Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:57:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: подкрепления  (Прочетена 897 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Holocos7
Лейтенант
***

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 122


Профил
« -: Февруари 01, 2019, 19:02:56 »

да вземета малко да го разбутате това ли,,,, малко убивата смисала на играта ? един човек да пази армията на половината саюз,,,,, все пак сраженията са тръпката на играта  Cry Cry Cry
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2019, 12:09:33 »

да вземета малко да го разбутате това ли,,,, малко убивата смисала на играта ? един човек да пази армията на половината саюз,,,,, все пак сраженията са тръпката на играта  Cry Cry Cry

лично мисля че опцията с подкрепленията не е лоша като замисъл ,но определено трябва да има някакъв лимит на армия който може да се изпрати към играч като подкрепа.също така този лимит да се определя от нетната стойност на получателя
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2019, 14:01:20 »

лично мисля че опцията с подкрепленията не е лоша като замисъл ,но определено трябва да има някакъв лимит на армия който може да се изпрати към играч като подкрепа.също така този лимит да се определя от нетната стойност на получателя
Лимит да.Но може би на броя играчи от които може се получи подкрепа и ограничение в тяхното нето.Примерно по 2 обхват на нетото на получателя.Друго няма смисъл.Но дори и при подобна промяна подкрепата ограничава броя на битките.Имал съм само една армия подкрепа при мен и така изкарах 2/3 от ерата.Никой не можеше да ме пипне.Обратно-изклах армиите на половин съюз,събрани при играч който ми бе в обхват.С 10 битки взех всички военни медали за ерата.От времето когато въведоха замъците,фокуса на играта се премести от личните битки към съюзните.Всяка една промяна,включително лазарета и подкрепите е насочена в обесмислянето и обезличаването на личните битки и тяхното ограничаване до минимум.В момента освен ако не се бориш за някакъв военен медал лични битки е оправдано да провеждаш само при турнир "доминация"
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!