Imperia Online България  
Април 16, 2024, 18:51:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Световно 2018 :D  (Прочетена 36898 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #315 -: Декември 13, 2018, 13:45:04 »

Първенството беше скучно, не в самите отбори, а като цяло. За мен, това събитие трябва да има повече заряд, събития и бой, ама за това трябва и будни хора.
Вижда се отлив и липса на желание, май. Догодина трябва да се промени нещо, за да  се съберат повече "Будни" и "Дейни" хора в този формат.

Честит медал на Макис, другите не съм ги гледал.  Smiley
ъ? за кои е било скучно? Имаше повече битки от предното, там до един момент всичко беше позиционна игра. Щеше да бъде скучно, ако щатите не бяха решили да помагат на Русия, е тогава можеше да кажете, че е било скучно.

ПП. не е имало уговорка за подиум на  Русия от наша страна никога, просто след шпионските истории на бразилците тръгнахме, но руснаците за трета поредна година не бяха готови за подиум, просто при толкова обигран отбор им се чудя още. Не знам дали е било съгласувано , но румънците помолиха да не атакуваме съюзна армия на България и не го направихме до края. на Гонзо му се щеше да направи 5 от 5, но египтянинът беше много ниско, а на румънеца му се стекоха благоприятно  нещата та оцеля  Grin
« Последна редакция: Декември 13, 2018, 13:58:48 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #316 -: Декември 13, 2018, 19:18:36 »

но румънците помолиха да не атакуваме съюзна армия на България и не го направихме до края. на Гонзо му се щеше да направи 5 от 5, но египтянинът беше много ниско, а на румънеца му се стекоха благоприятно  нещата та оцеля  Grin

а да бе  румънците ,още на груповата беше уредено  Lips Sealed
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #317 -: Декември 13, 2018, 21:37:18 »

а да бе  румънците ,още на груповата беше уредено  Lips Sealed
на мен ми хареса играта на румънците на съюзно ниво - къртеха варвари за по 2 млрд на удар, добре играеха с малки армии, но не събраха отбор са света и се хванаха с бразилците по некое време. късно им увряха главичките, та можеше, ако не 4-ти поне 3-ти да са. Вие требеше малко по-рано да изкарате некви - 20-30 млн армия да им извъртите замъците, или те не се усетиха, но съдба.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #318 -: Декември 14, 2018, 02:10:25 »

а да бе  румънците ,още на груповата беше уредено  Lips Sealed
Shocked само не разбрах дали щатите са били в потрес и/или паника, че да ви предложат това? На груповата питах Ксави дали малката му е духала, че толкоз се беше запънал за Ингилизите, ама не би. Требеше ми помощ от приятел да ти разбера поста , но пък, поне да си разбрала , че имше молба от румънците да не ви дириме армията. Имаха планове хората
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #319 -: Декември 14, 2018, 09:32:09 »

Shocked само не разбрах дали щатите са били в потрес и/или паника, че да ви предложат това? На груповата питах Ксави дали малката му е духала, че толкоз се беше запънал за Ингилизите, ама не би. Требеше ми помощ от приятел да ти разбера поста , но пък, поне да си разбрала , че имше молба от румънците да не ви дириме армията. Имаха планове хората
Ти ако духаш за дипломация си е твой проблем Grin
Аз говорих с Ахил още на груповата  :Smiley
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Syringe
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #320 -: Декември 14, 2018, 10:26:46 »

Ти ако духаш за дипломация си е твой проблем Grin
Аз говорих с Ахил още на груповата  :Smiley

По-скоро имаш предвид Хавиер Grin
Няма да казвам какво искахте от "ахил", че ще станем отново за смях  Wink

Истината е че, не сте били в полезрението на отбора, за да ви закача някой
повдигна се въпроса за дипломация с вас, но предвид неадекватното поведение на английския отбор, съставен от българи, наличието на две бг-та в щатския отбор, в чийто акаунти влизаха още поне 5-ма, неадекватните писания на единия от тях, че учел в щатите, а не знае бъкел английски .... излагация голяма беше .... не само за него, за нас българите като цяло...

