Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:37:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с приложението  (Прочетена 4153 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
moonlord84
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« -: Ноември 21, 2016, 13:48:07 »

Добър ден! Имам 2 проблема с приложението, може само при мен да е така, но да питам Smiley Ползвам айфон 6 с. Единият проблем е със строенето на крепости без значение в коя провинция или столица. След като натисна надграждане не ми пуска крепост, а винаги пуска казарма стрелци да се строи. И втория проблем е с батерията на телефона. От известно време приложението ми сваля батерията за часове... не знам дали е от последната версия на iOS или от версията на приложението но е факт. Със сафари не е така и каквото друго приложение да ползвам ( сега ще кажете, че може би батерията ми е прецаката..... със сигурност мога да кажа, че не е!) просто е прекалено драстично, а преди не беше така. За около 5-6 мин престой 10% ги няма.
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2016, 14:39:44 »

Просто приложението си е тежко и скапано. Не може да се получават по 200 известия за сгради и прочие и накрая по 5 минутки да се логвам в играта за да ми зареди всичките дивотии. Няма как да получавам дълги известия, които телефона не може да ми визуализира, защото нотификациите са им прекалено подробни, не кратки и ясни. Не се знае от кой свят какво получавам като съобщения и ако ме атакуват кога ще получа известие  *hmm*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
moonlord84
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2016, 14:55:27 »

Съгласън, че е тежко но сравнявам с преди 2-3 седмици и се чудя къде е проблема. Едно и също ми е потреблението на ден и до преди се пребирах с 40-50% а сега вече съм на 20. 54 мин on screen, 2 min background и 50% от батерията замина
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2016, 15:16:12 »

Добър ден! Имам 2 проблема с приложението, може само при мен да е така, но да питам Smiley Ползвам айфон 6 с. Единият проблем е със строенето на крепости без значение в коя провинция или столица. След като натисна надграждане не ми пуска крепост, а винаги пуска казарма стрелци да се строи. И втория проблем е с батерията на телефона. От известно време приложението ми сваля батерията за часове... не знам дали е от последната версия на iOS или от версията на приложението но е факт. Със сафари не е така и каквото друго приложение да ползвам ( сега ще кажете, че може би батерията ми е прецаката..... със сигурност мога да кажа, че не е!) просто е прекалено драстично, а преди не беше така. За около 5-6 мин престой 10% ги няма.

Здравейте!

Моля за следната информация:

- име на акаунт и свят
- модел на устройството
- версия на iOS
- версия на приложението на ИО

Може да ми пишете и лично съобщение или пък да се свържете с нас на support_bg@imperialsupport.org, ако не желаете да споделяте публично тази информация.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
moonlord84
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2016, 15:30:39 »

Акаунт _moonlord_ свят v6 240
Iphone 6s
iOS 10.1.1
Version 6.6.5.90983
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2016, 15:45:05 »

Акаунт _moonlord_ свят v6 240
Iphone 6s
iOS 10.1.1
Version 6.6.5.90983

Благодаря Ви. Надявам се, че можем да тестваме директно в акаунта Ви проблема със строежа на казарма вместо крепост?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
moonlord84
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2016, 16:10:55 »

Ок... тествайте колкото е необходимо Smiley
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2016, 16:14:47 »

Ок... тествайте колкото е необходимо Smiley

Благодаря.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!