Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:16:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: битки на деня  (Прочетена 2816 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
varvarina
Лейтенант
***

Karma: +8/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


Профил
« -: Юли 10, 2018, 21:00:32 »

къде изчезнаха битките на деня
Активен
roshkoto
Редник
*

Karma: +12/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #1 -: Юли 11, 2018, 10:34:12 »

Премахване на медали и награди за битки на деня11.07.2018 09:58:00
Уважаеми воини, медали и награди в диаманти за битка на деня в атака и защита вече няма да се раздават. Промяната е валидна за уеб и мобилните светове във версия 6.

Ай, честито!
Активен

Always look on the bright side of life
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #2 -: Юли 11, 2018, 10:56:57 »

Ми така е, като показаха всичко освен васалите заради скриптаджиите, улесниха намирането на армиите и вече е по-мързеливо и недостойно да се намери някой, който не се е сейвнал на обход...Не че обхода вече е толкова безопасен както преди. Щото като се виждат постовете, просто и лесно е да се бутнат, играча да се ограби и запали, до положение да излезе на минус и да се чака само да му се прибере армията.
Активен
jelko7
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #3 -: Юли 11, 2018, 11:16:06 »

Скоро ще кажат и диамантите от книгата Tongue и щели да си играят сами админите  Grin
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #4 -: Юли 11, 2018, 11:41:31 »

Премахване на медали и награди за битки на деня11.07.2018 09:58:00
Уважаеми воини, уведомяваме ви че класацията "Битки на деня" е премахната. Промяната е валидна за уеб и мобилните светове във версия 6. Медали и награди в диаманти вече няма да се раздават.

ей ,заклевам се тва е върха на тъпизма и малоумщината
а бе като сте почнали спрете и казармите да наемаме армия и да останат само шибаните сеяни да копат домата и пиперо да го еба в тъпата игра
и за капак оня ден имаше проблем със симулатора за което писах на съпорта,ма кой те ебава братче
сами карате хората масово да се откажат от тъпата игра  *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
« Последна редакция: Юли 11, 2018, 11:47:53 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #5 -: Юли 11, 2018, 11:46:23 »

Сега кой ще има стимул за голяма армия,всеки ще се пази с минимална и ще си копа Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #6 -: Юли 11, 2018, 11:48:20 »

Сега кой ще има стимул за голяма армия,всеки ще се пази с минимална и ще си копа Grin

ще се стимулираме ръчно  Grin Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #7 -: Юли 11, 2018, 11:57:16 »

А да е честито.Довършвам си ерата и пак излизам в почивка няма кво да ме стимулира вече за да играя Smiley
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #8 -: Юли 11, 2018, 12:01:03 »

През изминалия месец се направиха много промени.Разбирам от какво са продиктувани и макар че не ми харесват ги приемам.Битките на деня и медалите давани за тях са нещо съвсем различно.В основата на чара и успеха на изначалната първа игра ИО/която вече не съществува/ са битките между играчите.Това да може да победиш в директен сблъсък и в реално време своя противник.Естествено е че ако само двамата участници в сбъсака знаят за него блясъка му избледнява.Всеки иска да сподели с колкото може повече приятели че и неприятели своята победа.Битките на деня и медалите давани за тях са един вид всеобщо признаване за постижението на един играч и най-голяма награда за положените от него усилия в играта.За много от играчите те са и основна цел като за върхово постижение в играта.След въвеждането на замъците битките между играчите в голяма степен се обезмислиха и едиствено битките на деня и медалите за тях движеха играчите към единоборства.Премахването на битките на деня ще сведе до минимум единоборствата,които пък от своя страна са в основата на успеха на ИО.Верно че и сега играта много се различава от първообраза си.Но без битките между играчите няма да остане нищо от първоначалният и вариант.Ще имате една напълно различна игра.И не мисля че това ще е по-добрия вариант.Върнете битките на деня и медалите давани за тях.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
bullitttttttttt
Редник
*

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #9 -: Юли 11, 2018, 12:37:17 »

Общо взето мненията на играчите май не се вземат на сериозно...местят си го от крачола в другия и тва е...що трябва се поощрява играч който атакува ?тва да не ви е военна игра? *pig* *pig* *pig*
Активен
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #10 -: Юли 11, 2018, 13:15:03 »

Що не вземете да бойкотирате по друг начин освен само с плямапане из форумите. Престанете да купувате диаманти и като им отънеят джобовете рязко, ще се усетят че са сгазили лука.
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #11 -: Юли 11, 2018, 15:45:14 »

според мен трябва и войните да забранят. и съюзните замъци. ще пием, пеем и пушим като едни истински хипита и всички ще си бъдем аверчета в тая игра  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #12 -: Юли 11, 2018, 16:22:12 »

Пичове, таа игра се изкелефирчи до немакъде. Разбирам че много играят заради приятели, ма нали все пак като късаш от времето за семейство и разни дейности, то трябва да ти носи удовлетворение някакво! За мен това се превърна в мазохизъм и просто прекратих играта! С приятелите подържам връзка и без тази игра! Чара и изчезна и се стопи преди две три години! Нема какво да бойкотирате, щото хората си гледат печалбата, а и това е фирма! Дали ще се вслушва в гласа на играча или не - нейна си политика! Но ако не ви кефи даден продукт, кое ви кара да го ползвате! Махате се и обрисувате продукта във фейса, ю тюб, туитър, изразявате мнение! Това е!
« Последна редакция: Юли 11, 2018, 16:30:03 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
roshkoto
Редник
*

Karma: +12/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #13 -: Юли 11, 2018, 16:33:09 »

според мен трябва и войните да забранят. и съюзните замъци. ще пием, пеем и пушим като едни истински хипита и всички ще си бъдем аверчета в тая игра  Grin Grin Grin Grin Grin


В тази връзка едно предложение - като си купуваш пакет диаманти, вместо сандък с ресурси, да пращат сандък с разни весели неща - марихуана, спиртни питиета, някое и друго мезе  и т.н.  *freak*  *beer* *BEACH* *SMOKE*  като естествено големината на сандъка е съобразена със закупения пакет диаманти.
Активен

Always look on the bright side of life
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #14 -: Юли 11, 2018, 19:50:27 »

а според мен да отидем до офиса и да им спретнем една битка за медал Grin Grin Grin Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!