Мога да си представя с пуканките, гледайки мача от страни как знаеш толкова, а ако беше играла .... лелелеееее..  Grin Grin Grin

Съвсем откровено мога за кажа, че до този момент се радвах на това което постигнахте, и си мислех че сте го направили почти сами и изпитвах респект към направеното... 
Активен
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #321 -: Декември 14, 2018, 10:43:49 »

По-скоро имаш предвид Хавиер Grin
Няма да казвам какво искахте от "ахил", че ще станем отново за смях  Wink

Истината е че, не сте били в полезрението на отбора, за да ви закача някой
повдигна се въпроса за дипломация с вас, но предвид неадекватното поведение на английския отбор, съставен от българи, наличието на две бг-та в щатския отбор, в чийто акаунти влизаха още поне 5-ма, неадекватните писания на единия от тях, че учел в щатите, а не знае бъкел английски .... излагация голяма беше .... не само за него, за нас българите като цяло...

Мога да си представя с пуканките, гледайки мача от страни как знаеш толкова, а ако беше играла .... лелелеееее..  Grin Grin Grin

Съвсем откровено мога за кажа, че до този момент се радвах на това което постигнахте, и си мислех че сте го направили почти сами и изпитвах респект към направеното...  

aaa аз с котето не съм се занимавала ,само с Майк и с още един говорих  Grin

Ами що да не си е направил БГ обора нещата сам,кой им дарява армии,ресурси,кой пази замъци и помга на други отбори?
Грешката беше на груповата,че помогнаха на Перу да се класира Smiley

Само да вметна,че тези бг играчи ,които бяха в американския отбор не са имали нищо общо с БГ отбора .... До колкото знам и миналата година са си били в американския отбор Wink


http://prntscr.com/lusskq
« Последна редакция: Декември 14, 2018, 10:51:52 от MiraWasilewa » Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Syringe
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #322 -: Декември 14, 2018, 11:04:46 »

Не съм казвал че тези бг-та в щатския отбор са имали нещо общо с бг-отбора, напротив, имаха общо с бг-тата в английския, които се държаха адски неадекватно. Съжелявам че не си записах съобщението на трибуна на единия от тях, щяхте и вие да се срамите че сме българи. Такива простотии се отразяват на чужденците и те ни слагат под един общ знаменател, така както и ние бихме сложили тях на един такъв турнир.

Браво на отбора на България, поздравления! Наистина се радвам за постигнатото! Никой от нас не би допуснал да се тръгне против Бълария, но не се и наложи да ходатайстваме по какъвто и да е било повод, защото този отбор на България си свърши работата прекрасно с наличните средства с които разполагаше. Респект за което!
Активен
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #323 -: Декември 14, 2018, 13:10:09 »

Що дрънкате простотии, като всеки път. Юрка ли замествате или ко?
Единия акъл за дипломацията дава, за шпиони говори, забравяйки да си спомня себе си, другия му били казали да не ни дири армията... бла бла бла
Баш като Юрката изпълзяхте изпод сянката на храстите и решихте да си помислите, че сте били важни за нещо...
И какво точно ше ни направиш на армията като я намериш, че не моъ съ сета  *scratch* *scratch* *scratch*
Ма и аз, що ли съм тръгнал да обяснявам на радиото, не знам  *rose* *rose* *rose*
Активен
malkata83
Редник
*

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #324 -: Декември 14, 2018, 15:37:27 »

За всички,които ни плюете.Ние поне играхме за България и направихме каквото можем за по добро класиране.А вие плювачите ,играхте с други ауканти под чужд флаг за шепа камъчки. Не си заслужава да коментирам повече лизачиче на гъзове и духачите.
Активен
malkata83
Редник
*

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #325 -: Декември 14, 2018, 15:46:54 »

И да добавя още нещо.По добре 6 място с отбора на България,постигнато с много труд и собствени средства,отколкото медал под чужд флаг с аукант спонсориран от богаташите.
Активен
Syringe
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #326 -: Декември 14, 2018, 16:40:28 »

