Imperia Online България  
Март 29, 2024, 04:13:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зимни игри 2018  (Прочетена 20061 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #105 -: Февруари 09, 2018, 00:37:02 »

Kaто започнеш да дрънкаш глупости,ми става мн смешно.Надявам се поне ти да си вярваш.

....
Разпитваше наляво и надясно за всичко,сега пак мастер се изкарваш Grin

Иво и съюза му,с възможностите и потенциала,който имаха,надминаха и най-смелите очаквания,а смъртниците повече им попречиха,отколкото помогнаха.
Умираш си да черниш,затова никой не те ще,но пък ще четем за многото ти нови приятели...всеки път Grin

....
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #106 -: Февруари 09, 2018, 01:39:32 »

Насе много сте ми смешни и жалки . Не целият ви отбор де . Част от вас . Аз съм прецакал българи , а БОБАРА къде игра бре, да не би да не игра в ония отбор дето ви скри топката. Ама на него целият отбор му се изреди да му свири на тромбона и да му пиши какви ли не глупости. А и не съм виновен , че Иво не показа никаква идея какво му се приказва. Само гледаше да лапне Бобъра да дойде при вас и .... какво като дойде ? Като нямате знания и опит и най-вече топки ? Жалка работа , дори и с него и с помоща на Смъртниците се ведя , че сте супер "бавни" . Един отбор делитант, дето се беше събрал от кол и въже, ви направи да си говорите сами , ама и те защото са интиганти май отиват на 3то място . Но пък да ваидим де .

 *hahaha* как няма да вземеш повече дисциплини .... ти като пчеличка от цвят на цвят,ту в този отбор ,ту в онзи и писа на половината съюз да дойдеш за едното отличие в профила си   Grin  пък ние нека сме били жалките  Wink
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Rado_78
Редник
*

Karma: +4/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #107 -: Февруари 09, 2018, 01:49:33 »

Насе много сте ми смешни и жалки . Не целият ви отбор де . Част от вас . Аз съм прецакал българи , а БОБАРА къде игра бре, да не би да не игра в ония отбор дето ви скри топката. Ама на него целият отбор му се изреди да му свири на тромбона и да му пиши какви ли не глупости. А и не съм виновен , че Иво не показа никаква идея какво му се приказва. Само гледаше да лапне Бобъра да дойде при вас и .... какво като дойде ? Като нямате знания и опит и най-вече топки ? Жалка работа , дори и с него и с помоща на Смъртниците се ведя , че сте супер "бавни" . Един отбор делитант, дето се беше събрал от кол и въже, ви направи да си говорите сами , ама и те защото са интиганти май отиват на 3то място . Но пък да ваидим де .

Само ще ти кажа аз опита от Олито си го взех и супер приятели си намерих, ама няма за аккво повече да ходя на ОЛИ аз. €б@л съм ти и шлема. Да си го заврът в з@дницит€ от Управата . Повече в такъв цирк няма да се запиша.


п.п. - И преди да почнеш да плюеш - само знай че взех повече дисциплини от Вас Wink . Друг е въпроса , че не ги осребрих Wink . Ама пусто сърце като все още вярва ....
Ти въопще знаеш ли за какво говориш Юрко *xxx*?Или така да се намираш на приказка само си дрънкаш глупости а?Дейда попречиха на джедаите да вземат медал заради елита,дето им се примолиха завалийките,че и козата не ги спасяваше.А ти с диамант кво направихте,чрез манипулационна игра и генералски опит ти прецака бг отбора,а после се молиш да те вземат та да си туриш големия шлем *xxx* *crazy* *freak*Спри се,не си интересен вече а банален.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #108 -: Февруари 09, 2018, 10:08:25 »

Разпитваше наляво и надясно за всичко,сега пак мастер се изкарваш Grin

Знаеш ли ... много си далеко от истината.
Питанеията за които говирм се свеждаха до 2 неща .
Едното беше като част от дипломацията , защото все от някъде трбваше да се започне
Другото беше прсото от любопитство "Как строяха" , но пък се видя от самосебе си че ги разкрихме и ...

От там на сетне , ни дума, ни вопъл, ни стон ... Аз няма да падам на нивото на някой хора да показвам кореспонденции с доста интересна информаци които имам на лично , но само ще ти кажа . Че така както Джадаите имат профил в момента при мен , така и аз имам достъп до тяхнаха трибуна и доста неща. Но съюзът като такъв наистина нямаше потенциал за НИЩО съществено, въпреки че ги бутаха яко. Това даже съм го казал и  на преговарящият от страна на Смъртниците , когато раздаваха медалите в началото Wink . Че Диамантите без преговори спокойно ще си влезнат в 3-ката и както се видя , веднага след като излезнаха от съглашението с другите 2 отбора , две  бързи злата срещу две нули на Джадаите и Адио Рио .

