Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:51:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Световно 2018 :D  (Прочетена 36770 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #135 -: Октомври 19, 2018, 23:26:32 »

Добре, че е тази вълна с двете атаки, не наемам почти нищо и ще повъзстановя населението. А що се отнася до Руския както винаги я кара според настроението си, иди ми, дойди ми. Smiley
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #136 -: Октомври 20, 2018, 10:17:36 »

Това интервю сам ли си го написа Митак.Имам преки наблюдения за момчето.Първоначално ми хареса че е напорист и играе с желание.Но освен тези му качества лъсва едно високомерие породено от голямото количество син камък което използва за играта си.Погрешно решава че постигнатите с помоща на камъните резултати го правят по-знаещ и умел играч от другите.Видях как съсипа два съюза в една ера с фалшивата си увереност и базкрайното непознаване на играта.А за интервюто  ще те попитам лично теб.Щом Юли е едно от новите лица -откъде на къде ще дава коментари за предни първенства като пряк участник или най-малкото наблюдател.Ще дава отговори свързани със играчите от миналогодишния отбор и ще дава прогнози за стиковката на този който още не е сформиран и към момента е неясен.Разбирам желанието ти да направиш добра реклама на един вече замиращ турнир,но този път си избрал много неподходящ човек.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #137 -: Октомври 20, 2018, 10:27:04 »

Добре, че е тази вълна с двете атаки, не наемам почти нищо и ще повъзстановя населението. А що се отнася до Руския както винаги я кара според настроението си, иди ми, дойди ми. Smiley
Колко ти е медицината?
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #138 -: Октомври 20, 2018, 11:32:08 »

Колко ти е медицината?

За сега се прави 45
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #139 -: Октомври 20, 2018, 11:37:28 »

Една вълна не набирах армия и веднага се смъкнах 3-4 места надолу, явно трябва да се поддържа постоянна форма Smiley Гледам пилето е дръпнал назад, дали не е проспал атаките?
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #140 -: Октомври 20, 2018, 11:54:33 »

За сега се прави 45
Прекалил си с наемането Grin
Моята е 34 и нямам проблем със селяните. Но пък съм ти наполовина та нето Grin:D
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #141 -: Октомври 20, 2018, 13:08:02 »

Селяните са най-важни в тая игра. И диамантите  Smiley Останалото е опит и умения на играча  Wink
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #142 -: Октомври 20, 2018, 13:10:03 »

Можете поне малко да се зарадвате или да проявите уважение, че играч, който защитава цветовете на България и отделя време и усилия, за да го прави, се е съгласил да отговори на въпроси в интервю, без да иска каквото и да е за себе си.
Надявам се националният отбор на България да получи подкрепа, а не да бъде плют, без дори да е започнал де факто, да защитава титлата си.
Изчакайте ги поне да се издънят (в което се съмнявам).


Интересно ми е този играч, дето го интервюирахте - как така от над 100 000 нетни падна на 84 000, без да е имало атаки? Разпусна армия или какво? Би било интерсно да разберем
Активен
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #143 -: Октомври 20, 2018, 13:42:42 »

Интересно ми е този играч, дето го интервюирахте - как така от над 100 000 нетни падна на 84 000, без да е имало атаки? Разпусна армия или какво? Би било интерсно да разберем
махнал е армия, проучвания, сигурно ги е редил ,та да е първият по нето на лайфа Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #144 -: Октомври 20, 2018, 14:28:04 »

че няма да се класирам -няма ,ма по не ще се опитам да остана непобеден като тренировка за номадите  Grin Grin Grin
а спрямо медицината 45 е готова ,остават още 4 наредени +1 за макса ,ма големи казарми и пак си е сбъркана работа с населението  Grin
военната медицина се прави 40  Grin ма за сметка на това доста пренабрегнах проучванията на армията та ще разчитам на голямо въстановяване и повечко армия като цяло  Grin
« Последна редакция: Октомври 20, 2018, 14:31:24 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #145 -: Октомври 20, 2018, 15:31:37 »

Ами те това са диамантите. Като изключим медицина, военна медицина и брони всичко друго ми е под 6 часа и ако имах диаманти щеше да стане веднага.
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #146 -: Октомври 20, 2018, 15:33:08 »

delimarkovBG явно е отворил по-широко джоба и най-после влезе в групата. Smiley
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #147 -: Октомври 20, 2018, 15:46:09 »

Ами те това са диамантите. Като изключим медицина, военна медицина и брони всичко друго ми е под 6 часа и ако имах диаманти щеше да стане веднага.

за жалост и аз играя без да закупувам диаманти,но както спомена и Гарио не диамантите определят даден играч
аз лично се уча от проба-грешка
и само се моля да не се напоркам пак като мотика и да объркам провките за срещане че пак резил.... Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #148 -: Октомври 20, 2018, 16:35:44 »


и само се моля да не се напоркам пак като мотика и да объркам провките за срещане че пак резил.... Grin Grin Grin
за сега нямаш загуби срещу варвари  Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #149 -: Октомври 20, 2018, 16:52:25 »

за сега нямаш загуби срещу варвари  Grin

а бе то засега нямам,ма имам поводи да се накудкудякам и да од...скам някоя вълна тотално  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!