Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:15:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръки - за следващия турнир Номадски нашествия  (Прочетена 7163 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #30 -: Април 18, 2018, 17:22:59 »

При ежедневно наемане на армия не дава нищо.И изобщо монархията е предимство само при наличието на страшно много син камък.Купени генерали и губернатори+вадене на армия от конкретни сандъци с талисмани за максимализиране.Без камъчета или със силно ограничено количество от тях,варваризма е най-точния избор.А при новите правила на битките вследствие на въвеждане на лазарета,може от време на време да се минава и на феодализъм за спиране на крепостни атаки.И изобщо не разбирам как може с гордост да заявиш че си похарчил "само" 200 еврака за месец игра.Аз за 10г съм дал общо не повече от 50лв.

Личи си че си от школата на Ненамереният
Казах 100€ а не 200€ - И то не че съм ги платил а на толкова възлизат диамантите, защото са премествани от други акаунти. На снимката където пише това с колко съм играл е снимано и с колко съм останал Wink . Може да си направиш сам сметка.

А иначе си личи че хал хабер нямаш от 6-цата или от това което правят великите хора. По-лошото е че дори не се замисляте кое какво е . И ето защо за такива като вас - праволинейни и не много мислещи беше създаден варваризма. Но какво всеки добър играч на ИО версия 6 знае - Империализмът или Монархията - това са 2 та строя. другото е за рендета дето потъват в посредствеността .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #31 -: Април 18, 2018, 21:30:13 »

Личи си че си от школата на Ненамереният
Казах 100€ а не 200€ - И то не че съм ги платил а на толкова възлизат диамантите, защото са премествани от други акаунти. На снимката където пише това с колко съм играл е снимано и с колко съм останал Wink . Може да си направиш сам сметка.

А иначе си личи че хал хабер нямаш от 6-цата или от това което правят великите хора. По-лошото е че дори не се замисляте кое какво е . И ето защо за такива като вас - праволинейни и не много мислещи беше създаден варваризма. Но какво всеки добър играч на ИО версия 6 знае - Империализмът или Монархията - това са 2 та строя. другото е за рендета дето потъват в посредствеността .
Ти за това ли игра феодализъм?  Grin Grin Grin

Такива дерзания бяха- ше го бъде-нема да го бъде, сополи, рев, адреналин.Ша успея-няма да успея, пък ако не успея ше сътворя випуска паладин под 5 мин и нема да ви кажа как  Grin Grin Grin.
При армията, която показа на 50-та вълна - никога не бих играл монарх с умения на великите хора за ферми, ти просто никога не си имал това население за да заработят фермите и да са по-важни от 50% прираст на варварин в тоя турнир.  За мен Игор имаше хубава стратегия, но идеята му беше само да е непобедим. С Павката и Плам, ако не се бяхме зарекли да играем само за непобедим имахме сигурен топ3- най-спокойните номади евър- спяхме кат пънове. Репапасито си игра черта с монархията много по-дълго то нас и като концепция беше си лидер. Сега остава и д аси припомниш каки бяха великите му хора.  Grin Grin Grin
Умната игра с монархия и малко късмет даваше крила на скромните плащачи -ама черти като теб и дедото от де да го знаят?
« Последна редакция: Април 18, 2018, 21:36:21 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #32 -: Април 19, 2018, 11:12:43 »

Ти за това ли игра феодализъм?  Grin Grin Grin

Такива дерзания бяха- ше го бъде-нема да го бъде, сополи, рев, адреналин.Ша успея-няма да успея, пък ако не успея ше сътворя випуска паладин под 5 мин и нема да ви кажа как  Grin Grin Grin.
При армията, която показа на 50-та вълна - никога не бих играл монарх с умения на великите хора за ферми, ти просто никога не си имал това население за да заработят фермите и да са по-важни от 50% прираст на варварин в тоя турнир.  За мен Игор имаше хубава стратегия, но идеята му беше само да е непобедим. С Павката и Плам, ако не се бяхме зарекли да играем само за непобедим имахме сигурен топ3- най-спокойните номади евър- спяхме кат пънове. Репапасито си игра черта с монархията много по-дълго то нас и като концепция беше си лидер. Сега остава и д аси припомниш каки бяха великите му хора.  Grin Grin Grin
Умната игра с монархия и малко късмет даваше крила на скромните плащачи -ама черти като теб и дедото от де да го знаят?


Резервоооооооооо !!!! 3-та резерва се обажда от най-задната улица. Ей за това си 3-та резерва , щото не те бива . Просто не те бива. Колко хора вече ти го казваме дето сме играли с теб, че не те бива. Просто ти не ставаш за друго освен за 3-та глуха резерва. Знам че се пръскаш от завист и че искаш да си нещо в тази игра, но освен резерва никога няма да си нещо друго. Това е обслужващ персонал и 3-та резерва  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*.

