Imperia Online България  
Април 19, 2024, 03:29:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да спрем и малко да използваме главите си.  (Прочетена 1639 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Юни 29, 2018, 15:47:30 »

Здравейте Администрацията и на вас скъпи любители на ИО.

От вчера вече имаме зала на славата и там всеки може да си види профила на кое място е в вечната ранглиста. Няма да обръщам внимание на това през колко време се обновява и за кой период става въпрос, защото ми направи впечетление че на Джон профила е само с 2 медала  *hahaha* *xxx*, използвах го за да видя дали е коректен калкулатора, но по лошото впечетление ми направи тежестта по която се оценят турнирите.

Та скъпи админи не че нямате право , то ако искате може да им дадете каквито си искате точки, но :

1-во - Защо слагате разликата между първенец на Номади и Световен шампион да е 2000 точки ?!?!? Че ако се говори чисто игрово, номада за играч е в пъти по-тежко отколкото световният шампион. Че аз познавам световни шампиони, дето са като кучка в каручка и на номадите освен едно кухо нето не могат да направят нищо, ама нищо. Лично според мен, а на според всеки играч предполагам за да си шампион на НОМАД залужава, ако не да е по титолувано то поне да е еднакво по тежест със Световен шампион.
ОК разбирам че искате да наблегнете на отборният елемент в играта и искате да предадете тежест на това, то спокойно можехте да направите разликата в точките минимална, а не 2000 , което си е вид подигравка с добрите играчи.
2-ро ако се обосновете така идва другото голямо мое чудене и в мен КРЕЩИ истенският и неподправен фен на ИО, който иска да ви изкрещи в лицето: КАК ПО ДЯВОЛИТЕ ИЗМИСЛИХТЕ ЧЕ ШАМПИОН НА ЕРА В СВЯТ ИЛИ БЛИТЦ Е САМО 300 ТОЧКИ ?!?!? кой е идиотът който му е хрумнало това малоумие и защо се подигравате с хората и истинските играчи на ИО ? Нима има играч който да не помни 1-вият си медал от Ера ? Как може за най-тежкият и труден медал да давате 300 точки ? Как може Хора които играят 3 месеца (преди се играеше и по 6 месеца) да ги приравните с Златен медал от дисциплина в Олимпиада ?!?!? Още повече тези хора да са по-слабо оценени от 2-4 място със специални награди от Номади ?!?!?! Нима това не е точно обратното на предният казус ? Кой за бога ви е забъркал тези глупости в главата да оценявате така ерите и важността им ? Ако се прецени че специалният медал от събитие ще е по-тежък от нормална ера, то би следвало златният медалист да е или на 1200 точки или не по-малко от 1000. Да тук е много дискусионно дали Ера х4 е сравнима с Ера х10 но вие имате и без това толкова голяма стълбица в която спокойно може да разхвърляте медалите. Лично за мен Златен медал от ера х 4 = 1200 точки , Златен медал от х10 - 1000 точки .
3-то Бронзовите отличия от събития ... Отново са по-слабо титоловани от специални награди в събития ... Тоест отново показвате че груповата игра я правите заложник на самостоятелната и следователно победител в Номади би трябвало да има по-голяма тежест от Световен шампион.

Както казах има и други неща дето много дразнят, но мисля че с тези 3те всеки ще се съгласи и мисля, че не е редно така да обезценявате труда на хората. А и никой не е виновен, че наводнихте с хиляда свята играта и че обезценихте титлата властелин на реалм. Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #1 -: Юни 29, 2018, 17:12:39 »

А Юрий, на кое място си в залата,защо не ни сподели  Smiley
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #2 -: Юни 29, 2018, 17:41:12 »

защо класацията трябва да е само спрямо медалите?
няма ли да е по справедливо медалите+ бойният рейтинг да се смятат  SmileyHuh? *xxx*
и медали от битки на деня също ако е трудно да се смята боен рейтинг
има много добри играчи които спрямо класирането са в гъ...а на географията Grin
« Последна редакция: Юни 29, 2018, 17:47:38 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #3 -: Юни 29, 2018, 18:46:47 »

Виж не мисля че е редно да се бъркат нещата от една ера с глобалният профил.

Тук съм съгласен с админите. За мен медал от битка на денят няма смисъл да го отличаваш в профилът, но виж най-много медали от битка на денят е ОК да се има в предвид.

Идеята е там, че някак си нещата са много не балансирани.
С изключение на Световен шампион навсякъде превес имат индивидуланите постижения и е някак си глупаво примерно световен шампион, който по принцип е гола вода като играч да е по титулуван от човек спечелил номадите. Поне половината от световните шампиони дето ги знам са пълен леш и само защото са имали късмета да играят с добри съотборници са взимали титлата. Тук не говорим за българи само за да не се засегнете пак. Говоря по принцип че в един национален отбор поне 10 тина човека са пълнеж и играят по инерция докато шампиона на Номадите си е корав като пич и се иска дупе да го направиш това.

Отиваме след това на обикновен реалм х4 - това са 3 месеца игра И ако се паднат 3-4 равностойни отбора какво става ? Нима тези хора можеш да ги сравниш с 30 дневната екскурзия на Олито и златен медал от дисциплина ? Да Медалите в Дисциплините на Олито са трудни поради факта, че отборите се сформират на безпринципност и на база лицемерие, но реално ако се играе с чест златен медал на Оли от дисциплина е значително по-лесен от златен медал в 3 месечен реалм. Да световете са силно обезлюдени, но това си го направиха самите ИО, а не ние. Дето се вика : За всеки силен отбор направиха по един свят и така прецакаха и този медал. Пак казвам че субективните грешки които правят ИО не бива да обезличават медалите които са Обективно по трудни .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #4 -: Юни 29, 2018, 18:55:57 »

Миналата ера, едно сърбЕ напусна съюза си 3 дни преди края на ерата. Изби количките на съотборниците си и за 30 часа вдигна 400к в.т. без да падне в нетото. После се върна в съюза си и завърши ерата със съюзно злато + медал за най-много в.т.
Малко тъпичко звучи...
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #5 -: Юни 30, 2018, 15:06:28 »

Къде таз зала?
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #6 -: Юни 30, 2018, 18:50:27 »

Къде таз зала?

http://prntscr.com/k16qfz
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #7 -: Юли 04, 2018, 21:59:46 »

това е най смешната измислена до сега класация  Grin Grin Grin
най големите аматьори на първите места  Grin Grin Grin Grin

Да не говорим че, легендата която е дадена не отговаря на истината
« Последна редакция: Юли 04, 2018, 22:03:58 от mahimus » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Юли 04, 2018, 22:36:12 »

това е най смешната измислена до сега класация  Grin Grin Grin
най големите аматьори на първите места  Grin Grin Grin Grin

Да не говорим че, легендата която е дадена не отговаря на истината
'бсолютно, некогиш имаше Hall of Shame  и съм те виждал там
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #9 -: Юли 05, 2018, 13:53:17 »

Абе не ви ли омръзна ....?
Толкова сте се изтъркали че Юри е почнал да звучи почти като нормален.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #10 -: Юли 06, 2018, 09:41:06 »

Абе не ви ли омръзна ....?
Толкова сте се изтъркали че Юри е почнал да звучи почти като нормален.



Лазо с годините и жизненият опит който добиваш все повече ще се доближаваш до мъдростта на моите думи и ще преоткриваш моите слова. Е има вероятност да спреш да се развиваш, но самият факт че спря да играеш сериозно играта показва, че не си от шапшалите в нея
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!