Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:27:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Battle Royale  (Прочетена 8028 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
malkata83
Редник
*

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #45 -: Май 16, 2019, 11:17:33 »

някой иска ли да го наглеждам Grin Grin Grin
И аз искам *hihi*
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #46 -: Май 16, 2019, 12:04:48 »

Аз искам. *hihi*

много искаш пиле  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #47 -: Май 16, 2019, 17:29:25 »

Тегава работа е тука като за сефте нямам никаква тактика..снощи си оставих армията пред крепостта,и никой не се е пробвал
Тактиката е отборна игра.Колко повече приятели играят по-добре.Кога някой те атакува другите могат му съобрят крепостите.Може да бъде и засечен.Игра в екип и може се очисти голяма част от картата.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #48 -: Май 17, 2019, 13:03:17 »

Ползвах допълнително само 10К диаманти и 10 подкови събрани от другите светове и изхвърчах с 60 места. Влизам в топ 50 без проблеми ама ми писна на... Нямам никакво намерение да вися по 8 часа ден и нощ вместо да си гледам работата. Предния 8 часов период си защитих крепостта ама после се заблях за 15 минути и ме смляха на полева. А само аз играя от съюза и никой не ще да ме наглежда. *pardon*Така, че майната му на формата. А и не мога да приема, че ще имам каса до мен на 30 и ще се окаже, че ме е изпреварил някой на 3000. Успех на ентусиастите.Щото ако искаха да направят елиминационен формат класирането трябваше да бъде по точки от отстранени играчи...ама тогава нямаше да се харчат диаманти за вдигане на нетните.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #49 -: Май 17, 2019, 19:43:52 »

глей сега, в 8 часова дупка без блок са те помлели и форматът е виновен, аре извинявай
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
centur
Лейтенант
***

Karma: +4/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 161



Профил
« Отговор #50 -: Май 17, 2019, 20:32:01 »

 Пък аз си стоя топ 200  Grin на спокойствие при слабаците и никой не ме закача само един се пробва и се разби..играя без диаманти няма смисъл да влагам пари
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #51 -: Май 17, 2019, 21:47:26 »

глей сега, в 8 часова дупка без блок са те помлели и форматът е виновен, аре извинявай

Че кой обвинява формата, просто не ми харесва и обяснявам защо, но това си важи само за мен, всеки има право на мнение и избор.Междо другото има и още едно нововъведение, което изигра лоша шега на някои хора - това, че дори и под атака армията може да се прехвърля в други провинции мигновено.Можеш да видиш атаката  10 секунди преди да те ударят и пак да го засечеш. *ok*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #52 -: Май 17, 2019, 23:46:59 »

- това, че дори и под атака армията може да се прехвърля в други провинции мигновено.Можеш да видиш атаката  10 секунди преди да те ударят и пак да го засечеш. *ok*
Атаката не е била заключваща.А за нещата от които се оплакваш и доста други съм задал въпроси преди да почне турнира..Това за разстоянията си го пише в правилата.Не ми харесаха отговорите не съм се регнал.Добре е преди да се впускаш в някой турнир първо добре да проучиш условията.Така няма да има разочарования.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #53 -: Май 18, 2019, 14:26:37 »

Ползвах допълнително само 10К диаманти и 10 подкови събрани от другите светове и изхвърчах с 60 места. Влизам в топ 50 без проблеми ама ми писна на... Нямам никакво намерение да вися по 8 часа ден и нощ вместо да си гледам работата. Предния 8 часов период си защитих крепостта ама после се заблях за 15 минути и ме смляха на полева. А само аз играя от съюза и никой не ще да ме наглежда. *pardon*Така, че майната му на формата. ..
Че кой обвинява формата, просто не ми харесва и обяснявам защо, но това си важи само за мен, всеки има право на мнение и избор.....
*pardon* karma
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #54 -: Май 18, 2019, 18:50:45 »

В тоя турнир има няколко критични рунда за нашия часови пояс - когато атаките са от 02:00 до 10:00 ч. и от 22:00 до 06:00 ч.  Тогава най-често биват отстранявани играчи. Имам предвид от тия с по-високо нето.

Значи е важно, ако играят по 2-3 приятели, да се наглеждат взаимно като влизат с пароли. Иначе безсънието е убийствено и рискът да те отсвири някой огромен. *JOB* *HUNTER* *SARCASTIC*
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #55 -: Май 20, 2019, 15:00:23 »

[spyRep=221260]jalisonduarte[/spyRep]

Една единствена каса в целия скапан свят, кой ли ще я докопа? *hihi*
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #56 -: Май 20, 2019, 22:38:20 »

[spyRep=221260]jalisonduarte[/spyRep]

Една единствена каса в целия скапан свят, кой ли ще я докопа? *hihi*

Аз успях да я обера в столицата  Grin
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #57 -: Май 21, 2019, 10:42:30 »

http://prntscr.com/nr9o21

Вярно, че имаме два акаунта ама първо нямат НИКАКВО взаимодействие помежду си, и второ излиза, че от семейството само един има право да играе във формата. Sad
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #58 -: Май 21, 2019, 10:53:47 »

Пише елиминиран.Не блокиран.Никой няма представа с колко акаунта играеш  Grin Grin Grin
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #59 -: Май 21, 2019, 11:00:47 »

Май ще трябва да се извиня, видях, че са оставили100 човека в играта. То наистина каква полза от другите, не харчат диаманти и се ослушват за накрая да понапомпят от чудесата. Ама нямат ли поне един психолог в тая игра за да прецени, че този проект си е мъртвороден. Има 5-6 паралии тежкари и още толкова комплексари, които гледат да се изявят и това е. 90% от играчите нямат намерение да нападат когото и да било освен каси и станове, а такива няма. Ако играчът не губеше акаунта си щеше да иам бой, но при елиминиране принципът "прееби другарчето" не върви. Толкова малко останахме, че сме като една рода, където всички се познават.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!