Акъл за дипломация не давам и няма и да дам! Представих ситуацията в отбора в който играх, не във вашия. Който трябваше да ме разбере ме разбра, надявам се и правилно, съдейки по нормалния отговор.
Не съм писал и за шпиони, не ми преиначавай думите, само участниците в дадена ситуация знаят точно какво и защо е било!  
Не набърквайте Стефан с моя милост, той си пише от неговата камбанария, като командир на съюзните армии на отбора.
Радвам се че се засякох с него и с няколко други добри познати - и българи, и чужденци! Прочетох тук, че БГ са имали договорка със САЩ, а е факт че такава нямаше, бил съм в нужните чатове, както и Стефан, и още няколко човека. Просто потвърдих думите му. Ако някой от САЩ е обещавал нещо, то не го е казал на командири , офицери , лидер и зам. лидер.  
Това са фактите от страна на човек играл в отбора на САЩ.
От това което видях, повечето си го постигнахте сами!
А не чрез някаква свръхпомощ от отборите в топ 3.  

Малката, къде видя някой да ви плюе бре, освен да се дразня на това, че си омаловажавате труда и че не искам да повярвам че сте разчитали на договорка с Щатите, каквато не само че нямаше, ами и не сме ви помагали с нищо, сами си постигнахте това което си постигнахте . Няма да коментирам този който ви е обещал нещо и не е казал в отбора на САЩ, нито искам да знам кой е, минало свършено е.
Все едно ми е какво ще напишеш за мен, за камъни както ги наричаш, за акаунти и тем подобни, аз играх с  първоначална идея - игра за удоволствие, впоследствие променена на игра за първо място (от която идея бях на ръба да се откажа да играя), и наистина изпитах удовлетворение, не от титлата (не и на мен тези приказки за титли, камъчета и тинтири минтири),  а от хората и от спокойната игра, нещо което не беше ми се случвало отдавна.  Вярвам, че и при вас е било така  *rose*

Ако и не сте ме прочели, ще го напиша отново - браво за представянето ви, респект!Пожелавам ви много успехи за в бъдеще, Весели Коледни празници и Щастлива Нова Година!  Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #327 -: Декември 14, 2018, 18:42:08 »

ъ? за кои е било скучно? Имаше повече битки от предното, там до един момент всичко беше позиционна игра. Щеше да бъде скучно, ако щатите не бяха решили да помагат на Русия, е тогава можеше да кажете, че е било скучно.

ПП. не е имало уговорка за подиум на  Русия от наша страна никога, просто след шпионските истории на бразилците тръгнахме, но руснаците за трета поредна година не бяха готови за подиум, просто при толкова обигран отбор им се чудя още. Не знам дали е било съгласувано , но румънците помолиха да не атакуваме съюзна армия на България и не го направихме до края. на Гонзо му се щеше да направи 5 от 5, но египтянинът беше много ниско, а на румънеца му се стекоха благоприятно  нещата та оцеля  Grin

Язък, че ме познаваш...винаги съм писал за себе си само, а не за група от хора. Всеки може да си изрази мнението сам, не са му нужни съдници като мен. Smiley
Та, на мен ми беше скучно отстрани. За това и го написах обобщено.

Наздраве и приятен уикенд, време е за ски и червено вино.  *beer*
Активен

MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #328 -: Декември 14, 2018, 19:04:57 »

Кой играл - играл ..bgflag кой е.. гледал- гледал .. минало е вече  Grin

Весели празници   *cocktail*
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #329 -: Декември 17, 2018, 21:49:38 »

Язък, че ме познаваш...винаги съм писал за себе си само, а не за група от хора. Всеки може да си изрази мнението сам, не са му нужни съдници като мен. Smiley
Та, на мен ми беше скучно отстрани. За това и го написах обобщено.

Наздраве и приятен уикенд, време е за ски и червено вино.  *beer*
Аз вече не знам кого познавам в тази игра. Що не се регна за щатите, щеше да ти е интересно? Освен, че щеше да ти е интересно щеше и доста да се посмееш. Трудно се играе с играчи от мастерса на световно с "хубава" издръжка. Това, което липсваше беше ясно обявен конфликт преди старта, но пък имаше скрит и може би мамалигите щяха да бъдат шампиони(не знам дали българите са били в гювеча- според мен по-скоро не като видях как се въртяха замъците). Винаги директният конфликт е по-интересен, но беше възможен ювелирен пакт с кражба на първо и второ място. Това беше интересно на това световно, но след като се изгони шпионина на бразилия от щатите на някои им омекнаха колената и не посмяха да играят федка.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!