Imperia Online България  
Април 29, 2024, 01:01:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Българска игра а отрича българите?  (Прочетена 2141 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« -: Декември 30, 2017, 22:19:19 »

Защо няма български светове. Сега някой ще отговори че има FB BG 1 . Много хубаво ама никой не може да се регистрира там.
Ако има извесна опция човек да се регисрира в този свят е хубаво да се спомене във форума. Предполагам има хора на които им липсва БГ 17 и БГ 18  Smiley
Не че някой ще обърне внимание на въпроса  Grin
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #1 -: Декември 30, 2017, 22:28:14 »

+1 Съгласен съм.Липсват ми тези светове  Cry
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #2 -: Декември 31, 2017, 15:04:36 »

И аз също съм питал но отговор няма  Undecided

Затова те подкрепям и искам да направят един БГ свят така както има светове за дрите нации .

+1
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #3 -: Януари 04, 2018, 23:32:36 »

Както си и мислех трябва да се мълчи по въпроса Lips Sealed
А и като гледам май няма много кандидати   Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #4 -: Януари 06, 2018, 09:54:45 »

Това е глупавото в цялата ситуация .

Дори още по-жалкото е че когато има проблем идват тук и всеки пише , но никой не влиза във ФБ и да гласува с 1 звезда. А всички знаем че в момента ФБ е силата. Там ако рейда е добър на никой няма да му пука за този форум.

Не сме свикнали да си търсим правата . Жалко но факт . И след това се изпокарваме помежду си кой колко е по-велик в кочинката , а това устройва и правитлества и адмнинистрации на ИО Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #5 -: Януари 11, 2018, 20:47:50 »

Незнам защо има такъв разтел в този форум а даже и форум след като не може да се отговори на такъв елементарен въпрос.
Или ви е срам да отговорите? Казах го и на съпорт ще го кажа и тук, Никакво уважение към играчите от страна на екипа!
Хора които са модератори и т.н. във форума да не се обиждат често са се отзовавали.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Януари 12, 2018, 00:45:24 »

Екипа комай няма голяма вина! Той прави каквото му наредят шефовете! Ако екипа демонстрира незачитане спрямо българския играч, това не е щото ни мразят, а щото сме бедни! Все пак ИО е фирма за генериране на печалба и ако Петко плаща редко то за това и не е значителен! Фирма с обиди не мож я гътна! Тя е българска и като българина разбира само когато и бръкнеш в джоба! Grin Юри е прав относно феиса! Аз примерно и на двата си феиса имам 1700 приятели и ако примерно се отчаям и засегна от играта и екипа, просто ще пусна една прекрасно разработена характеристика на играта към всичките 1700 приятели! Съвсем невинно и незаангажиращо! Просто мнение!
Лично аз обаче нямам повод да го направя, щото съм лоялен потребител на продуктите на тази фирма и нейния просперитет ме вълнува сърдечно!
« Последна редакция: Януари 12, 2018, 00:54:22 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #7 -: Януари 12, 2018, 09:49:04 »

Ама това нали е безплатна игра? За какви печалби от потребителите стана на въпорос. Ако е безплатен продукт трябва да печели от реклама най общо казано.
Ако са толкова големи най малкото от гордост биха го направили.Аз съм обикновен потребител и не ме интересуват финасовия им просперитет и конфорта им.
Те трябва да се грижат на мен , теб и всички други играчи да им е конфортно.
А и като цяло и в момента има БГ свят само трябва да се каже как може човек да се регистрира там.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #8 -: Януари 14, 2018, 13:18:29 »

напълно съм съгасен с Владо относно уважението на администрацията към играчите.
Но виж Владо за едно не съм съгласен : Ако си виждал екипа на ИО и ако това е истинският екип както го показват навсякъде ... малко доста несериозно ми се струва да няма време поне един служебен да отдели време за БГ форумът. Според мен а и не само според мен тук са го зарязали на самотек и на Мартин да се оправя. От всякъде лъха апатия и незаинтересованост. Но по-странното е че това е отношението на екипа като цяло. Ако прочетте фейсът им внимателно 75-80% от хората там се оплакват от същото нещо. Следователно това не е отношение към БГ играчите , това е тип отношение как се прави бизнес по БГ стандарт. За жалост в БГ манталитете на повечето бизнесмени е от Анадолската школа или от Истамблуският уневерситет. Тоест правота на потребителят се изчерпва до там да плати и след това - среден Smiley .

Да вземемнапримерно други онлайн игри , които са на сходен принцип. Е как те могат винаги да пускат поне 1 месец преди новите неща , какво да очакват играчите, какви евенти следват и прочие ... а тук ... прас , играта те дропи и каторелогнеш , а нещо ново и различно и с 300 зора някой друг ред в новинките. Манталитет.
Да не говорим че в момента тече супер шумна промоция на една МЕГА известна световна игра в ФЕЙСА, която е MMORPG и е направена само за мобилни устройства. Канят всичките си страи потребители да идат да я играят - НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО!!! В комплект с това играта е направена с невероятният Unreal Engine 4 и забележи .... Няма никакъв ЛАГ  Shocked или каквото и да е закъснение . Върви супер бързо и интуитивно  *xxx* *xxx*. А тук като влзем през мобилните е едно пънкане , мънкане , закъснения ... направо не знаеш какво ще ти отвори.

В общи линии ИО е една добре замислена игра , но правена от БГ-та с кофти усет към бизнеса, но пък с подкрепата на ББ и ГЕРБ  Embarrassed . Или казано по дуг начин - и тук е мутринска работа , рекет и качество , колкото толкова.
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #9 -: Януари 18, 2018, 09:40:18 »

Вече на всички им стана ясно след две седмици мълчание по темата че всичко това е умишлено.  *pardon*

Благодаря за отношението и да знаете че ви желая само любов , и само любов (мъжка)  *heart* .
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!