Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:10:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: блокиран акаунт  (Прочетена 1108 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
igs2
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« -: Април 11, 2018, 15:54:01 »

защо ми е блокиран акаунта,пуснах атака и акаунта ми се блокира,атаката си продължава,аман от измамници админи,имейла ви не е активен,акаунт igs2  свят 320
Активен
igs2
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #1 -: Април 11, 2018, 15:57:57 »

измамници да ми връщате парите дето съм дал за диаманти,крадци
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2 -: Април 11, 2018, 16:16:16 »

Пишете на съпорта с ник и свят, в който играете, за да получите информация от Екипа на играта.
В такива случаи се процедира по този начин.

Поздрави.
Активен

igs2
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #3 -: Април 11, 2018, 17:26:46 »

глупости,защо трябва аз да им пиша,те трябва да пишат и тогава да блокират акаунта,и кажи ми една онлайн игра в която ей така решава някой администратор и ти блокира акаунта,още повече че в общите условия няма такова правило,ще им плащаме и ще ни блокират,гербаджия е собственика на играта и цялата схема на играта е както ни е държавата,решава някой и те наказва,къде са правата на потребителите,никъде. и такива като теб мартине дето им ставаш модератор и им вършиш безплатна работа им дава сила че са безсмъртни,затова не останаха играчи в никоя версия,заради администраторите на играта,въвеждат си правила както си искат,тези скриптове да не ги измисля някой друг, те ги измислят и ако някой вкарва по хиляда евра на месец не го закачат а такива като нас с мижави 20/30 лв ядат хурката,а най сте жалки вие дето без пари ги защитавате.такова било правилото,а че имейла не им е активен от съобщението,а това че работят от 9 до 5 и по празниците няма съпорт,какво ще кажеш,на маймуни ни правят,ама аз хубаво си бях спрял за няколко месеца защо се регнах.пълни измамници
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #4 -: Април 11, 2018, 18:16:30 »

Не мога да взема позиция, дори и за себе си, без да знам за какво си наказан. И не защитавам никого. Просто има ред. Това ние пречи на Българите, че трябва да го спазваме и си мислим какво ли не. Smiley
Сигурно има причина. Ако няма, то като си попишете, ще ти се извинят.

В доста игри се наказват играчи, ама защо да стигаме до там ? Smiley

Активен

wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #5 -: Април 13, 2018, 15:42:42 »

защо ми е блокиран акаунта,пуснах атака и акаунта ми се блокира,атаката си продължава,аман от измамници админи,имейла ви не е активен,акаунт igs2  свят 320

Това с блокирането и разблокирането е дълга и тъжна тема...
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!