Миличка и ти си като батковците си, Злобата ти прече да четеш какво пише .... но понеже и ти си от "бавните" - специално за теб ще повторя , ако не си го видяла - Всички дисциплини от които съм взима медал са били само и единствено с Диамантите.

Апа тоя Радо е супер забавен . И цялата ИО да му кажат , че е бавен - той пак ще си реве с неговите манипулации . Знаеш ли Радко - Боли , адски боли да си мислиш че си тарикат и може да ти минава селският номер и в един момент да се окажеш , че има доста по-умни от теб. Ще ти кажа един основен принцип за мен в ИО , който спазвам аз : Когато не познавам опонента си , винаги е по-добре да се направиш на глупав , така те подценяат и допускат грешки Wink . Винаги е добре да се направиш на глупак , за да получиш това което искаш , от хората , които си мислят, че си глупак и че те полуават от теб това което те искат . После можеш да им кажеш спокойно в очите , че те не са нищо особенно , просто интереси.

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #109 -: Февруари 09, 2018, 10:46:16 »

Ще ти кажа един основен принцип за мен в ИО , който спазвам аз : Когато не познавам опонента си , винаги е по-добре да се направиш на глупав , така те подценяат и допускат грешки Wink . Винаги е добре да се направиш на глупак , за да получиш това което искаш , от хората , които си мислят, че си глупак и че те полуават от теб това което те искат . После можеш да им кажеш спокойно в очите , че те не са нищо особенно , просто интереси.



Юри, аз имам един въпрос, че чета какво си писал и някак си не разбрах. Явно си се направил на глупак, но получи ли това, което искаше? Относно Джадаите, като пишеш че сме нямали потенциал, искам да добавя едно пояснение - нямахме ДИАМАНТИТЕ на другите съюзи. През 2/3 от Игрите бяхме извън топ 5 по нето и в топ 3 в Общото и вярвай ми, Дед-а съвсем не помогнаха толкова, колкото си мислиш, да не кажа, че на моменти беше обратното. И тук е мястото да кажа едно голямо БРАВО на Джадаите за отборния дух и раздаване!  *rose*
Активен
atanas_d
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #110 -: Февруари 09, 2018, 11:08:29 »

юрка срам си за българия
Активен
atanas_d
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #111 -: Февруари 09, 2018, 11:14:25 »

_-Uriel-_ 06.02.2018 17:39
Насе имам една оферта към теб.
Ако случайно неможете дасе приборите за финален медал и ако не държиш съотвветно на златеният от тази олимпиада.
Става ли в последният момент с теб да се разменим и да вземе медал от дисциплината с Джадаите за да мога да взема Големият шлем ? А после димантите от наградата ще ти си ти ги дам на теб да си ги ползваш.
Активен
atanas_d
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #112 -: Февруари 09, 2018, 11:17:06 »

аз  когато  те виках  ти  се  правеше  на  велик  с  диамант  като  те  изритаха тогава  искаш  да  идваш ами  няма  как  да  стане  при това  положение   ще  се  видим  на  пролетните  игри  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #113 -: Февруари 09, 2018, 11:34:31 »


Миличка и ти си като батковците си, Злобата ти прече да четеш какво пише .... но понеже и ти си от "бавните" - специално за теб ще повторя , ако не си го видяла - Всички дисциплини от които съм взима медал са били само и единствено с Диамантите.




Добре,Бате, ти като си толкова напред с материала и си "супер,мега умен"  ,защо остана без шлем  ?Undecided Cry Shocked  Sad
Защо нито един съюз от топ 5 не желае да те вземе,да не кажа топ10 ? *hihi*

        JedyMaster_Ioda  THE BesT *heart*


Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
atanas_d
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #114 -: Февруари 09, 2018, 11:43:07 »

юрка нищо  лично но  си  оправи  отношенията  към българите ако  искаш  да  постигнеш  нещо защото  в  чужд отбор  трябва  да се  доказваш и да се  бориш за  мястото там понеже съм  бил  в чужди отбори и го знам за това направех ме с иво български отбор който играе  без диаманти и по стигва успехи като  събереш  такъв отбор ни се  обади мога само  да  ти  пожелая успех
Активен
Rado_78
Редник
*

Karma: +4/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #115 -: Февруари 09, 2018, 11:44:39 »

Знаеш ли ... много си далеко от истината.
Питанеията за които говирм се свеждаха до 2 неща .
Едното беше като част от дипломацията , защото все от някъде трбваше да се започне
Другото беше прсото от любопитство "Как строяха" , но пък се видя от самосебе си че ги разкрихме и ...

