Imperia Online България  
Март 29, 2024, 07:47:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Писна ми да пиша вече.. вземете си оправете бозата дето сте забъркали!  (Прочетена 2748 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
inf3rnal
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« -: Май 03, 2016, 04:03:32 »

Имам проблем с храма при плати едно получи седем не ми дава сандъка докато не отворя този който ми взима диаманти..с други думи ГУБЯ ДИАМАНТИ ...до тука 8 , но е доста дразнещо и бих искал това да престане...другия проблем е...събрал съм ресурс за брони 16 имам даже  с 1000 повече , но пък тук ми казва, че иска още 50к допълнително....В задачата се пита КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ СЛУЧВА ? Няма да е зле да почнете да си правите проверки без да е необходимо някой да пише, защото опита дотук говори, че проблеми има повече отколкото е нормално...сами си правете изводите за състоянието на играта или за компетентноста на поддръжката ако въобще правите някакви разбира се...
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Май 03, 2016, 07:38:06 »

Имам проблем с храма при плати едно получи седем не ми дава сандъка докато не отворя този който ми взима диаманти..с други думи ГУБЯ ДИАМАНТИ ...до тука 8 , но е доста дразнещо и бих искал това да престане...другия проблем е...събрал съм ресурс за брони 16 имам даже  с 1000 повече , но пък тук ми казва, че иска още 50к допълнително....В задачата се пита КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ СЛУЧВА ? Няма да е зле да почнете да си правите проверки без да е необходимо някой да пише, защото опита дотук говори, че проблеми има повече отколкото е нормално...сами си правете изводите за състоянието на играта или за компетентноста на поддръжката ако въобще правите някакви разбира се...
Относно храма: не сте прочели добре правилата , няма проблем, затова няма как да престане.
Прочетете и тази тема http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=78450.msg590296#msg590296
Относно проучването: Светът е 307, но моля Ви посочете акаунта си в играта, за да се направи проверка
Активен
inf3rnal
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #2 -: Май 03, 2016, 12:20:59 »

Интересено...досега нямах този проблем с храма...  Grin ...много НАГЛО сте подходили!Първо уж подарък..плати едно, получи седем  после се оказва, че трябва да си платиш за да си получиш подаръка....егати подаръка  Grin Като цяло се насочвам към приключване на този парад на балканската АЛЧНОСТ. *xxx*
KrumTheHorrible ..вече съм пуснал проучването така, че незнам дали ще видите нещо..
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #3 -: Май 03, 2016, 13:36:39 »

Как до сега не сте плащали диаманти е ясно - това не е от вчера а от както го има храма и възможност да купиш на много добра цена и да отваряш на Никога празно.
Явно до сега сте купувал само от 4 диаманта пакет - естествено от 0 не се плаща. Иначе пише - за който иска и може да чете.
Активен

elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #4 -: Май 03, 2016, 13:50:05 »

За храма вече Ви отговориха http://prntscr.com/azp17n
За проучването: Съжалявам, но след като сте го пуснали, няма как да се провери казаното.
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #5 -: Май 03, 2016, 13:54:48 »

Имам проблем с храма при плати едно получи седем не ми дава сандъка докато не отворя този който ми взима диаманти..с други думи ГУБЯ ДИАМАНТИ ...до тука 8 , но е доста дразнещо и бих искал това да престане...другия проблем е...събрал съм ресурс за брони 16 имам даже  с 1000 повече , но пък тук ми казва, че иска още 50к допълнително....В задачата се пита КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ СЛУЧВА ? Няма да е зле да почнете да си правите проверки без да е необходимо някой да пише, защото опита дотук говори, че проблеми има повече отколкото е нормално...сами си правете изводите за състоянието на играта или за компетентноста на поддръжката ако въобще правите някакви разбира се...

Човека е платил промоция 7 сандъка никога празно от ниво 3 (15 диаманта), без да е запознат с правилата.

Естествено че да стигнеш до ниво 3 трябва да отвориш ниво 1 (безплатния) и ниво 2 (4 диаманта).

Затова всеки си прави сметката дали ако плати за такава промоция ще има достатъчно диаманти да я ползва до края.

Кьорав карти не играе - няма какво да се оплаквате!
Активен
inf3rnal
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #6 -: Май 03, 2016, 14:13:18 »

Както писах по-горе досега не ми е искало диаманти, за да си отворя така наречения(вече) подарък. Карти не играя и определено не съм кьорав,диаманти си имам достатъчно, но ти определено трябва да четеш какво е писано преди да си ИЗХОДИШ коментара ! Това за звезди . Купувал съм пакети от 4,15,60, 8000 и 2000000 и съм нямал проблеми(както вече казах) което ни връща на първоначалният ми пост! НАУЧЕТЕ СЕ ДА МИСЛИТЕ И ЧЕТЕТЕ ПРЕДИ ДА ПИШЕТЕ ПРОСТОТИИ И ДА СЕ ПРАВИТЕ НА ВЕЛИКИ! Това е за тези които така и не разбраха, че ми е станало ясно, че трябва да дам диаманти(вече..преди не се е налагало поради незнам каква причина и не съм чел за това ново правило да..тъй като съм нямал "проблем" досега) за да си отворя подаръка..за това и  съм писал, че го считам за нагло...явно трябва да превеждам което пък ни води към съвсем различна тема която е извън ИО...
« Последна редакция: Май 03, 2016, 14:15:52 от inf3rnal » Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #7 -: Май 03, 2016, 14:18:11 »

Прав сте напълно!

До сега сигурно сте ползвали тази промоция на ниво 2.

Разбира се не Ви е искало диаманти за сандък от 1 ниво.

Щом имате възможност да си купувате диаманти сигурно сте и достатъчно голям човек да прочетете и правилата!

Желая Ви късмет!
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #8 -: Май 03, 2016, 14:25:01 »

Без нерви, моля! Целта на форума е да си помагате.  Wink
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!