Imperia Online България  
Април 24, 2024, 13:12:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера XIII състезатели  (Прочетена 48115 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #225 -: Март 25, 2018, 15:40:34 »

По-смешното в случаят е : http://prntscr.com/iw367h

Атаката и бронята на варварите е +20 а имат Паладини  *xxx* Shocked . Направо ми идва да им тегля една пловдивска . Изобщо как може сами да не си уважават правилата . Пфу !!!


*Екипът на Империя Онлайн си запазва правото да променя правилата на състезанието във всеки един момент, без предварително предупреждение и обяснение на участниците.


Почва да ми е все тая... Те от сега като пускат това, не искам да си представям последните 20 вълни какво ще е... Тоя път вложената мисъл е по-малко и от малкото вложена в квалификациите за световното, и липсващата такава за групите...

Голяма грешка да се пусна на този ивент, голяма... но пък поне ми показа, че наистина добре съм бил спрял ИО след световното... Тия номадки май ще ги правя бенефис.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #226 -: Март 25, 2018, 15:52:39 »

Що се ядосваш Smiley

Нема файда. Важното е двата мача да влязат,
Другото е та@ак Smiley
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #227 -: Март 25, 2018, 19:26:18 »

По-смешното в случаят е : http://prntscr.com/iw367h

Атаката и бронята на варварите е +20 а имат Паладини  *xxx* Shocked . Направо ми идва да им тегля една пловдивска . Изобщо как може сами да не си уважават правилата . Пфу !!!

http://prntscr.com/iw5rii
оправили са го  Grin Grin Grin

оправили са го ,но не във всички атаки е с брони и меле 22  *xxx* Grin
« Последна редакция: Март 25, 2018, 19:34:54 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #228 -: Март 25, 2018, 19:56:47 »

съсипаа убавата игрица  Grin Grin Grin
лазарети,прогнози за времето и куп други
ми да турат и един бардак накрая..... Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #229 -: Март 25, 2018, 20:21:57 »

http://prntscr.com/iw5rii
оправили са го  Grin Grin Grin

оправили са го ,но не във всички атаки е с брони и меле 22  *xxx* Grin

При мен навсякъде е 20, но и това не помага... Пълен ташак... Да се бия у главата за какво им давам и аз пари, след като ефекта е да искат все повече, без да рефлектира подобаващо на играта...

Всеки път казваме, че прекалиха, време е и сега да го кажем... Или поне аз го казвам.

4 месеца без ИО си ми беше супер и няма да имам никакъв проблем да го приключа отново, въпроса е колко скоро. Така като гледам, до края няма да имам нито сили, нито воля, нито финанси, така че може би рано, рано ще хлопна кепеците.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #230 -: Март 26, 2018, 13:39:18 »

Рос , поне така ти казват другите ...

Прави като мен и моят човек с който играем сега.

Играем една ера някъде за тонус и след това не пипаме повече ИО за цяла година, освен ако не е някой Евент. Аз след Номади Х когато някой ме прецака 4 вълни преди края да не взема непобедим, исках да спра да играя. Сега се захванах да си вдигна малко глобалният защото  това ниво дето беше не ми харесваше. Обаче не знам какво се случи и се хванах на хорото за "Стратег" . Реално като тактика съм сигурен и знам , че ги мажа яко в категорията и че нямат шанс срещу мен, АКО завесеше от познанията и играовата компетенция на играча. Но след още 5 атаки очаквам изцяло нещата да се преместят на ниво "Диамнти" Там вече няма да мога да смогна и знам със сигурност, че диамантаджиите след мен ще ме догонят, но на мен ми стига това да знам, че като гледат класирането им става мега тъпо.

