Imperia Online България  
Април 20, 2024, 08:32:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Манипулиране на дисциплина с нагласени битки!  (Прочетена 6084 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bullitttttttttt
Редник
*

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #30 -: Януари 30, 2018, 15:21:58 »

Що умовете от ИО не сложат правило за играч почнал в даден съюз излезе ли от него да няма връщане ...да видим как ще се взимат дисциплини Smiley
Активен
atanas_d
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #31 -: Януари 30, 2018, 15:22:35 »

Юри най малко ти трябва да се обаждаш медали не се взимат като се наместиш в голям съюз а да си го заслужиш на нас само шапка теябва да ни свалят и всички ги истрах от нас че почна да се мами
Активен
Rado_78
Редник
*

Karma: +4/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #32 -: Януари 30, 2018, 15:41:32 »

Алекс моляте не взимай старна. Мисля че доста години навъртя в ИО за да знаеш че не всичко което говорят БГ играчите е точно така .

Има ИСТИНИ , има и ФАКТИ . Но те често пъти не са едно и също нещо .  Така че нека да оставим администрацията да си свърши работата.
Мен ме провриха и съм ОК . Мисля че и всички други акаунти които се проверяват ще са ОК. Все пак всеки от нас чете правилата и играе според тях , а не според това което им се иска на някой играчи.

 
Ти чуваш ли се кви ги дрънкаш бре кавал.Кое ви е честното,с измама и нагласени битки искате да спечелите.Че сте пращали по 100-200 атаки на аукант с 120000 нето да ги печели и така да трупа опит и после си го взимате в съюза и така точките идват при вас.Това не са ли нагласени битки,които са забранени ?
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #33 -: Януари 30, 2018, 16:00:24 »

  Играл съм в предишни олимпиади, в тази си почивам - наблюдавам само отстрани бегло. Но още преди година исках да предложа една промяна в правилата - ДА НЕ МОГАТ ДА СЕ ПРИМАТ НОВИ ЧЛЕНОВЕ в съюзите през последните 24 часа на съответната мисия. А ако тя е 4 дневна - последните 2 дни.

   Ясно, просто и лесно приложимо, нали, мили админи?  Ако, разбира се, искате да има наистина състезание на умения и игра по правилата, поне това въведете следващия път!
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #34 -: Януари 30, 2018, 16:16:09 »

  Играл съм в предишни олимпиади, в тази си почивам - наблюдавам само отстрани бегло. Но още преди година исках да предложа една промяна в правилата - ДА НЕ МОГАТ ДА СЕ ПРИМАТ НОВИ ЧЛЕНОВЕ в съюзите през последните 24 часа на съответната мисия. А ако тя е 4 дневна - последните 2 дни.

   Ясно, просто и лесно приложимо, нали, мили админи?  Ако, разбира се, искате да има наистина състезание на умения и игра по правилата, поне това въведете следващия път!

Съгласен съм с теб .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #35 -: Януари 30, 2018, 19:57:17 »

браво големи сте значи само вие не виждате нищо не редно в тези акаунти

http://prntscr.com/i7m3ei

http://prntscr.com/i7m3ra

големи защитници се оказаха има още 5-6 такива акаунта

Ето ви нагледано колко е компетентен този играч който коментира ситуацията .

И така той се опитва да направи абсолютно лъжливо внушение на всички тук за уредена игра между тези 2 профила. Но пропуска едно дребно нещо

Някой може ли да ми обясни как се получава следното :  прпфил който има 2000+ победи в нападени и 8 загуби в нападение , защитникът има 5000+ победи в защита и едва 30 загубени битки. Та в задачата се пита , как става така че и нападателят и защитникът печелят от битката ? Как се уговаря така битка - и двата профила да записват победи ?

Според вас изказаното мнение - достоверно ли или е опит за манипуаци (но познавайки играча който седи зад поста, сам допускам че е и от неопитност в играта) ?

 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #36 -: Януари 30, 2018, 20:05:47 »

Искам да кажа нещо по темата.Навремето когато се приемаше терминологията за подобни битки имаше нагласени и договорени.Нагласените битки се свързваха с мултиакаунт/игра на един играч с няколко акаунта/ какъвто тук няма.В случая става въпрос за договорка между играчи.Това навремето се наказваше,но явно днес вече не е така.А пък ако се наказва то тогава вие не сте го докладвали и следователно не е разгледано като договорка.Навсякъде в темата пишете за нагласени битки.За такива е и направена проверка и нарушения не са открити.Фрмулирайте си точно обвиненията иначе екипа ще ви мотае и мерки няма се вземат.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #37 -: Януари 30, 2018, 20:31:15 »

Искам да кажа нещо по темата.Навремето когато се приемаше терминологията за подобни битки имаше нагласени и договорени.Нагласените битки се свързваха с мултиакаунт/игра на един играч с няколко акаунта/ какъвто тук няма.В случая става въпрос за договорка между играчи.Това навремето се наказваше,но явно днес вече не е така.А пък ако се наказва то тогава вие не сте го докладвали и следователно не е разгледано като договорка.Навсякъде в темата пишете за нагласени битки.За такива е и направена проверка и нарушения не са открити.Фрмулирайте си точно обвиненията иначе екипа ще ви мотае и мерки няма се вземат.

Докладвали сме, като не само сме формирали точно обвиненията, приложили сме и достатъчно на брой снимки, обяснили сме и в подробности как се случва цялата схема. Направил съм го и тук в първия ми пост. Може би вместо договорка съм писал манипулация, но след толкова подробности, ако това им е проблема на админите, значи положението е мани-бегай.

