Imperia Online България  
Април 18, 2024, 08:56:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: отново мултиплицаране на армии!!!  (Прочетена 1694 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Don4i4e
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« -: Ноември 24, 2018, 22:57:40 »

една кратка история... във война сме - акаунт Yesbeth на 2,5М нето, разбиван редовно преди войната, изведнъж вади 470к фаланги отнякъде!!! при положение че има на шпионаж само 82К... атаката е на 10 минути полева, шпионирането е непрекъснати... разбира се моят съюзник губи 800К тежки коне в битката... случайно в вражеслия съюз има българин и той ни казва че се хвалят чилийците че някой "помогнал" на тоя с фалангите  Shocked SATILOK - а ето това акаунчте на 85 нетни точки е помощника, спред написаното във вражеската трибуна!!! тепайте ги тея лошите, докато не са заразили играта, че ше останат само диамантаджиите...
http://prntscr.com/lmiljz - ето и снимка на въпроста битка и участниците

ако случайно аз съм сбъркал за мултипликацията на фалангите, и евентуално на ел. стрели - значи съм идиот  Smiley но при толко информация, и то призната ... Моля, проверете!!! че аман от отказали се хора в тая игра...

забравих да добавя - НИКОЙ не е пратил подкрепление, никой от вражеските акаунти не е паднал в точките, повечето са на минус в този момент и на шпионаж не се виждат армии...
« Последна редакция: Ноември 24, 2018, 23:03:35 от Don4i4e » Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2018, 23:31:39 »

Предадено е,но най-рано ще се получи отгоров в понеделник Smiley
Активен

Don4i4e
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2018, 23:47:25 »

Благодаря за бързия отговор!   

 http://prntscr.com/lmj50n - ето малко разузнавателна информиция от трибуната на вражеския чилийски съюз  Wink гугъл преводача не много точен в превода, но почти е ясно че "Три пъти ми изчисти войските" означава че му ги е умножил три пъти!!!
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #3 -: Ноември 27, 2018, 15:12:08 »

Благодаря за бързия отговор!  

 http://prntscr.com/lmj50n - ето малко разузнавателна информиция от трибуната на вражеския чилийски съюз  Wink гугъл преводача не много точен в превода, но почти е ясно че "Три пъти ми изчисти войските" означава че му ги е умножил три пъти!!!
не те знам к'ъв си, ама да си развяваш мръсното бельо из форума като  постваш скрийнове от чужда трибуна - не те бива,  ама ич. Ако минималното време за  подкрепления е ограничено до 10 мин , то  минималното време за отзоваване  на същите е 2:30 мин.  
« Последна редакция: Ноември 27, 2018, 15:18:10 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Don4i4e
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2018, 22:00:43 »

господин "изгубен", и аз не те знам кой си, ма щом ми знаеш чистотата на бельото може и да съм та ... някога  *rose* Иначе съжалявам, че писах тук, нарушил съм правилата без да съм ги прочел, съжалявам. Ще си развявам горе описаното и явно видяно в съпорта, че ако кажа каквото мисля точно за "изгубения" коментар, ще стане ясно и че съзнанието ми е мръсно  Grin
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2018, 15:00:53 »

не те знам к'ъв си, ама да си развяваш мръсното бельо из форума като  постваш скрийнове от чужда трибуна - не те бива,  ама ич. Ако минималното време за  подкрепления е ограничено до 10 мин , то  минималното време за отзоваване  на същите е 2:30 мин.  
Това де го пише.И хайде следващия път преди да пишеш глупости си провери в играта твърденията.Аман от всезнаещи ламери де не могат си пратят армията на обход без чужда помощ.Че няма клониране няма.Оправиха това миналата година.Но има други възможности за укриване на армия.Не да пишеш фантастики тук.
« Последна редакция: Ноември 30, 2018, 15:20:31 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 03, 2018, 19:59:52 »

виноват
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!