От там на сетне , ни дума, ни вопъл, ни стон ... Аз няма да падам на нивото на някой хора да показвам кореспонденции с доста интересна информаци които имам на лично , но само ще ти кажа . Че така както Джадаите имат профил в момента при мен , така и аз имам достъп до тяхнаха трибуна и доста неща. Но съюзът като такъв наистина нямаше потенциал за НИЩО съществено, въпреки че ги бутаха яко. Това даже съм го казал и  на преговарящият от страна на Смъртниците , когато раздаваха медалите в началото Wink . Че Диамантите без преговори спокойно ще си влезнат в 3-ката и както се видя , веднага след като излезнаха от съглашението с другите 2 отбора , две  бързи злата срещу две нули на Джадаите и Адио Рио .

Миличка и ти си като батковците си, Злобата ти прече да четеш какво пише .... но понеже и ти си от "бавните" - специално за теб ще повторя , ако не си го видяла - Всички дисциплини от които съм взима медал са били само и единствено с Диамантите.

Апа тоя Радо е супер забавен . И цялата ИО да му кажат , че е бавен - той пак ще си реве с неговите манипулации . Знаеш ли Радко - Боли , адски боли да си мислиш че си тарикат и може да ти минава селският номер и в един момент да се окажеш , че има доста по-умни от теб. Ще ти кажа един основен принцип за мен в ИО , който спазвам аз : Когато не познавам опонента си , винаги е по-добре да се направиш на глупав , така те подценяат и допускат грешки Wink . Винаги е добре да се направиш на глупак , за да получиш това което искаш , от хората , които си мислят, че си глупак и че те полуават от теб това което те искат . После можеш да им кажеш спокойно в очите , че те не са нищо особенно , просто интереси.


Ти въопще знаеш ли с кой аукант играя *pardon*Или сигурно ще кажеш,че и мен си ма гонил от съюза ти и си ме занулил после *freak* ;D *xxx* Grin *hahaha*
Айде успех с големия шлем Grin
Активен
sirakuza
Гост
« Отговор #116 -: Февруари 09, 2018, 13:09:53 »

Юри,признавам,че чета този форум само заради теб-по евтин и безвреден си ми от ксанакса. Мязаш ми на съвременния Софроний Врачански. И искам да те питам-филма,в който живееш,от къде го изтегли? Много нови приятели бил намерил...ма ако не беше тъжно,това щеше да е много смешно. Тук? Приятели? В игра? Боже,дай на Юри интернет и клавиатура и му гледай сеира. Толкова е интересно да намериш "нови приятели" в ИО,щото старите вече са разбрали,че си и**от...
Взел бил повече дисциплини от джедаите,ма не бил ги бил осребрил,щото сърДцето,ах, сърДцето...Божке лееееее,ми върни си "житието и страданието" само страничка назад,моля те,противоречие такова.
Иначе за едно си прав-най-най-най тъпото нещо,пускано от ИО, са ОИ. Единственото им що годе хубаво е,че ти трябват точно 5 евра. А ти и от това не се възползва...карма.
Поздравления за джедаите,от сърце!
Активен
bullitttttttttt
Редник
*

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #117 -: Февруари 09, 2018, 13:56:32 »

Джедаите са готино отборче....предстоят им успехи стига да запазят отбора и духът с който се раздават...Браво  bgflag bgflag bgflag
Активен
baivi
Редник
*

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #118 -: Февруари 09, 2018, 18:15:17 »

не съм чел всичко което е писано във форума но само аз и най-приближените ми знаят какво точно е ставало в съюза как сме си спечелили медалите (първия златен медал го спечелихме благодарение на Румен Солучков а 2-рия златен с добра подготовка) и ми е през оная работа какви глупости ще се изпишат тука. аз уважението на който искам съм си го спечелил и имам не малко постижения в играта
Активен
baivi
Редник
*

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #119 -: Февруари 09, 2018, 18:47:31 »

Относно потенциала на отбора като изключа играчите с които играх на световното не съм играл в по-хубав съюз който е 99% от български играчи. Просто липсват финанси
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!