Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:29:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: скриптове за атака  (Прочетена 1539 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
asnew
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« -: Февруари 05, 2019, 22:24:03 »

а сега влезте и вижте как се пускат едновременно 17 атаки под 10 минути от 11 офицера !!!

https://prnt.sc/mh36r3
https://prnt.sc/mh370i
https://prnt.sc/mh38qo
« Последна редакция: Февруари 05, 2019, 22:45:52 от asnew » Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 06, 2019, 11:14:20 »

Атаките ако са от 11мин е ясно.От 10мин не може се пуснат в сек.Обаче виждам 15 подкрепи пуснати в рамките на 4мин.И двата съюза си ползват скрипт.Къв е казуса.Кой е по-умел ползвател ли  Tongue
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
asnew
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 06, 2019, 12:02:47 »

подкрепите са само 8, останалото са дарения към съюза....ако и защитата имаше скрипт, нямаше влизане, ама...
Принципът "който си плаща не го закачаме" действа вече с пълна сила в тази игра....и май не само в играта ами и в цялата държава е основен принцип...
Активен
asnew
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 06, 2019, 22:56:07 »

и понеже някой ти е дал една кошница пари за сини камъчета и други есктри (сумарно около 12К в евро), ти няма как да го накажеш - тъкмо обратното, ще обясняваш как цялата игра е "честна":
Отгово ИО: Съюз DamulArmy праща множество атаки между 21:18:39 и 21:40:14ч на 5/02 по 2 замък на _Bushido_ , като има групи атаки, които тръгват в една секунда, но те са пуснати от различни членове на съюза. Забраната ограничава пускането на съюзна атака в същата секунда от един и същи нападател. Всички, тръгнали в същата секунда, са пуснати от различни играчи - това е въпрос на планиране и организация. Няма нарушение на правилата. Ако желаете, можете да докладвате за скрипт определени играчи, а не целия съюз.
?:1. Моля уточнете количеството играчи, от които са пуснати атаките?
2. Това количество играчи отговаря ли на броя на IP-адресите от които са пуснати атаките?
3. IP-адресите от които са пуснати атаките отговаря ли на IP-адресите от които обичайно играе всеки играч?
Отговор:1. 11 са играчите, които са пускали атаки в една секунда.
2. Да, отговаря. Атаките са пускани от различни ИП-адреси.
3. Не споделяме подобна информация.
?:да приемем, че сте прави и атаките са пуснати от 11 човека. И Вие и аз знаем че няма как да се пуснат 23 атаки в секунда макар и от 11 човека. На някой от много способните командири му се е паднало да пусне 3 атаки за една секунда, което е в противоречие с правилата, които ми цитирахте в предния мейл, значи има нарушение на правилата и съответно има скрипт. Кой е човека разполагащ с не позволената програма е Ваша, а не моя работа да го открия. Като Ваш поотребител желая да вземете сериозно становище и да ми отговорите на гореизложения от мен казус, а именно след като е забранено на един играч да пуска повече от една атака в секунда как се оказва че 10 играчи пускат по 2 атаки в секунда (това е забранено) и един е с 3 пуснати атаки. Именно заради опоследният Ви отговор, се съмнявам, че е направена каквато и да е била проверка, с цел да бъдат съхранени определени играчи от противниковият отбор.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 07, 2019, 10:37:37 »

подкрепите са само 8, останалото са дарения към съюза....ако и защитата имаше скрипт, нямаше влизане, ама...
Принципът "който си плаща не го закачаме" действа вече с пълна сила в тази игра....и май не само в играта ами и в цялата държава е основен принцип...
На 10 мин ли са атаките или първите са на 12 ,а последните на 10? Ако има 2 мин толеранс между първите и последните е възможно да се направи ръчно.

ПП. Защитата на поле от такива ръшове не е най-добрата идея,особено на 3м разчет. Атаката е добра и много трудно може да се спре, ако е съобразена с метеорологичните условия.
« Последна редакция: Февруари 07, 2019, 10:42:09 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
asnew
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2019, 11:53:06 »

всичко е под 10 мин....
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Февруари 07, 2019, 13:49:15 »

как така под 10 минути? всичко е пуснато на 10 мин, така ли? Ако всичко е тръгнало от втория ръш на 10:00 е ръчно , ако е от 10:09 до 10:00 е скрипт
дай снимка на тоя съюз, че ме заинтригува,
« Последна редакция: Февруари 07, 2019, 14:10:29 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2019, 20:39:01 »

как така под 10 минути? всичко е пуснато на 10 мин, така ли? Ако всичко е тръгнало от втория ръш на 10:00 е ръчно , ако е от 10:09 до 10:00 е скрипт
дай снимка на тоя съюз, че ме заинтригува,

Абе те са видели атаките под 10мин.Играта не позволява пускането на атаки в една сек от едно и също място.и скрипт не може го направи.Даже със скрипт за 20 атаки е нужно да се тръгне от над 11мин. за да може последната да тръгне на 10мин.На ръка пък нема как да се пусне повече от една атака от командир за сек.11 командира 11 атаки.На снимката се вижда че атаките не вървят всички в една сек.По това как вървят на групи и са наредени по време е ясно че е скрипт.не вървят в сек понеже времето за пътуване на 1ИМ не е точна цифра/примерно 3.27сек за 1ИМ/ и при натрупване на няколко атаки времето бяга
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Февруари 11, 2019, 22:51:53 »

Всичко е относително - зависи къде ше го отнесеш, поразпитах и аз, може и да се родили нови по-можещи командири. Аз така и не научих последните, с които играх....карма. За мен си остава съмнението как 11 командира ще пуснат в 1 секунда при положение, че последните 3-ма  "можещи" не знаеха как се синхронизира атака в секунда (за мен никога не е било и нужно да се прави това след 2016-та)
« Последна редакция: Февруари 11, 2019, 22:53:56 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!