Imperia Online България  
Март 29, 2024, 07:58:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Време е за Летни игри 2018!  (Прочетена 9648 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #75 -: Септември 04, 2018, 22:08:18 »

Юрка, извинявай... прибързано те поздравих, не знаех че има промяна в правилата за големия шлем.

Така че, ако това ти беше мечтата, моите съболезнования Sad

Намерих и правилата в нета, ето ги:
Правилата са много прости – вие, като като играчи, трябва да спечелите по един от тези медали в рамките на една година:

• Награда за Властелини на реалма;
• Олимпийски медал;
• Медал от Световно първенство;

Медалът от Световното може да се замести от медал за Финалист, защото ние осъзнаваме, че да си на финала на най-елитното събитие на играта си е само по себе си невероятно постижение.

Сега има стимул да ни "покаже" как се играе на световно Wink
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #76 -: Септември 05, 2018, 01:43:00 »

Сега има стимул да ни "покаже" как се играе на световно Wink

Пффф значи още много дълго време ще ни надува главите и ще бъде най-великият играч и не заменим кадър на ИО  *hahaha*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #77 -: Септември 05, 2018, 10:17:19 »

Юрка, извинявай... прибързано те поздравих, не знаех че има промяна в правилата за големия шлем.

Така че, ако това ти беше мечтата, моите съболезнования Sad

Намерих и правилата в нета, ето ги:
Правилата са много прости – вие, като като играчи, трябва да спечелите по един от тези медали в рамките на една година:

• Награда за Властелини на реалма;
• Олимпийски медал;
• Медал от Световно първенство;

Медалът от Световното може да се замести от медал за Финалист, защото ние осъзнаваме, че да си на финала на най-елитното събитие на играта си е само по себе си невероятно постижение.

Нали сам осъзнаваш че за интелигентен човек няма смисъл да се връзва на тази глупост. Това си е чиста обида към интелекта на хората.


Истината е че и с шлем и без шлем за мен ИО е приключила отдавна и то не за друго, а именно поради факта че няма как да променяш правила без да информираш хората и да ги променяш със задна дата.

Наистина не разбирам хора които продължават да играят толкова зле администрирана игра. Да до някъде БГ играчите ги разбирам, защото 99% са мазохисти, но за мен лично ИО отдавна спря да е сериозна игра. Има далеч по-забавни игри и далеч по-смислени. Ако изключа зимната Олимпиада и Номадите ,в които се опитах да направя нещо, то с ръка на сърцето си признавам, че другото не го заслужавам.

С шлем, без шлем - взех медалите които исках. Сега оставам на съвестта на ИО администрацията, дали хора изпълнили изискванията на по-късен етап не заслужават същото уважение като другите.

А иначе примери много и за други курв€нски номера .

Пак казвам успех ви на всички. ИО се нуждаят от вашите парички за да продължават да ви €б@в@т Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #78 -: Септември 09, 2018, 22:40:25 »

Нали сам осъзнаваш че за интелигентен човек няма смисъл да се връзва на тази глупост. Това си е чиста обида към интелекта на хората.


Истината е че и с шлем и без шлем за мен ИО е приключила отдавна и то не за друго, а именно поради факта че няма как да променяш правила без да информираш хората и да ги променяш със задна дата.

Наистина не разбирам хора които продължават да играят толкова зле администрирана игра. Да до някъде БГ играчите ги разбирам, защото 99% са мазохисти, но за мен лично ИО отдавна спря да е сериозна игра. Има далеч по-забавни игри и далеч по-смислени. Ако изключа зимната Олимпиада и Номадите ,в които се опитах да направя нещо, то с ръка на сърцето си признавам, че другото не го заслужавам.

С шлем, без шлем - взех медалите които исках. Сега оставам на съвестта на ИО администрацията, дали хора изпълнили изискванията на по-късен етап не заслужават същото уважение като другите.

А иначе примери много и за други курв€нски номера .

Пак казвам успех ви на всички. ИО се нуждаят от вашите парички за да продължават да ви €б@в@т Smiley
Аман, кажи си, че си влюбен и жената не мой те чака на легло докато цъкаш игрички бре. К'о пак сънуваш  "От осанна, до разпни го".
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #79 -: Септември 09, 2018, 22:43:38 »

Юрка, извинявай... прибързано те поздравих, не знаех че има промяна в правилата за големия шлем.

Така че, ако това ти беше мечтата, моите съболезнования Sad

Намерих и правилата в нета, ето ги:
Правилата са много прости – вие, като като играчи, трябва да спечелите по един от тези медали в рамките на една година:

• Награда за Властелини на реалма;
• Олимпийски медал;
• Медал от Световно първенство;

Медалът от Световното може да се замести от медал за Финалист, защото ние осъзнаваме, че да си на финала на най-елитното събитие на играта си е само по себе си невероятно постижение.
Ачка, и на теб не ти е пълна информацията - барай си шампионските макари (и твоите, и другите) и не философствай, Юрката в случая може да ти приседне.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #80 -: Септември 10, 2018, 14:22:04 »

Ачка, и на теб не ти е пълна информацията - барай си шампионските макари (и твоите, и другите) и не философствай, Юрката в случая може да ти приседне.

Е що да не е вярна - това е от Блога на ИО-то - няма промени.

За справка:
http://blog.imperiaonline.bg/bg/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BC-%D1%88%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D0%B2-%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D0%B4%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%B0/
« Последна редакция: Септември 10, 2018, 14:27:45 от Tingol » Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #81 -: Септември 11, 2018, 14:45:52 »

за друго те апострофирах, ама нема нужда
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #82 -: Септември 11, 2018, 15:15:30 »

Durex congrats all competitor's usesers  with " Happy father's day"

https://www.youtube.com/watch?v=XkDQ8YOQAVA
« Последна редакция: Септември 11, 2018, 16:27:59 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!