Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:29:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зимни игри 2018  (Прочетена 20051 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
svetpav67
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #90 -: Февруари 07, 2018, 21:19:47 »

Това е олимпиада, ама друг път! Wink Не знам какво общо имат постоянните схеми и заобикаляне на правилата на играта с олимпийските принципи! Мосю Кубертен вероятно се обръща в гроба при тази подигравка с идеята. Да не говорим, че преживяването е забавно малко по-малко от разходка в гробищен парк. Общо взето - това са впечатленията ми от първото участие в такъв формат, и - да се надяваме - последното!
Активен
sirakuza
Гост
« Отговор #91 -: Февруари 07, 2018, 22:08:47 »

Светле, 4 пъти... По принципите на някой си, веднъж повторение е от уважвение, втори път- по навик, трети път-от тъпота, за съжаление... четвърти път, не знам, някакъв извратен мазохизъм... най-тъпото и безсмислено нещо, за което съм отделяла време
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #92 -: Февруари 07, 2018, 22:21:48 »

Няма как да подмина и този профил .



Каквото и да сложа като коментар , ще е излишно .

пффф тоя мое пасти да яде
виж това Grin Grin Grin *xxx*
http://prntscr.com/ibjaxr
как се пускат толкова атаки за половин ера не проумявам
« Последна редакция: Февруари 07, 2018, 22:24:39 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
NightSentinel
Лейтенант
***

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 119


Профил
« Отговор #93 -: Февруари 07, 2018, 23:34:17 »

пффф тоя мое пасти да яде
виж това Grin Grin Grin *xxx*
http://prntscr.com/ibjaxr
как се пускат толкова атаки за половин ера не проумявам
Изключително лесно... Скрипт Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #94 -: Февруари 07, 2018, 23:36:28 »

Изключително лесно... Скрипт Grin

... и СериозностGrin Grin
Активен

battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #95 -: Февруари 08, 2018, 00:12:30 »

Аз се логнах на турнира заради няколко неща . Исках да вземе Големият Шлем , но май че се размина  Grin . Но като цяло се логнах заради МЕТЕО условията . Казах си "Охо супер една добра идея взета пак от Цивилизацията" .... Но уви пак отново взе преправена и смотолеване ...

От там ми дойде и изобщо отвръщението към Играта вече. Каквото и да правят от ИО , просто копират супер зле нещата и си забиват ограта все повече и повече .

не си заслужава заради някакъв голям си шлем да си тровя нервите с тази игра...  Grin Само заради определени хора съм склонен да цъкам чат пат и естествено ако имам времето...
Просто не само че играта става все по-зле, ами и писва с времето едно и също...  Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #96 -: Февруари 08, 2018, 06:14:14 »

1-во . Колко е жалко точно профил на който са му подарявали не неднократно медали да поства това тук .
2-ро . Защо не покажете на кой съм го писъл ? Защо не кажете , че със сигурност човека на който съм го написъл го познавам като играч преди изобщо част от вас да започнат да играят ИО и че сме били съотборници ?
3-то . Защо не го питате дали с него в миналото не сме имали подобни договорки ?
4-то . И още по-жалкото и низкото , което доказва колко си дол€н и компл€кциран като човеченце е :че самият той не го е направил и знам че няма и да го направи , а го прави някой дето му е я наглеждач, я нещо подобно .
5-то МОЛБА ?!?!?!? Къде я видя тази молба ?!?!? Или и на теб вдлъбнатинката за подченение на черепчето ти, е по-голяма от колкот на белият човек ?

Но пък от друга страна за мен това е супер , защото за пореден път показва , че не аз а именно точно ТИ и другите като теб сте злобари и интригнати и че ако не се криете като мишки из големите отбори не сте нищо друго освен Каси .

Хайде сега бягай пак се кставай в някой дрим теам .



ЮРИ КРИВОРУКИ  стига си се обяснявал видяхме те писа из всички съюзи в които може да вземеш медал знаем си те каква си подлога  *hahaha*

искаш подарен медал бързо да отиваш там където си правихте бойния рейтинг там да ти дават медала левак
« Последна редакция: Февруари 08, 2018, 06:31:45 от karlos » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #97 -: Февруари 08, 2018, 10:15:52 »

ЮРИ КРИВОРУКИ  стига си се обяснявал видяхме те писа из всички съюзи в които може да вземеш медал знаем си те каква си подлога  *hahaha*
искаш подарен медал бързо да отиваш там където си правихте бойния рейтинг там да ти дават медала левак

Кажи сега , защо докладва редовен профил ти ? Кажи толкова ли те боли че те изхърлих в Блитцмастера преди време заради недъгавост ? То не че не го доказваш де. Иво с такива криваци като теб няма как да се бори за нищо сериозно , даже и Смъртниците да ви помагат. Поне се радвам че не съм сгрешил за теб навемето като те определих като кекав и нефелен .  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #98 -: Февруари 08, 2018, 10:17:14 »

Изключително лесно... Скрипт Grin

Ти нетото видя ли ?

