Imperia Online България  
Април 16, 2024, 10:14:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пролетни игри 2018г.  (Прочетена 13789 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #105 -: Юни 08, 2018, 18:07:25 »

Матро личи си че си младо момче . Сложеш ли някъде думата " ТРЯБВА" това значи ... че си задължен, а рано или късно след това се получава отвращението. Поне така се случи с мен.

Трбваше да взема Големият шлем - Но не би . И понеже го желах толкова много и дадох на зимните игри вискчо за отбора си ... Прегорях и като видях колко ниско падат хора , реални хора ... заради игра ... Не мерси. Нищо не трябва. Иначе си оставаш комплексар.

Животът е достатъчно кратък , за да даваш част от него на ИГРА. Най-ценото на живота е времетно ни, защото само и единствено то го ИЗМЕРВА. И когато отделяш време за нещо или някого ти дефакто му даваш част от живота си. Е не мерси , за мен ИО беше повече от нужното което съм и дал. Сега . .i. и колкото толквоа . 10 мин на ден стигат. Докъто пия кафе и докъто си погледан мейлите Smiley .  

Аз релаксирам с играта, докато слушам музика, докато изпивам поредното си кафе и т.н.
Минаха годините, в които не излизах, за да дебна някой. В момента играта, е леко мързелива. Smiley

/Иначе, благодаря за комплиментите, мислех се за дърт вече./ Smiley
Активен

karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #106 -: Юни 09, 2018, 05:58:35 »

Аз пък нямам много време и се кефя , че наистина ставаме свидетели на упадака (прдимно на моралният такъв) на и в ИО.

Кефи ме как все повече играчи наистина проумяват, че ИО предлага едно източване на пари и нищо друго. Точно на тези игри се вижда най-ясно ще парата прави борбата. Никаква игра и никаква стойност. Само диманти и това е. Безплатен вход в игра в която не е възможно да направиш нищо ако не си платиш за диманти. Ходът с разбиването на димантие и с това за парите си да получаваме повече диманти беше добре обмислен. Той си даде своят принос, но вече дори и той се изчерпва. И докъто в обикновенните ери това не е толкова дразнещо, защото има светове където 1-вият отбор едвам събира 40 човека , то в турнирите също се наблюдава липса на играчии на желанието им да играят. Дори се чудя на някой хора, след като са псотигнали на този тип турнири всичко, защо си губят времето и енергията за безсмислено нещо. Хайде да нямаш и да искаш да постигнеш или да подобриш нещо което си нямал .... ОК разбираемо е, но да си бил на 1-во място и да играеш пак за 1-во място и да държиш на хранилка ИО за безсмислената и игра ... Вече си е чиста доза олигофренизъм .
Не ме рзбирайте погрешно Номадите са друго нещо, там има тръпката да се докажеш колко можеш ти като човек който може да се бориш с ИО директно, Докъто сега на игрите , е пълна ама пълна тъпня. С удоволствие бих спрял да ги играя, но така и така не се изсква нищо от мен , а и играя ей така ... Все е тази какъв ще е резултата.

И към админситрацията - може ли да минат 7 дисциплини и единственото нещо което да има смисъл да се коментрира е "Как Елит минаха Смъртниците" - За мен това е жалко и ако човек има поне малко мозък ще осъзнае колко е кухо.

Мерси за вниманието.



Явно на ИО им е много забавно да слушат на този лигльо глупостите щом до сега не са му забранили да пише  *hahaha*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #107 -: Юни 09, 2018, 07:53:20 »

Явно на ИО им е много забавно да слушат на този лигльо глупостите щом до сега не са му забранили да пише  *hahaha*


Ooooo Човекът кьор мангьос ... Ко'стаааааа бре селски  *xxx*.

Но пък явно обичат да ме слушат, щом им допадват идеите и някой ги вждаме реализирни в играта Wink . Докъто за бофосинхронист като теб... Ко да те слушат ... Те немогат да те видят къде си изобщо . Че там дето си ти и слунце не уграята .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .


Новобранка с крив поглед . 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #108 -: Юни 09, 2018, 10:33:22 »


Ooooo Човекът кьор мангьос ... Ко'стаааааа бре селски  *xxx*.

Но пък явно обичат да ме слушат, щом им допадват идеите и някой ги вждаме реализирни в играта Wink . Докъто за бофосинхронист като теб... Ко да те слушат ... Те немогат да те видят къде си изобщо . Че там дето си ти и слунце не уграята .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .


Новобранка с крив поглед . 

Бих ти отговорил къде се намирам ама после пак ще ме накажат заради теб @н@лно разглезено типче   *hahaha*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #109 -: Юни 09, 2018, 12:47:15 »

Печелите ли рейтинг, споделете повече за мисията как върви при вас ? Smiley
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #110 -: Юни 09, 2018, 16:47:26 »

Печелите ли рейтинг, споделете повече за мисията как върви при вас ? Smiley

просто чудно  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #111 -: Юни 09, 2018, 16:57:24 »

просто чудно  Grin

нещо се оплаваш май? Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #112 -: Юни 10, 2018, 15:13:37 »

Резултати от дисциплина номер 8 - Най-голям Боен рейтинг:

1. DeathSquad - 75 точки
2. JedyMaster_Ioda - 45 точки
3. EliteWarriors - 15 точки
4. Olimp - 7 точки
5. Corsarios - 6 точки
6. SMISHISHI - 5 точки
7. _Damneds_ - 4 точки
8. DiAmonD - 3 точки
9. IMMORTALES - 2 точки
10. Heineken - 1 точка

Новата дисциплина е Количество тренирана армия.

