Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:34:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Battle Royale  (Прочетена 8023 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #15 -: Май 01, 2019, 17:41:40 »

Марто, аз чудесно знам от колко години е това предложение, нали се сещаш?  Smiley Надявам се новите собственици да погледнат по нов начин към него.

Играчите сме трудолюбивите пчелички и златните кокошчици на ИО, нали така? Е - защо да няма поне по един такъв бонус-турнир годишно за награда?! Сигурен съм, че за печалбата на ИО той ще е много повече плюс, отколкото минус. Ако повече хора го поискаме и периодично настояваме за него - може и да го получим  Wink

Аз разбирам доста от Финанси и Икономика, това работех в България и ще се опитам да защитя въпросната теза в най -скоро време и ще обобщя резултата.
 Smiley

Утре е работен ден и ще попитам ИО Екипа за последните 2 въпроса. Smiley
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #16 -: Май 01, 2019, 17:55:08 »

1.Ще има ли ограничение в обхват за атака по играч или всеки ще може да атакува всеки.2.За наглежданията пише че няма да има.Мултиакаунта разрешен ли е.И ако е забранен какво става с големия акаунт ако се установи мултиакаунт.3.Ще има ли имперски магазин и ще могат ли да се прехвърлят предмети и диаманти от други светове.Класацията и инфото в профила моментално ли ще се обновява или ще се запази досегашния модел на обновяване.-Класацията на всеки рунд а битките и военните точки в профила на 2ч,нетото моментално.4.Ще има ли обход.5.На каква база се определя класацията в рундовете.Възможно ли е играч без никакви или минимум битки да достигне до финала и да спечели турнира на база на най-високо нето.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #17 -: Май 01, 2019, 18:05:08 »

Не пише нищо и за заключваща атака.Ще има ли и ако има какви са условията за заключване.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #18 -: Май 01, 2019, 22:51:10 »

Ще отговоря при първа възможност.  Smiley

Питайте, за това е форума.. Smiley
Активен

karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #19 -: Май 02, 2019, 03:59:41 »

Не пише нищо и за заключваща атака.Ще има ли и ако има какви са условията за заключване.

http://prntscr.com/njb22t
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #20 -: Май 02, 2019, 12:02:48 »

Привет! Smiley

1.Нивата на Крепости в 8 от тях са свалени с 1, а в столицата с 2 и в момента са 4-то ниво. Ако играчът иска да построи отново ниво 5 на Крепостта си в Столицата, той ще трябва да плати 10% повече ресурси и времето за строеж ще е 10% по-дълго"

8 крепости по 1 ниво = 8%
1 крепост в столицата е паднала с 2 нива = 2%
8+2= общо 10%

2. Ще има ли ограничение в обхват за атака по играч или всеки ще може да атакува всеки?
Да, няма промени по обхвата. Възможни атаки до х5.

3. Мултиакаунтът разрешен ли е. И ако е забранен какво става с големия акаунт, ако се установи мултиакаунт?
Не, действат текущите правила. При установен втори акаунт, по-малкият се блокира.

4. Ще има ли имперски магазин и ще могат ли да се прехвърлят предмети и диаманти от други светове?
Да, ще има. Ще могат да се местят закупени диаманти и предмети. Засега.

5. Класацията и инфото в профила моментално ли ще се обновяват или ще се запази досегашния модел на обновяване.-Класацията на всеки рунд, а битките и военните точки в профила на 2ч, нетото моментално.
Ще се обновява в реално време.

6. Ще има ли обход.
Да.