Сега просто ще до играя с останалите диаманти каквото мога и толкова. Просто това е реалността, искат да приличат на СПАРТА ТОТАЛ или на ВИКНИНГ, но все не могат да намерят баланса между диаманти и игра.
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #231 -: Март 26, 2018, 13:51:44 »

Оправиха и лазарета...в един момент ми искаше 3100000 диаманта за 212500 армия....сега общо взето е 500К за 500К...не че ще ги дам де. *crazy*
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #232 -: Март 26, 2018, 13:58:48 »

И тази вълна мога да ги спра, но загубите ще бъдат ужасяващи, жалко, че ще трябва да пропускам атака на крепостна. Не знам как се оправяте с тези армии, мога да залагам макс по 700К армия на вълна, толкова горе долу ми е прираста на населението, а атаките растат с много повече. Случайните сандъци до сега само два пъти са ми дали малко по-голямо количество лека армия...най ме е яд като ми даде 50М злато, а аз имам 40 милиарда... *suicide*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #233 -: Март 26, 2018, 16:59:22 »

В калкулатора не се отчитат правилно следните неща

1-во бонусът от феодализма не се отчита в жизнените точки на крепостта.
2-ро няма как да се добави "мистрията"(онова дето дава +1 фортификация) , към жизнените точки на крепостта.

Направете нещо и ги добавете 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #234 -: Март 26, 2018, 17:06:55 »

В калкулатора не се отчитат правилно следните неща

1-во бонусът от феодализма не се отчита в жизнените точки на крепостта.
2-ро няма как да се добави "мистрията"(онова дето дава +1 фортификация) , към жизнените точки на крепостта.

Направете нещо и ги добавете  

аааа ,това са трудни работи  Grin Grin Grin
и друго,земете оправете фейсот на великите ора -особенно на женските(ма много грозни са,яд ме е да си отвора дворецо)  Grin Grin Grin
кви са тия Чупакабри-то и номадете ще спрат да ме атакуват накрая от тиа смрадове  *xxx* Grin Grin Grin
« Последна редакция: Март 26, 2018, 17:14:52 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #235 -: Март 26, 2018, 18:03:58 »

аааа ,това са трудни работи  Grin Grin Grin
и друго,земете оправете фейсот на великите ора -особенно на женските(ма много грозни са,яд ме е да си отвора дворецо)  Grin Grin Grin
кви са тия Чупакабри-то и номадете ще спрат да ме атакуват накрая от тиа смрадове  *xxx* Grin Grin Grin


Негро, нали надеждата беше да се класираш в топ 10 и да се киприш с лика си в Двореца. Хайде понъпъни се малко и марш при Фото Мексоко да те барне за изложба  Tongue
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #236 -: Март 26, 2018, 18:08:05 »

аааа ,това са трудни работи  Grin Grin Grin
и друго,земете оправете фейсот на великите ора -особенно на женските(ма много грозни са,яд ме е да си отвора дворецо)  Grin Grin Grin
кви са тия Чупакабри-то и номадете ще спрат да ме атакуват накрая от тиа смрадове  *xxx* Grin Grin Grin


Ти па понеже си много убав  Grin Grin Ще ти викна куклукс клан ако си в топ10 Tongue  Grin Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #237 -: Март 26, 2018, 18:31:18 »

Негро, нали надеждата беше да се класираш в топ 10 и да се киприш с лика си в Двореца. Хайде понъпъни се малко и марш при Фото Мексоко да те барне за изложба  Tongue

ааа,чакай това никога не ми е била целта за топ 10
исках за непобеден,ма се накудкудяках и обърках провките и сега цъкам по инерция  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #238 -: Март 26, 2018, 18:32:47 »

Ти па понеже си много убав  Grin Grin Ще ти викна куклукс клан ако си в топ10 Tongue  Grin Grin

бе мани ма мен е бе.я викам за женските да са по натокани  Grin Grin Grin
мен кучета ме яли  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #239 -: Март 26, 2018, 18:36:02 »

ааа,чакай това никога не ми е била целта за топ 10
исках за непобеден,ма се накудкудяках и обърках провките и сега цъкам по инерция  Grin Grin Grin

Тъй, тъй, разбирам те...затова играй другите номади като мен...с една провка....така колкото и да се накудкудякаш, не може я сбърка  Grin Grin Grin
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!