Imperia Online България  
Април 18, 2024, 21:58:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем с обратната връзка  (Прочетена 798 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« -: Юли 28, 2018, 14:29:23 »

След спиране на мод в един от световете в които играя,констатирах че диамантите ми са изчезнали.Писах на съпота.Първо получих машинен отговор.След два часа ми отговори член на екипа че няма даднни диаманти да са харчени по време на мода  *crazy*  *xxx* .Естествено се нервирах и написах две гневни писма в които в прав текст посочих некомпетентноста на човека пратил ми отговора./Играч няма достъп до диамантите докато е мод./В края на работния ден/петък 17.02ч/ получих нов отговор.Извършената проверка вече беше по обстойна.Установено е че в акаунта е имало диаманти....но посочената от мен цифра не съответсвала на показаното от проверката.Познайте дали имам диаманти в момента. Cry  Та вместо да получа извинения и благодарности за посочения от мен изключително опасен бъг/диамантите ми бяха придобити,но това може да се случи и с купени/Да ми бъдат възстановени изчезналите диаманти.Както и да получа коменсация за пропуснатите ползи.Аз ще чакам най-рано в понеделник да се продължи с кореспонденцията,при неясните условия дали ще благоволят да ми върнат изчезналите диаманти.  *xxx*                                                                                                                                                          Още веднъж искам да подчертая че става въпрос за изключително опасен бъг който засяга платената част от играта.Проявленията му могат да доведад до лавина от дела срещу фирмата.А нехайното *SMOKE* и в много от случаите дори надменно  *BOSS*отношение на служителите на ИО не е най-добрия вариант в случая.
« Последна редакция: Юли 28, 2018, 14:32:35 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1 -: Юли 31, 2018, 12:05:08 »

Вторник обед е.Още нямам отговор от съпорта.Нито диамантите ми са възстановени.Тук също няма админ който да вземе отношение.Точно за този проблем с комуниказацията говоря.Непрофесионално.При армията от служители на ИО,един сериозен проблем като изчезването на диаманти не може да се разреши почти седмица.Всеки може да си представи какво става с дребните проблеми.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!