Печели съюзът, чиито членове съберат най-много нетни точки от тренирани войници в империите си. Армия от храм или безплатен подарък не се зачита. Зачитат се само количествата, тренирани в провинциите и колониите. При равенство между 2 съюза, предимство получава този, който е достигнал резултата по-рано.
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #113 -: Юни 11, 2018, 03:01:32 »

И сега какво правим 3 часа след полунощ мисиите забиха  *crazy*
Активен
ipifcho
Лейтенант
***

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Профил
« Отговор #114 -: Юни 11, 2018, 09:49:18 »

http://prntscr.com/jtifra

интересен феномен от 4 дена, васали няма, ама шпиони има внедрени  *crazy*
Активен

Умният човек не прави всички грешки сам; той дава шанс и на другите.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #115 -: Юни 11, 2018, 10:56:26 »

Аз пък нямам много време и се кефя , че наистина ставаме свидетели на упадака (прдимно на моралният такъв) на и в ИО.

Кефи ме как все повече играчи наистина проумяват, че ИО предлага едно източване на пари и нищо друго. Точно на тези игри се вижда най-ясно ще парата прави борбата. Никаква игра и никаква стойност. Само диманти и това е. Безплатен вход в игра в която не е възможно да направиш нищо ако не си платиш за диманти. Ходът с разбиването на димантие и с това за парите си да получаваме повече диманти беше добре обмислен. Той си даде своят принос, но вече дори и той се изчерпва. И докъто в обикновенните ери това не е толкова дразнещо, защото има светове където 1-вият отбор едвам събира 40 човека , то в турнирите също се наблюдава липса на играчии на желанието им да играят. Дори се чудя на някой хора, след като са псотигнали на този тип турнири всичко, защо си губят времето и енергията за безсмислено нещо. Хайде да нямаш и да искаш да постигнеш или да подобриш нещо което си нямал .... ОК разбираемо е, но да си бил на 1-во място и да играеш пак за 1-во място и да държиш на хранилка ИО за безсмислената и игра ... Вече си е чиста доза олигофренизъм .
Не ме рзбирайте погрешно Номадите са друго нещо, там има тръпката да се докажеш колко можеш ти като човек който може да се бориш с ИО директно, Докъто сега на игрите , е пълна ама пълна тъпня. С удоволствие бих спрял да ги играя, но така и така не се изсква нищо от мен , а и играя ей така ... Все е тази какъв ще е резултата.

И към админситрацията - може ли да минат 7 дисциплини и единственото нещо което да има смисъл да се коментрира е "Как Елит минаха Смъртниците" - За мен това е жалко и ако човек има поне малко мозък ще осъзнае колко е кухо.

Мерси за вниманието.


Щом и на този турнир, където "големите" акаунти едвам мърдат ти се вижда диамантено, думи нямам. *wall* *sos*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #116 -: Юни 11, 2018, 11:15:36 »

малии ако ни карат да събираме 4 дена варварски сандъци  Shocked Shocked Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #117 -: Юни 11, 2018, 19:46:05 »

Щом и на този турнир, където "големите" акаунти едвам мърдат ти се вижда диамантено, думи нямам. *wall* *sos*

Стефо остави го това разглезеното @н@лно момченце да се мисли за кандидат- ценен кадър на ИО  *hahaha*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #118 -: Юни 11, 2018, 19:59:55 »

Стефо остави го това разглезеното @н@лно момченце да се мисли за кандидат- ценен кадър на ИО  *hahaha*
'начи, ако взема едно дърво:

http://prntscr.com/jtpngo



това е акаунт под 100млн нето по време на битките, 3/4 от армията не е негова - на олимпиадата правилата за подкрепление са същите. И хухавелникът ми говори за диаманти на олимпиадата при  2х на обоза от варвари. Научи се да играеш в съюз бре, Цървулакис
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #119 -: Юни 12, 2018, 15:02:25 »

Резултати от дисциплина номер 9 - Количество тренирана армия:

1. DeathSquad - 75 точки
2. JedyMaster_Ioda - 45 точки
3. EliteWarriors - 15 точки
4. Corsarios - 7 точки
5. Olimp - 6 точки
6. SMISHISHI - 5 точки
7. ITALIA - 4 точки
8. IMMORTALES - 3 точки
9. _Damneds_ - 2 точки
10. Heineken - 1 точка

Новата дисциплина е Количество събрано злато.

Печели съюзът, чиито членове съберат най-много злато в империите си. Злато от ковчежета, битки, 10-часов доход, пазар, не се зачитат. Зачитат се само количествата, събрани от данъци и приход от търговия на империята. Ако общото количество на дохода на злато е отрицателно, няма да бъде отбелязан резултат. При равенство между 2 съюза, предимство получава този, който е достигнал резултата по-рано.

Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!