Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:39:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подкрепа  (Прочетена 2742 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Holocos7
Лейтенант
***

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 122


Профил
« -: Април 10, 2018, 11:45:17 »

Няма ли вече да махате това с подкрепления та или да го коригирате *C5azy*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Април 10, 2018, 12:44:32 »

Няма информация от Екипа за премахване на опцията за "Подкрепления".

Поздрави. Smiley
Активен

Holocos7
Лейтенант
***

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 122


Профил
« Отговор #2 -: Април 10, 2018, 19:10:45 »

ами да вземата да се раздвижат то не стана подкрепа а всеки си пази армията така  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* нещата отиват на преименуване на играта на империя фермс  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Април 10, 2018, 19:42:31 »

Не е гордост да си пазиш армията, а да я използваш и да се биеш. Въпрос на виждане на нещата е вече.
Аз я троша доста. Това е кефа на играта. Smiley
Активен

Holocos7
Лейтенант
***

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 122


Профил
« Отговор #4 -: Април 19, 2018, 19:12:05 »

всички големи си пращтат армията на по малки играчи как ще я биеш така няма начин
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #5 -: Април 19, 2018, 19:52:19 »

на мен лично опцията с подкрепленията е добре измислена
в смисъл
когато те напада играч х2 -разбирай го ти си на 5м нето ,а он на 9.9м нето е кажи ми как аджеба ще се защитиш?
много си е добре така
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
bullitttttttttt
Редник
*

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #6 -: Април 19, 2018, 20:16:07 »

Не е добре хич щото си правят мултаци със злато и си пращат армиите там на сеиф...пък и това че некой неможе се бие са измислили капитулацията бре  Tongue
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #7 -: Април 19, 2018, 20:27:15 »

Не е добре хич щото си правят мултаци със злато и си пращат армиите там на сеиф...пък и това че некой неможе се бие са измислили капитулацията бре  Tongue

нямам навика да капитулирам  Grin
а спрямо това с мултитата,да напълно си прав  Smiley
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Април 19, 2018, 20:27:59 »

на мен лично опцията с подкрепленията е добре измислена
в смисъл
когато те напада играч х2 -разбирай го ти си на 5м нето ,а он на 9.9м нето е кажи ми как аджеба ще се защитиш?
много си е добре така
Все още никой не използва противодействие на  опцията за подкрепа както требе - не останаха хардкор играчи са света на високо нето. Пинизът е да зашляпаш играчът, който е пуснал подкрепата, не тоя, дет я е получил.  Издръжката във версия 6 е много по-тежка от версия 5 , не може да се крие и злато.
« Последна редакция: Април 19, 2018, 20:30:11 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #9 -: Април 19, 2018, 20:30:08 »

на мен лично опцията с подкрепленията е добре измислена
в смисъл
когато те напада играч х2 -разбирай го ти си на 5м нето ,а он на 9.9м нето е кажи ми как аджеба ще се защитиш?
много си е добре така
[/uote]Все още никой не използва противодействие на  опцията за подкрепа както требе - не останаха хардкор играчи са света на високо нето. Пинизът е да зашляпаш играчът, който е пуснал подкрепата, не тоя, дет я е получил.  Издръжката във версия 6 е много по-тежка от версия 5 , не може да се крие и злато.

 Smiley Smiley Smiley
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #10 -: Април 19, 2018, 21:59:52 »

Все още никой не използва противодействие на  опцията за подкрепа както требе - не останаха хардкор играчи са света на високо нето. Пинизът е да зашляпаш играчът, който е пуснал подкрепата, не тоя, дет я е получил.  Издръжката във версия 6 е много по-тежка от версия 5 , не може да се крие и злато.
Ако подкрепящият е на 3м нето, а подкрепеният на 300к, ми...успех с шляпането :d
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Април 19, 2018, 22:02:45 »

Ако подкрепящият е на 3м нето, а подкрепеният на 300к, ми...успех с шляпането :d
Не че за краткото ми пребивание в играта с подобни случай имам "успехи" , но както и да е - Томина неделя мина
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #12 -: Април 20, 2018, 11:24:50 »

Все още никой не използва противодействие на  опцията за подкрепа както требе - не останаха хардкор играчи са света на високо нето. Пинизът е да зашляпаш играчът, който е пуснал подкрепата, не тоя, дет я е получил.  Издръжката във версия 6 е много по-тежка от версия 5 , не може да се крие и злато.
Като те зная колко можеш,направо те виждам как ме зашляпваш  *freak* Все едно с голо дупе таралежи да мачкаш  Grin Grin Grin .Аре стига се прави на играч па точно ти.Де и ника ти затова е такъв.Щото вечно си си изгубил армията  *suicide* Решил си че можеш да извършиш някакво действие без да помислиш че визираните от теб играчи вече са измислили противодействие  *crazy* Таквиз шарани като теб си ги ловя и даже и не вярват какво им се случва  *HUNTER*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #13 -: Април 22, 2018, 20:10:12 »

С тази подкрепа играта тотално се обезмисли. Три медала съм спечелил/включително и на олимпиадата/ от идиоти, които все още смятат, че могат да атакуват на повече от 10 минути и би трябвало да съм доволен, но истината е, че битките рязко се свиха. А след тоталния провал на дебюта Ултраблиц нещо почна да ми изчезва мотивацията за игра.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Април 22, 2018, 20:26:53 »

Като те зная колко можеш,направо те виждам как ме зашляпваш  *freak* Все едно с голо дупе таралежи да мачкаш  Grin Grin Grin .Аре стига се прави на играч па точно ти.Де и ника ти затова е такъв.Щото вечно си си изгубил армията  *suicide* Решил си че можеш да извършиш някакво действие без да помислиш че визираните от теб играчи вече са измислили противодействие  *crazy* Таквиз шарани като теб си ги ловя и даже и не вярват какво им се случва  *HUNTER*
Какъв точно ти е проблема: най-късно на 8-мата минута,след като ти е пристигнала армията се вижда дали си пратил армията на подкрепление или не. И с това ли имаме спор? Не можеш да си върнеш армията под 10 мин, т.е при атака на 10 мин са те обрали.

ПП. все още чакам да кажеш на всеослушание къде си ме пребил, все пак си ме бил, и е яко да ме изложиш.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!