Само човек ако сравни коментара ти че сравняваш профил на Репапасито с моят профил и разбира колко си жалък и смешен.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Ти си най-жалкият играч който коментира в този форум. Липса на знания, липса на умения, липса на възможности, липса на каквото и да е .... пълен дефицит от всякъде. Поне направи като другите резерви и общаци и се мълчи, че хората ви разбраха колко струвате и колко сте на@кани. Месните пловдивчани ползват за такива като вас следният израз : кондурджии   *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #33 -: Април 19, 2018, 13:39:38 »


Резервоооооооооо !!!! 3-та резерва се обажда от най-задната улица. Ей за това си 3-та резерва , щото не те бива . Просто не те бива. Колко хора вече ти го казваме дето сме играли с теб, че не те бива. Просто ти не ставаш за друго освен за 3-та глуха резерва. Знам че се пръскаш от завист и че искаш да си нещо в тази игра, но освен резерва никога няма да си нещо друго. Това е обслужващ персонал и 3-та резерва  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*.

Само човек ако сравни коментара ти че сравняваш профил на Репапасито с моят профил и разбира колко си жалък и смешен.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Ти си най-жалкият играч който коментира в този форум. Липса на знания, липса на умения, липса на възможности, липса на каквото и да е .... пълен дефицит от всякъде. Поне направи като другите резерви и общаци и се мълчи, че хората ви разбраха колко струвате и колко сте на@кани. Месните пловдивчани ползват за такива като вас следният израз : кондурджии   *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Предният образ ме беше касирал, при положение, че никога, дори и в класиките не ми е бил в 2х , ти пък резерва ме изкара - я раздуй кога съм бил резерва  Grin Grin Grin
Може би когато играх само със столица и ти минах през крепостта га беше на 11млн. нето  Embarrassed

https://www.youtube.com/watch?v=stpaq27-V70
« Последна редакция: Април 19, 2018, 16:15:25 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #34 -: Април 19, 2018, 18:42:54 »

Предният образ ме беше касирал, при положение, че никога, дори и в класиките не ми е бил в 2х , ти пък резерва ме изкара - я раздуй кога съм бил резерва  Grin Grin Grin
Може би когато играх само със столица и ти минах през крепостта га беше на 11млн. нето  Embarrassed

https://www.youtube.com/watch?v=stpaq27-V70

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Контурляк, че кога не си бил резерва бре. Всеки , повтарям всеки, който е играл с теб го казва, че си пълна скръб. Само няколко човека не го казват, защото ти го дават приятели, иначе и те си знаят колко си леш. А и коментарите ти по-горе го доказват колко си не разбрал смисъла на 6-цата  *hahaha* *hahaha* *hahaha*. 5 години вече я има, а ти още не си я разбрал.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*.


Човек който сравнява профил над 2 милиарда нето с профил 20 милиона е .... меко казано пълен оли...р€н  *freak*
« Последна редакция: Април 19, 2018, 18:44:48 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #35 -: Април 19, 2018, 19:13:25 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Контурляк, че кога не си бил резерва бре. Всеки , повтарям всеки, който е играл с теб го казва, че си пълна скръб. Само няколко човека не го казват, защото ти го дават приятели, иначе и те си знаят колко си леш. А и коментарите ти по-горе го доказват колко си не разбрал смисъла на 6-цата  *hahaha* *hahaha* *hahaha*. 5 години вече я има, а ти още не си я разбрал.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*.


Човек който сравнява профил над 2 милиарда нето с профил 20 милиона е .... меко казано пълен оли...р€н  *freak*
https://www.youtube.com/watch?v=kHdW7KH8_U8

когато все пак се сетиш за нещо по същество - драсни
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #36 -: Април 19, 2018, 20:53:57 »

Твоето мъчение, GARIO, във версия 6 е близко до мазохизма и мизантропията. Не знам въобще защо си я играл , като не си опитал есенцията и адреналина със съюзните битки.

Нека минем по същество - особено полезен ни беше сандъкът от  0 (1700 диаманта на никога празно) с безплатна подкова, признавам си, там беше голямата игра, при вече развъдени губернатори.

https://prnt.sc/j054nw пример за пестене на диаманти по 2( 5100 диаманта срещу 10200). Това беше и балансът - да се вади толкова армия между вълните, която е нужна И може да се подобри. Като си знаеш губернаторите и казармите не е трудно.

Малко акъл, ама навреме да ти дойде.
Да не засягам темата с двамата ентусиасти, дет дават наклон на играчи в индивидуална игра, без да са експлоатирали основни опции в нея.
Поне от това, което каза Раул - може би, играчите в Репапасито са я ползвали до някъде, но държаха минимално нето за армията, която имаха, баланс, които маса други играчи не постигнаха - руснаците не успяха/ не се усетиха, а други я пресолиха

pino82 изкара 7 вълни на над 100млн нето без да пусне, нещо което никой друг не успя с уговорката че спечелилият номадите допусна досадна грешка.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #37 -: Май 08, 2018, 08:34:31 »

Стефан ли си къв си ....

А я за да е ясно на тези дето ще четат след нас, покажи ти с твоят профил какво спечели.

Аз постигнах това.



А ти .... Май пак игра като резерва и то 3-та резерва  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

ОбщакЪт - това е твоето има  .