7. На каква база се определя класацията в рундовете. Възможно ли е играч без никакви или минимум битки да достигне до финала и да спечели турнира на база на най-високо нето?
Да, възможно е. Крайната цел на турнира е да оцелееш, а не да елиминираш най-много противници.
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #21 -: Май 02, 2019, 13:06:08 »

тва е като за мен,направо се елиминирвайте самички  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #22 -: Май 02, 2019, 14:17:31 »

тва е като за мен,направо се елиминирвайте самички  Grin Grin Grin

Жена ти на същото мнение ли е ?  Grin  *HUNTER*
Активен

MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #23 -: Май 02, 2019, 15:13:24 »

 Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #24 -: Май 02, 2019, 20:58:59 »

Привет! Smiley

1.Нивата на Крепости в 8 от тях са свалени с 1, а в столицата с 2 и в момента са 4-то ниво. Ако играчът иска да построи отново ниво 5 на Крепостта си в Столицата, той ще трябва да плати 10% повече ресурси и времето за строеж ще е 10% по-дълго"

8 крепости по 1 ниво = 8%
1 крепост в столицата е паднала с 2 нива = 2%
8+2= общо 10%

2. Ще има ли ограничение в обхват за атака по играч или всеки ще може да атакува всеки?
Да, няма промени по обхвата. Възможни атаки до х5.

3. Мултиакаунтът разрешен ли е. И ако е забранен какво става с големия акаунт, ако се установи мултиакаунт?
Не, действат текущите правила. При установен втори акаунт, по-малкият се блокира.

4. Ще има ли имперски магазин и ще могат ли да се прехвърлят предмети и диаманти от други светове?
Да, ще има. Ще могат да се местят закупени диаманти и предмети. Засега.

5. Класацията и инфото в профила моментално ли ще се обновяват или ще се запази досегашния модел на обновяване.-Класацията на всеки рунд, а битките и военните точки в профила на 2ч, нетото моментално.
Ще се обновява в реално време.

6. Ще има ли обход.
Да.

7. На каква база се определя класацията в рундовете. Възможно ли е играч без никакви или минимум битки да достигне до финала и да спечели турнира на база на най-високо нето?
Да, възможно е. Крайната цел на турнира е да оцелееш, а не да елиминираш най-много противници.
Ами пожелавам успех на участниците  Grin Grin Grin .Мултиакаунта не се наказва.Значи може да се регват акаунти и да се точат.Атаки в обхват до 5 разрешени  *crazy*.Тук липсва кухото нето генерирано от чудеса, провинции, колонии и тн.Значи нетото ще идва от военни проучвания и армия.Всеки в обхават над 2 може да те елиминира за 2ч и само ще гледаш жално как ти сваля столицата без да може нищо да направиш.Но най фрапантното е че само на база нето може се вземе така рекламинария като "брутален" турнир.За какво се напъваш близо месец щом некой с каруца пари ще те надиграе за 2ч
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #25 -: Май 03, 2019, 10:12:56 »

Жена ти на същото мнение ли е ?  Grin  *HUNTER*

даже ще се радва ако започна да се занимавам с друго  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
bullitttttttttt
Редник
*

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #26 -: Май 03, 2019, 23:17:08 »

турнирът май е направен за играчи с кинти,които скоро не са играли за да ги върнат и да им почешат егото(топките),защото както предишни хора коментираха този който вложи кинти независимо ставаили не става си те трепе като кучи а ти седиш и гледаш...така че ти еба и турнира и тъпотиите  *ok* *ok* *ok*
Активен
malkata83
Редник
*

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #27 -: Май 04, 2019, 00:15:59 »

Ми ио доколкото чух си изгуби топ играчите дето вкарваха по една камара пари и сега се чудят какво да правят.Нека им,нека все повече и повече хора да се откажат и да няма кинти за ио,та тогава да преосмислят малко нещата   *scratch*
Активен
centur
Лейтенант
***

Karma: +4/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 161



Профил
« Отговор #28 -: Май 05, 2019, 10:38:45 »

Ще може ли да се мести столицата на глобалната карта
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #29 -: Май 05, 2019, 10:41:43 »

Ще може ли да се мести столицата на глобалната карта
единствената причина да семести в началото е, ако са ти лоши терените иначе където и да се преместиш времето за атака ще е същото. тук разстояниета на картата не важат
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!