Imperia Online България  
Април 19, 2024, 16:13:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Не съм робот  (Прочетена 2770 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
raptorsl
Сержант
**

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« -: Март 23, 2018, 18:18:13 »

Здравейте,
пиша Ви за проблем във връзка с непрекъснатото прекъсване на играта ми от проверка за това дали съм РОБОТ.
Започвам да сметна атаките от нашествията, и докато задам два пъти симулатора на битката и ме прекъснете с проверка, отбелязвам като малко дете квадратчетата с пътни знаци или автомобили или каквото там сте решили че е редно.
Започвам да наемам армия - на трета провинция - айде пак съм бил със съмнителни действия пак квадратчета отмятам.
Започна да строя казарми или каквото и да е като сграда докато стигна до последната провинция /9 са максимума/ и пак бивам прекъснат от проверка за Робот.
Аз ли съм много бърз за софтуера Ви или е прекалено чувствителен като се натиснат две поредни операции че се активира  ?
 Очаквам отговора Ви ! Какво се случва с тези проверки за Робот - само на мен ли се случва на ден по над 10 пъти да съм му съмнителен.
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #1 -: Март 23, 2018, 18:51:05 »

Здравейте,
пиша Ви за проблем във връзка с непрекъснатото прекъсване на играта ми от проверка за това дали съм РОБОТ.
Започвам да сметна атаките от нашествията, и докато задам два пъти симулатора на битката и ме прекъснете с проверка, отбелязвам като малко дете квадратчетата с пътни знаци или автомобили или каквото там сте решили че е редно.
Започвам да наемам армия - на трета провинция - айде пак съм бил със съмнителни действия пак квадратчета отмятам.
Започна да строя казарми или каквото и да е като сграда докато стигна до последната провинция /9 са максимума/ и пак бивам прекъснат от проверка за Робот.
Аз ли съм много бърз за софтуера Ви или е прекалено чувствителен като се натиснат две поредни операции че се активира  ?
 Очаквам отговора Ви ! Какво се случва с тези проверки за Робот - само на мен ли се случва на ден по над 10 пъти да съм му съмнителен.

то и при мен така,днес колкото пъти мобилизирам армия все робот ме изкарва  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2 -: Март 24, 2018, 16:47:10 »

Добър ден,

Предадох недоволството към Екипа от въпросните проверки. Smiley
Активен

ems_
Лейтенант
***

Karma: +9/-125
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #3 -: Март 26, 2018, 19:30:38 »

https://prnt.sc/iwmnjg

Значи от единия свят го прехвърлихте робота в другия . Малко се засрамете. И не зная, защо  иска да разпознавам превозните средства по два пъти, все пак зная какво е превозно средство имам шофьорска книжка . *wall* *wall* >Grin >Grin

ето където и да влезна робот http://prntscr.com/iwmwc8
« Последна редакция: Март 26, 2018, 19:37:23 от ems_ » Активен
raptorsl
Сержант
**

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #4 -: Март 26, 2018, 19:53:44 »

На лов за роботи са тръгнали  *xxx*
Маняците - сриптове и хакове ползват, те карат нормалните хора да отмятат квадратчета  Grin
Този който е платил за софтуера за проверки на робот си е изхарчил парите много лошо.


Активен
raptorsl
Сержант
**

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #5 -: Март 31, 2018, 16:24:30 »

Момчета и момичета какво правим по въпроса за РОБОТИТЕ ?
Ерата свърши, още на квадратчета си играем.
Средно интелигентен човек който има идея от играта в това как се наемат войски и как се строят сгради знае че натискането на два поредни бутона НЕ означава че отсреща стои машина, тогава кой е този "интелигентен" човек който е създал средството за сделене на "съмнителни действия" ?
 *crazy* *hmm*
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #6 -: Март 31, 2018, 16:52:31 »

Момчета и момичета какво правим по въпроса за РОБОТИТЕ ?
Ерата свърши, още на квадратчета си играем.
Средно интелигентен човек който има идея от играта в това как се наемат войски и как се строят сгради знае че натискането на два поредни бутона НЕ означава че отсреща стои машина, тогава кой е този "интелигентен" човек който е създал средството за сделене на "съмнителни действия" ?
 *crazy* *hmm*


търпи баце още 3 дни докато свършат номадите Smiley
винаги е така покрай световно и номадски нашествия
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!