Imperia Online България  
Април 29, 2024, 06:24:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подкрепа  (Прочетена 2744 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #15 -: Април 22, 2018, 20:33:04 »

С тази подкрепа играта тотално се обезмисли. Три медала съм спечелил/включително и на олимпиадата/ от идиоти, които все още смятат, че могат да атакуват на повече от 10 минути и би трябвало да съм доволен, но истината е, че битките рязко се свиха. А след тоталния провал на дебюта Ултраблиц нещо почна да ми изчезва мотивацията за игра.
то над 10 мин няма и блокиране, т.е можеш да вадиш армия - за 20 секунди нацъквам армия, отказвам скъпо проучване и те оставям да се замислиш, ако има съществена разлика дали съм пуснал проучване да сейвна рес или съм изкарал армия
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #16 -: Април 22, 2018, 23:44:31 »

Какъв точно ти е проблема: най-късно на 8-мата минута,след като ти е пристигнала армията се вижда дали си пратил армията на подкрепление или не. И с това ли имаме спор? Не можеш да си върнеш армията под 10 мин, т.е при атака на 10 мин са те обрали.

ПП. все още чакам да кажеш на всеослушание къде си ме пребил, все пак си ме бил, и е яко да ме изложиш.
Всеки играл срещу мен знае че играя в защита.Няма да ти обяснявам всички варианти,чрез които мога те изловя като шаран когато решиш че съм в подкрепа.Не за друго,а защото не би ме разбрал.То навремето играчи/а не като теб/ все си мислеха че са ми хванали блока и гълтаха плувката.Ти никога не си разбирал военния модел на играта.Колкото до това кога съм те бил.Не зная.Играл съм в толкова много светове и с всевъзможни никове,че отдавна съм им изгубил края.Може и да съм те одрал някъде дето сме играли заедно.Аз касите не ги помня.А и никъде не съм писал че съм те пребивал,а че играчи като мен са го правили.Кажи колко ери завърши.И защо се отказваше.Защото много ги разбираш битките ли  *hahaha*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #17 -: Април 23, 2018, 00:09:35 »

Всеки играл срещу мен знае че играя в защита.Няма да ти обяснявам всички варианти,чрез които мога те изловя като шаран когато решиш че съм в подкрепа.Не за друго,а защото не би ме разбрал.То навремето играчи/а не като теб/ все си мислеха че са ми хванали блока и гълтаха плувката.Ти никога не си разбирал военния модел на играта.Колкото до това кога съм те бил.Не зная.Играл съм в толкова много светове и с всевъзможни никове,че отдавна съм им изгубил края.Може и да съм те одрал някъде дето сме играли заедно.Аз касите не ги помня.А и никъде не съм писал че съм те пребивал,а че играчи като мен са го правили.Кажи колко ери завърши.И защо се отказваше.Защото много ги разбираш битките ли  *hahaha*
Разбра'аме са. Хипотетиюно, аз от 4 години играя с един ник, ти с хиляди. И си прав - имам една единствена завършена ера в тая игра - когато мечовете играха само на воини( блицовете не ги броим). Ти си знаеш как да се криеш, аз знам как да разбера, че се криеш- докато няма реално противипоставяне, можем си спамим до новия век.
Ти така навремето " наби"и Деси, дет ти даде акъл как да чупиш 4-ката, ама малко хора ти помнят резила  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Април 23, 2018, 00:13:09 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #18 -: Април 23, 2018, 01:40:39 »

Това за Деси не зная откъде го изсмука.С нея никога не сме били противници.Дори напротив.Играли сме в един съюз.А и не ти говорая за последните 4г.Във версия в която личните битки не са от голямо значение можеш да си завъшваш всяка играна от теб ера.Това че съюзът в който си играл е водил войни не те прави биткаджия.А че точно никога няма се научиш да следиш и разбираш каква армия има един добър играч и къде му е в момента няма нужда да се коментира.То е факт.То не че в последните 2-3г има голямо значение.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #19 -: Април 23, 2018, 01:53:40 »

Това за Деси не зная откъде го изсмука.С нея никога не сме били противници.Дори напротив.Играли сме в един съюз.А и не ти говорая за последните 4г.Във версия в която личните битки не са от голямо значение можеш да си завъшваш всяка играна от теб ера.Това че съюзът в който си играл е водил войни не те прави биткаджия.А че точно никога няма се научиш да следиш и разбираш каква армия има един добър играч и къде му е в момента няма нужда да се коментира.То е факт.То не че в последните 2-3г има голямо значение.
Казах ти, че са малко хората, които ти помнят резила - ти не мирваш. Деси регна един форумен акаунт "Tisho", я си го спомни.  Grin

Отколе твърдя, че тая игра не може да се играе са света без ексел или други електронни таблици, според теб си лалам. И така освиркваното от теб лагване на добива от 1 на 4 минути , няма абсолютно никакво значение спрямо местенето на армия.
До тук не коментираш абсолютно нищо по същество -
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #20 -: Април 23, 2018, 13:53:07 »

Извинявайте ама тук май се коментираше внесе ли нещо ново в играта подкрепата или не...каквито и анализи да ми правите ще ви кажа, че за 80% от играчите, които не се задълбочават много на къде са тръгнали и какво им идва тази опция донесе само застой, при над 10 минути преход се атакуват само каси.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #21 -: Април 23, 2018, 15:08:57 »

Извинявайте ама тук май се коментираше внесе ли нещо ново в играта подкрепата или не...каквито и анализи да ми правите ще ви кажа, че за 80% от играчите, които не се задълбочават много на къде са тръгнали и какво им идва тази опция донесе само застой, при над 10 минути преход се атакуват само каси.
внесе - големите акаунти си криеха временно армията при играчи извън 5х на противниците. В тая игрица са определящи две неща- пари и време. При световете с коефициент, трудно играч с коеф. 1,5 би се сейвал системно при ниско нетни играчи, но просто не останаха хардкор играчи, които да гледат. Някога всеки гледаше и за това в класиките 1 на 30 от високонетните беше чужденец, но от това няма приходи. Аз си спомням първите два затрити съюза в 4-ката, първата ера на версия 4а - бяха предимно български и ползваха скрипт един да гледа всички, дори когато са в блок - пак липса на приходи... карма. Подкрепата вкара хардкор елемент в игра, която бяга от него от 5-6 години...пак карма
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!