И още едно последно допълнение : Империя Онлайн е Онлайн Стратегия - ето защо целта ми беше да взема категория "Стратег" .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #38 -: Май 09, 2018, 13:13:35 »

Твоето мъчение, GARIO, във версия 6 е близко до мазохизма и мизантропията. Не знам въобще защо си я играл , като не си опитал есенцията и адреналина със съюзните битки.
Ааа..Пробвал съм я Стефо тази есенция/за адреналин е пресилено да се говори/.След като премахнаха напомпването и възможнаста да се клонира.То там е повече по твоята част.Сметки и изчисления.Няма изненади.След като се наредят сборните и армиите в тях,всеки ламер може се оправи с атаките и защитата.И знаеш ли какво.Открих че там нещата са още по-зле отколкото при битките между играчите.Пълно е с лаици ентусиасти де не знаят какво правят.   А по темата.Варианта с хазарта който си предложил е за игралните зали и е несериозно да се предлага тук като стратегия.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #39 -: Май 11, 2018, 12:44:35 »

Ааа..Пробвал съм я Стефо тази есенция/за адреналин е пресилено да се говори/.След като премахнаха напомпването и възможнаста да се клонира.То там е повече по твоята част.Сметки и изчисления.Няма изненади.След като се наредят сборните и армиите в тях,всеки ламер може се оправи с атаките и защитата.И знаеш ли какво.Открих че там нещата са още по-зле отколкото при битките между играчите.Пълно е с лаици ентусиасти де не знаят какво правят.   А по темата.Варианта с хазарта който си предложил е за игралните зали и е несериозно да се предлага тук като стратегия.
след въвеждането на храма, колилотУ и гамблинга в играта ИО си е почти такава.
За съюзните армии не е тук мястото, но нищо не си видял и разбрал. Новият модел е уникален като възможности на нападателя, някога защитника беше много по -силен. Играта на съюзно е сметки и въображение - защото си ограничен от разчет, не като навремето играч да атакува съюзен замък с 10 млн армия.
« Последна редакция: Май 11, 2018, 12:48:04 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #40 -: Май 11, 2018, 17:39:12 »

Стефан ли си къв си ....

А я за да е ясно на тези дето ще четат след нас, покажи ти с твоят профил какво спечели.

Аз постигнах това.



А ти .... Май пак игра като резерва и то 3-та резерва  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

ОбщакЪт - това е твоето има  .

И още едно последно допълнение : Империя Онлайн е Онлайн Стратегия - ето защо целта ми беше да взема категория "Стратег" .
http://prntscr.com/jgly3q

Глей ся Цървулакис, може да съм форумно страяилище, но съм душа човек, оти никой от тия дет наистина е играл с мен не си го каже чистосърдечно, а ти трбе да вкарваш ЕЖК? С пино82 намерихме колая на новите номади, има десетки играчи в старите номади, на които ще с е поклоня за стратегиите им. Естествено не знаеш, но ранната 2017 се направиха промени именно срещу играчите, които играеха черта и бяха напред с нищожна инвестиция, няма как да го знаеш, За това и се промени формулата за прираста
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #41 -: Май 15, 2018, 08:23:15 »

.....

Както вече всички знаят и ти сам за пореден път го потвърждаваш .... Ти си пълна шм@тк@  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

Човек какво му говори ти какво слагаш като доказателство.

Сега ми стана интересно, а и на всички тук предполагам, затова я  сега ми кажи следното:
 - Какво общо има златният ти медал от световното с Номадите . Според теб 2 та турнира еднакви ли са или се различават ?  *hahaha* *hahaha* *hahaha*.
 - След като ти сам твърдиш че след 2017 се правят промени, слагаш медал от 2016 а аз слагам отличие от 2018. Тоест според показаното излиза, че отново Аз съм играл по-правилно от теб и че аз разбирам по-добре промените. И пак ти казвам. Какво си постигнал ти ? Кой си че даваш акъл ? Покажи си наградата от Номади? Ако искаме някой да ни дава акъл за Световното, то мисля, че ти пак там ще си последна дупка на Кавала.


В заключение мисля, че не всички вече и стана ясно, че ти си абсолютен ама абсолютен ш@пш@л . Поне се научи да си мълчиш като не ги разбираш нещата .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
dzinga
Гост
« Отговор #42 -: Май 15, 2018, 11:57:35 »

Опа ....

Чакай и аз да драсна някой ред за спама .....


И сега официално искам да попитам: Няма да мога да играя, но ми е нужно отличие от олито. Кой ще ми направи тази услуга, да ме вземе за медал било то и от дисциплина ?  Embarrassed

без коментар   

не знаех че медалкаджийството се наричало вече услуга
мерси за инфото комплексарче  Grin
Активен
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #43 -: Май 15, 2018, 14:22:44 »

Уж се не бе молил и на зимните Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #44 -: Май 15, 2018, 19:09:34 »

без коментар  

не знаех че медалкаджийството се наричало вече услуга
мерси за инфото комплексарче  Grin


Виж за Мира се разбра , че и тя бавно схваща за какво става дума.... Определено и ти си за нейният отбор. След като слагаш коментар от едната тема в тази  *hahaha* *hahaha* *hahaha*.   Сядай слагай чинийка и чакай Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!