Очевидно обаче, според тях такъв тип манипулации на резултата са нормални. Очаквам от другите Игри вече официално и мулти акаунтинга да е разрешен. За скриптове вече наказват само с CAPTCHA.....но всичко е точно Wink.

 
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #38 -: Януари 30, 2018, 20:34:49 »

Tazi игра,отдавна няма правила.
Всичко е великани,измамници и тарикати Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #39 -: Януари 30, 2018, 20:53:52 »

Tazi игра,отдавна няма правила.
Всичко е великани,измамници и тарикати Grin
Че то кога е имало.Сещаш ли се за случая с двамата върли врагове де по една случайност били градски и о боже играли в една и съща игрална зала.Та тогава извода беше ,че мултиакаунт няма.Къната играеше с "цялата си рода" от един комп.А кога взе 8 тиквени медала от лидерката си,обяснението беше че кога ги е взел не са се познавали и в последствие заиграли заедно.Тук също има логично обяснение.-Няколко играчи обидени от отношението в съюза го напускат.Съюза решава да им даде урок и изсипват маса атаки по тях.Може дори и докато са си спинкали и дори и не са разбрали.Понеже обаче съюза държи на напусналите играчи атаките са с по100 единици и естествено се разбиват.Молят напусналите да се върнат.Те обаче са твърдоглави и следва още едно "убеждаване" и те така докато накрая пичовете скланят и се прибират.Това че прибирането съвпада с края на турнира е случайност.Мултиакаунт няма,договорки няма.Оди доказвай ,че не е станало точно така.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #40 -: Януари 30, 2018, 20:54:04 »

Tazi игра,отдавна няма правила.
Всичко е великани,измамници и тарикати Grin

Ако изключа моментите в които се заяждаме безсмислено с теб, в общи линии съм съгласен с погледът ти над нещата.
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #41 -: Януари 30, 2018, 20:58:09 »

Че то кога е имало.Сещаш ли се за случая с двамата върли врагове де по една случайност били градски и о боже играли в една и съща игрална зала.Та тогава извода беше ,че мултиакаунт няма.Къната играеше с "цялата си рода" от един комп.А кога взе 8 тиквени медала от лидерката си,обяснението беше че кога ги е взел не са се познавали и в последствие заиграли заедно.Тук също има логично обяснение.-Няколко играчи обидени от отношението в съюза го напускат.Съюза решава да им даде урок и изсипват маса атаки по тях.Може дори и докато са си спинкали и дори и не са разбрали.Понеже обаче съюза държи на напусналите играчи атаките са с по100 единици и естествено се разбиват.Молят напусналите да се върнат.Те обаче са твърдоглави и следва още едно "убеждаване" и те така докато накрая пичовете скланят и се прибират.Това че прибирането съвпада с края на турнира е случайност.Мултиакаунт няма,договорки няма.Оди доказвай ,че не е станало точно така.

Говориш мало на изуст . В Хрониката съм обяснил как се праят спокойно 12М опит от генрал и то без никакъв и бегъл опит за мутиакаунтинг. Хайде ситга . Аз съм БГ и чета правилата , Знам кое еразрешено и кое не е нали не съм идиот ? Така че много ясно съм разбрал как и зашо да се възползвам. Това че Другите си бъркаха в носът и ги оставихме да си мислят , че са лидери , не значи че не работихме за този медал.
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #42 -: Януари 30, 2018, 21:11:58 »

Говориш мало на изуст . В Хрониката съм обяснил как се праят спокойно 12М опит от генрал и то без никакъв и бегъл опит за мутиакаунтинг. Хайде ситга . Аз съм БГ и чета правилата , Знам кое еразрешено и кое не е нали не съм идиот ? Така че много ясно съм разбрал как и зашо да се възползвам. Това че Другите си бъркаха в носът и ги оставихме да си мислят , че са лидери , не значи че не работихме за този медал.

Да те питам за мнение, това според теб загатва ли за мулти акаунтинг?

http://prntscr.com/i7s7zu

https://prnt.sc/i7e2od
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #43 -: Януари 30, 2018, 21:18:41 »

Говориш мало на изуст . В Хрониката съм обяснил как се праят спокойно 12М опит от генрал и то без никакъв и бегъл опит за мутиакаунтинг. Хайде ситга . Аз съм БГ и чета правилата , Знам кое еразрешено и кое не е нали не съм идиот ? Така че много ясно съм разбрал как и зашо да се възползвам. Това че Другите си бъркаха в носът и ги оставихме да си мислят , че са лидери , не значи че не работихме за този медал.
Абе шмайзер разцентрован.Не се научи да четеш.Къде прочете да твърдя че е имало мултиакаунт.Просто обясних на протестиращите ,че има начини да се заобикалаят правилата играейки по правилата и че това се прави още от зората на ИО.И че тонът им към екипа не предразполага към съдействие.Правил съм неща които дори не знаеш че са възможни.Разпознавам измамата от километри.Това което си направил е защото екипа ти го е позволил,а не щото си много умен и изобретателен.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #44 -: Януари 30, 2018, 21:22:53 »

Да те питам за мнение, това според теб загатва ли за мулти акаунтинг?

http://prntscr.com/i7s7zu

https://prnt.sc/i7e2od
Май не прочете каква е разликата между нагласена и договорена битка.Двама играчи от един съюз могат се  договорят за подобни изпълнения.Това не означава че ще си влизат в акаунтите.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!