Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:25:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: .......................  (Прочетена 2332 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« -: Април 27, 2018, 16:22:32 »

Отново строшиха шибаната мрачна крепост диамантените ....., за има няма 12-13 минути и не можах дори веднъж да ударя. Поне не съм богат да плащам, искам да .... екипа на играта, белким някой му хареса и ми пусне фандък да мога да атакувам мигновено събитията когато си искам, поне в рамките на доста високия праг от 30% за мигновени платени атаки, или да реши да направи прага примерно 10% или 15%, че да имат шанс и обикновените играчи. Това не е език на омразата, така си говорят възрастните хора.  *xxx*
« Последна редакция: Април 28, 2018, 19:01:11 от Martin » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Април 27, 2018, 17:00:02 »

Ще предам недоволството, но въздържайте се от уличния жаргон. Все пак сме големи хора и трябва да си имаме уважението. Smiley
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #2 -: Април 27, 2018, 19:09:48 »

12-13 мин,тва ли е проблема Grin Grin Grin
в 160 се е случвало събитието да падне за 3-4 мин  *xxx* *hahaha*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #3 -: Април 27, 2018, 20:11:21 »

ПС, става въпрос естествено за скоро стартирал свят, където още няма свършили турнири и естествено няма временни диаманти. Другият начин да бъда удовлетворен е, турнирите да се пускат директно със стартирането на ерата, или най-късно през нощта, или на следващият ден, както е обичайно в 03, или в 15 часа. Така че, вече да има приключил поне един турнир, преди да бъде пуснато първото за ерата дневно предизвикателство. Тогава има шанс, бедните ние, да се доберем с 300-та зора до (достатъчно) временни камъчета и да пуснем поне по една мигновена атака за предизвикателството, да не оставаме съвсем капо.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 27, 2018, 20:14:12 »

бах тея 2 лева отгоре  Grin Grin

Или играеш с 10 кинта или не ти дреме колко даваш
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #5 -: Май 11, 2018, 18:07:45 »

 FB 7  5 минути има няма, диамантените пак скършиха мрачната. Обяснение що толкова проклето малко жизнени точки има ли някакво?! И що им се дава с мигновени атаки да удрят по 40%, Huh?!!! Няма да се оправите ей!  *hahaha*
Активен
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #6 -: Май 11, 2018, 18:09:10 »

Душо,нали знаеш ,който плаща поръчва музиката Wink
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #7 -: Май 11, 2018, 18:22:39 »

Събитията се бият с барабани и за това се достигат въпросните %-ти.
Утре ще са удвоени жизнените точки на събитието, щом днес е свалено толкова бързо.

Днес, масово играчите имат обувки от турнира и в повечето светове вече са преполовени Събитията. Smiley
Активен

Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #8 -: Май 11, 2018, 18:37:52 »

Проблема е основно, или по-скоро само с мрачната крепост, но не изключвам да се прояви и с другите събития. Някак трябва да се балансира. От една страна, ако не се строши крепостта, се намаляват наполовина наградите, това също се е случвало май еднократно преди месец(за повече пъти имам спомени за от времето когато дневните предизвикателства бяха съвсем пресни и недорегулирани) и нещо в не помня кой свят, но там за разлика от този случай точките не бяха двойно, ами десет, или повече пъти, над нормалното... Явно онова си беше някакъв бъг пренасящ жизнените от свят който е със значително по-напреднала ера, или просто бъзик на някой   от екипа.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #9 -: Май 11, 2018, 18:43:49 »

Има и нещо друго - всички блъскат обсада в енергичните светове, за да се бият и да воюват. Мрачната колкото и да й се увеличат жизнените точки, предвид обстоятелствата, винаги би падала по -бързо в сравнение с останалите събития.
В делничен ден ще разгледам събитията и ще пиша до екипа, но не мисля, че целенасочено се прави каквото и да е било в конкретния свят. Smiley
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #10 -: Май 11, 2018, 18:46:49 »

Проблема е основно, или по-скоро само с мрачната крепост, но не изключвам да се прояви и с другите събития. Някак трябва да се балансира. От една страна, ако не се строши крепостта, се намаляват наполовина наградите, това също се е случвало май еднократно преди месец(за повече пъти имам спомени за от времето когато дневните предизвикателства бяха съвсем пресни и недорегулирани) и нещо в не помня кой свят, но там за разлика от този случай точките не бяха двойно, ами десет, или повече пъти, над нормалното... Явно онова си беше някакъв бъг пренасящ жизнените от свят който е със значително по-напреднала ера, или просто бъзик на някой   от екипа.
Римски пехотинецо, феноменът е добре известен и се случва предимно в началото на ерите, когато се вдига нето от всички рязко. После се канализира.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #11 -: Май 11, 2018, 19:31:30 »

Ерата не е чак вече чак толкова в началото си, освен това в този свят FB7q се прояви само първият път в самото начало на ерата, заради което създадох тази тема, не се прояви следващите няколко пъти, защо ли(?!?) и се прояви отново днес. Би следвало да се очаква, че вече нещата са поправени, след като минаха няколко мрачни, с достатъчна продължителност на оцеляване, че да мога примерно на предишната да пусна 4 основни атаки, заедно с вълните от малки удари покрай тях.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #12 -: Май 11, 2018, 20:01:37 »

Ерата не е чак вече чак толкова в началото си, освен това в този свят FB7q се прояви само първият път в самото начало на ерата, заради което създадох тази тема, не се прояви следващите няколко пъти, защо ли(?!?) и се прояви отново днес. Би следвало да се очаква, че вече нещата са поправени, след като минаха няколко мрачни, с достатъчна продължителност на оцеляване, че да мога примерно на предишната да пусна 4 основни атаки, заедно с вълните от малки удари покрай тях.
Ивентите са по ясна формула: - падне за 2 часа вместо 4 - следващия ивент е 2х като точки. ако е паднал за 1 час - следващия е 4 х като точки. Барабначета са гадна работа, удариш дваж за 29,95% и после шибнеш един за 45% Хърватите ги отучихме да бият за по-малкото едното отиване някога , но с висене, и тогава се промениха правила  За 4 дни ако не е паднал паднал бързо ивента нещата се променят колосално, дига се нето, даряват се армии, блокират се армии , всекакви свинщини  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #13 -: Май 13, 2018, 20:09:58 »

FB 7  5 минути има няма, диамантените пак скършиха мрачната. Обяснение що толкова проклето малко жизнени точки има ли някакво?! И що им се дава с мигновени атаки да удрят по 40%, Huh?!!! Няма да се оправите ей!  *hahaha*

във ФБ7 аз съборих мрачната  Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #14 -: Май 14, 2018, 14:41:39 »

във ФБ7 аз съборих мрачната  Grin Grin
Ай сега, освен да си оня Марио ли що ли, който на теория не е БГ, а някакъв де да знам какъв.  Tongue
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!