Другото няма никакво значение . Нетото ми обясни как се прави (риторичен е въпроса)?

 Shocked
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
svetpav67
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #99 -: Февруари 08, 2018, 10:59:31 »

Колкото до поддръжката на играта - тук няма промени Wink Два поредни дни в дисциплина за влияние забиват строежите на храмове във всички замъци - с 4 часа, със 6 часа - обаче няма компенсация, няма дори едно "извинете ни, че мърляво работим" . Но това не е изключение, виждали сме го и преди Wink Много пъти!
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #100 -: Февруари 08, 2018, 17:44:56 »

Брат които и от нас дето играе ИО , с опита които е натрупал в тази игра , може да напише наръчник и да защити десетртция за "Анти менеджмънт за онлайн игра" . И като ми се наснимат с някакви награди направо падам от смях . Но нали цоцат държавана субсидия от ГРОБ Wink .

Виж само ще ти дам един пример от УМНАТА им политика и ще разбереш какви кратунковци са и какви са тиквунчовци .

Почва нова ера в някой свят .

Старият играч който е играл и е вдигнал профил получва там бонуса за 225к диманти + предмети - това ОК
Старият играч , който не е играл - шпера . И това добре - той не е играл не ссе е нервирал , няма бонус .
Обаче идва НОВ играч , който има профил в други светове , играл е , знае за какво става дума и е поканен след рестарта и какво получава ??!?! И той получава един голям гол шпер . Ай сега ти ми кажи ако гледаш кака световете ти са полупразни ( даже някой нямат и за 3 съюза хора да съберат че да си раздадът по един замък ) няма ли да направихш така че поне съществуващите профили да могат да си ходят от свят в свят и да им улисниш играта ? За мен ИО е малък макет на водене на бизнес , така както се води държавата ни . Седят , чакат някой лев от ББ ( така както той чака от ЕС ) и за хората дето се опитват да правят нещо - шпера 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #101 -: Февруари 08, 2018, 18:54:13 »

Ти нетото видя ли ?

Другото няма никакво значение . Нетото ми обясни как се прави (риторичен е въпроса)?

 Shocked


нетото е нечовешки голямо  Grin Grin този е прекалил ,направо се е улял  Grin Grin
аз просто показах индивида от 288 свят защото получих тикове като видях колко атаки е направил за половин ера  Grin Grin *xxx* *hahaha*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
atanas_d
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #102 -: Февруари 08, 2018, 19:54:16 »

юри  гледам  само  ти  си  пишеш  тука  и си  отговаряш  хахахах   *hahaha* като  прицакваш  българи  как  очакваш  да те  вземем  в  съюза  замисли се  малко  и  се  надявам  на  пролетните  да вземеш  голям шлем  *hahaha*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #103 -: Февруари 08, 2018, 21:58:57 »

 Grin Grin Grin
Искрено и лично
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #104 -: Февруари 09, 2018, 00:11:11 »

юри  гледам  само  ти  си  пишеш  тука  и си  отговаряш  хахахах   *hahaha* като  прицакваш  българи  как  очакваш  да те  вземем  в  съюза  замисли се  малко  и  се  надявам  на  пролетните  да вземеш  голям шлем  *hahaha*

Насе много сте ми смешни и жалки . Не целият ви отбор де . Част от вас . Аз съм прецакал българи , а БОБАРА къде игра бре, да не би да не игра в ония отбор дето ви скри топката. Ама на него целият отбор му се изреди да му свири на тромбона и да му пиши какви ли не глупости. А и не съм виновен , че Иво не показа никаква идея какво му се приказва. Само гледаше да лапне Бобъра да дойде при вас и .... какво като дойде ? Като нямате знания и опит и най-вече топки ? Жалка работа , дори и с него и с помоща на Смъртниците се ведя , че сте супер "бавни" . Един отбор делитант, дето се беше събрал от кол и въже, ви направи да си говорите сами , ама и те защото са интиганти май отиват на 3то място . Но пък да ваидим де .

Само ще ти кажа аз опита от Олито си го взех и супер приятели си намерих, ама няма за аккво повече да ходя на ОЛИ аз. €б@л съм ти и шлема. Да си го заврът в з@дницит€ от Управата . Повече в такъв цирк няма да се запиша.


п.п. - И преди да почнеш да плюеш - само знай че взех повече дисциплини от Вас Wink . Друг е въпроса , че не ги осребрих Wink . Ама пусто сърце като все още вярва ....
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!