за да бъде интересно за всички участници в този Проект. Smiley
Активен

Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #6 -: Юни 15, 2019, 04:13:47 »

Намален състав на членовете в съюз ми звучи интересно, но ще стартираме ли с развити профили или ще сме мишленца? За временни диаманти и предмети като в нормалните светове предполагам, че е излишно да питам
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #7 -: Юни 15, 2019, 20:08:35 »

Намален състав на членовете в съюз ми звучи интересно, но ще стартираме ли с развити профили или ще сме мишленца? За временни диаманти и предмети като в нормалните светове предполагам, че е излишно да питам
Ми предмети и диаманти до сега не е имало..за развитието имаш по 1м от всеки вид ,5100 диаманта, университети 1 ниво , казарми 1во , къщи 5то,и проучвания на 1во ...
Тъй го помня де ,ама кой знае ,може да ни изненадат:D
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #8 -: Юни 17, 2019, 12:29:25 »

То и аз съм в отбора на пенсиите вече  Grin


Наборе , не така Grin
Активен

madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #9 -: Юни 17, 2019, 12:30:40 »

Номерът е в дисциплините да има колкото се може по-малко възможности за уговорки.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #10 -: Юни 17, 2019, 12:48:44 »

Номерът е в дисциплините да има колкото се може по-малко възможности за уговорки.

Винаги ще има шанс за уговорки и разместване на играчи. Самата игра го допуска това като възможност.
Активен

MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #11 -: Юни 18, 2019, 13:03:20 »

Винаги ще има шанс за уговорки и разместване на играчи. Самата игра го допуска това като възможност.
Дипломация му е майката Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #12 -: Юни 18, 2019, 19:01:29 »

Ми предмети и диаманти до сега не е имало..за развитието имаш по 1м от всеки вид ,5100 диаманта, университети 1 ниво , казарми 1во , къщи 5то,и проучвания на 1во ...
Тъй го помня де ,ама кой знае ,може да ни изненадат:D
Талисмани имаше за всички сандъци + Всички играчи ще стартират със столица с развити сгради и проучвания на определени нива (например Ферми 5, Крепост 6, Казарми 5, Централизирана власт 5 и други) и 200 000 население.
- Всички играчи започват с по 1 милион от всеки ресурс
Това БЕШЕ в двете териториални и в последните 3-4 олимпиади, в които съм си регвала акаунта Wink
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #13 -: Юни 19, 2019, 15:24:26 »

http://prntscr.com/o3v2zr

Така беше и всеки влизаше възможно най-рано за да започне да обира неактивните акаунти. Ама като гледам сега това не ми прилича на крепост 6. *pardon*
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #14 -: Юни 19, 2019, 15:37:04 »

А и населението никакво го няма - ако остане това, което е на картинката. Преди беше лесно, минаваш варварин заради товароносимостта, правиш 60 тарана и достатачно колички и след 5 минути започваш да сваляш по 4М ресурс отнеактивираните акаунти...., а сега ще трябват диамантиии Lips Sealed
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!