Imperia Online България  
Април 16, 2024, 23:08:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Манипулиране на дисциплина с нагласени битки!  (Прочетена 6077 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
atanas_d
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #15 -: Януари 30, 2018, 12:27:16 »

Ще предприемете ли нещо хората ми за какво се блъскаха 4 дена не са спали ако не предприемете мерки няма да ви оставя на мира и ще искам обещетение на съюза с дияманти за изгубената армия и за бездействие от ваша страна
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #16 -: Януари 30, 2018, 12:29:21 »

http://prntscr.com/i7k6ob - Леле до къде ли ще стигнат рекордите...3500 битки с 21000 убити Shocked *pardon*
Активен
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #17 -: Януари 30, 2018, 12:31:40 »

Целия отбор диамат е за катинара Embarrassed Админите да се задействат *xxx*
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #18 -: Януари 30, 2018, 12:39:58 »

Администраторите няма ли вече да вземат отношение и проверят съюзи Diamond и AVRORA
Активен
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #19 -: Януари 30, 2018, 12:47:42 »

айде администраторите не ви стигат доказателствата ли  *crazy*
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #20 -: Януари 30, 2018, 13:14:20 »

Та значи какъв е изводът от тази гигантска нагласация...организаторите да си седнат на задника и да измислят дисциплини, които не могат да бъдат уговаряни и манипулирани. Например вече две олимпиади няма отваряне на сандъци от станове..може би защото тук не могат да се използват диаманти. Или злато от васали...,диамантена дисциплина, но няма как да имаш повече от колкото ти позволява играта и да ги вдигаш повече от ниво 15.
Активен
blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #21 -: Януари 30, 2018, 14:18:55 »

Здравейте,

Не установихме технически нарушения на правилата на играта (мултиакаунтинг и нагласени от едно и също място битки), поради които да предприемем наказателни мерки.
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #22 -: Януари 30, 2018, 14:43:08 »

Здравейте,
Не установихме технически нарушения на правилата на играта (мултиакаунтинг и нагласени от едно и също място битки), поради които да предприемем наказателни мерки.

  Значи, към изваден от съюза играч атаките са забранени за 24 часа, нали така? По правилата на ИО.

 А на олимпиадата може да пратиш 1000-2000 атаки към някой извън съюза ти, за да ги загубиш. И веднага след това да си го "гушнеш" и вземеш в съюза?!?!?!?!  Това ли са правила, алоуууууу?!   Shocked  

   След 5-6 часа умуване това изречениице ли успяхте да скалъпите само?

 На тоя "умник" дето я измисли тази дисциплина при тези "правила" - при това цели 4 дни, му кажете, че е НАИСТИНА МНООООГО "умен" !  *crazy*
Активен
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #23 -: Януари 30, 2018, 14:47:20 »

Здравейте,

Не установихме технически нарушения на правилата на играта (мултиакаунтинг и нагласени от едно и също място битки), поради които да предприемем наказателни мерки.


Вие сте като съдииет и прукорорите - дават ви се ЯВНИ доказателства, но вие нищо не установявате.... Напълно нормално и според правилата си е да нагласиш 5000! битки само на един акаунт за 2 дена! Всички си знаем, че има нарушение, но някак си хората, които трябва да се грижат за това пак не са разбрали. БРАВО!  *suicide*
Активен
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #24 -: Януари 30, 2018, 14:48:15 »

Здравейте,

Не установихме технически нарушения на правилата на играта (мултиакаунтинг и нагласени от едно и също място битки), поради които да предприемем наказателни мерки.


браво големи сте значи само вие не виждате нищо не редно в тези акаунти

http://prntscr.com/i7m3ei

http://prntscr.com/i7m3ra

големи защитници се оказаха има още 5-6 такива акаунта
Активен
soluchkov
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #25 -: Януари 30, 2018, 14:50:47 »

ей сега се светнах защо спрях да играя преди време *hahaha* дано поне тоя път не почна отново  *crazy*
Активен
kralvladi
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #26 -: Януари 30, 2018, 15:04:58 »

Ехоооооооо, ИМПЕРЦИИИИИИИИ !!!!!!!!!!! Вие сериозно ли не виждате нищо нередно в Играчи с по 3-5К спечелени битки в защита за 3-4 дни!!! *wall* Това си е наистина Рекорд!!! Я да им направите едни медали и да им организирате награждаване!!!
Активен
atanas_d
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #27 -: Януари 30, 2018, 15:09:09 »

Какви нарушения не установявате. Всички ги виждат само вие не значи сте подкупени махайте я тази дисциплина и искам на стюза ми обещетение. С диаманти ей ще ве тормозя докато съм жив аз до сега не съм писал тука но това минава всякакви граници разберете ако играем нека да е честно не да се мами с малки акаунти
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #28 -: Януари 30, 2018, 15:10:24 »

Задължително трябва да се спрат подобни измамни безобразия - иначе тотално губи смисъл играта в подобни дисциплини. Алоууууу, админите?! Като се наспите се намесете много категорично, моля!

Алекс моляте не взимай старна. Мисля че доста години навъртя в ИО за да знаеш че не всичко което говорят БГ играчите е точно така .

Има ИСТИНИ , има и ФАКТИ . Но те често пъти не са едно и също нещо .  Така че нека да оставим администрацията да си свърши работата.
Мен ме провриха и съм ОК . Мисля че и всички други акаунти които се проверяват ще са ОК. Все пак всеки от нас чете правилата и играе според тях , а не според това което им се иска на някой играчи.

 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
bullitttttttttt
Редник
*

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #29 -: Януари 30, 2018, 15:19:29 »

Абе Юри много добре знаеш за какво говорят всички тук що се правиш на ударен с мокър парцал? *crazy*
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!