Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:40:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зимни игри 2018  (Прочетена 20055 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #60 -: Февруари 01, 2018, 22:44:09 »

И понеже сега имам пак малко време, много ми се иска без оглед на класирането към момента , а ей така за принципите на честноста и на морала . Та за това някак си ми се преиска да видя всички онези моралисти, против нагласените битки , против уговорените битки с цел манипулиране на класирането, против това ка неможе едни играчи да имат еди какво си и ети защо си ....  

Я сега ми дайте отговор на следните неща тук пак :

- Дайте да коментираме точно тази дисциплина бре .
- Това което сега ВСИЧКИ ПРАВЯТ , какво е ?
- Бихте ли ми казали, как да тълкувам аз сега, че се знаеше още в началото, че ако я има тази дисципина - то единият отбор ще ляга на другият ? И още по-интересното е, Вие като част от Другият отбор , нима не знаехте в началото на дисциплината, че единият ще ви легне ?   *hahaha* *hahaha* *hahaha*


Вижте не ми давайте отговори , защото каквото ида кажете, ще е смешно и жалко. Просто искам да ви покажа колко бързо съдбата се обръща и как искате манипулативно да се изкарате на жертви , само защото вие не сте били достатъчно находчиви , а подходихте високомерно и надменно .



какво означава легне?  Прави се план кой какво може да спечели и единия помага на другия,  нарича се взаймопомощ.  Накрая ще се обърнат ролите и така.  Кат се играе федка това са естествени неща.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #61 -: Февруари 02, 2018, 20:27:40 »

какво означава легне?  Прави се план кой какво може да спечели и единия помага на другия,  нарича се взаймопомощ.  Накрая ще се обърнат ролите и така.  Кат се играе федка това са естествени неща.
Това са си точно уговорени битки.Навремето си правехме по няколко съюза и си водехме войни на воля с предрешен изход.Да ви имам дипломацията и федките.Цялата игра е за катинар.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #62 -: Февруари 03, 2018, 00:28:17 »

Генералска битка днес.  Smiley

Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #63 -: Февруари 03, 2018, 10:38:54 »

Аз искам да попитам друго нещо ....

Долкадва се играч че играе със скрипт или с програма .... Установява се че този играч има такова нарушение и се заключва . Да кажем 2 дни . Приемам го до някъде.

Но да погледам сега казусите на Олито.

1-во на Олито няма - Ваканционен Мод - Нали ?
2-ро Мод 2 дни и след това пускане на ново - не е ли малко като почивка за профил ,който има лимит във възможностите си . Приемр да взема себе си . Влизам аз с програма ставам бързо желаното от мен нето и след това ... Айляк. Правя един кашон бели и точно когато съседите ми решават да ми го върнат ... бам , аз съм заключен 2 дни . Почивка , пръста в носа , краката на масата , бар , мар и ... след 2 дни пак ме пускат. Та май в този случай блока е по-скоро МОД и почивка .
3-то Ако един профил чрез скрипт се е облагодетелствал на ранен етап от играта , вие с този 24/48 часов блок как точно го наказвате ?

Тук идва и моето по специално предложение - Нека на Евентите , които не са обикновени ери - Блока да означва - Край на играта за евента . Заключват го и ресурсите, васалите , колонии и пр. да бъде освободено и премахнто. Защото реално вие не спирате профил , който има за цел лимит в развитието си . А се получава че му помагате . 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #64 -: Февруари 03, 2018, 16:03:26 »

Новата дисциплина е Себестойност на армия, дарена в съюза.

Печели съюзът, който събере армия на най-голяма себестойност от дарения на членовете си. При равенство между 2 съюза, предимство получава този, който е достигнал резултата по-рано.

Резултати от дисциплина номер 10 - Количество спечелено злато от васали:

1. DeathSquad - 5 точки
2. Diamond - 3 точки
3. JedyMaster_Ioda - 1 точка
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #65 -: Февруари 04, 2018, 06:06:33 »

http://prntscr.com/i9tlem

http://prntscr.com/i9tm96

претенциите на човек който уж не е участвал в манипулиране на дисциплината с генералски опит  *hahaha* Юри ли си мюри ли си бягай на някъде и не се изкарвай най-честния играч ..... и пак се надупи на    _EliteWarriors_ и после админите не намирали нарушаване на правилата  *hahaha*
« Последна редакция: Февруари 04, 2018, 20:26:38 от Martin » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #66 -: Февруари 04, 2018, 10:23:21 »

Карлито ти верно злобата те е побъркала бре човек

Я кажи къде съм участвал в манипулиране , като точно и ясно казах как съм си развил профила и ви обясних как да си ги смятате нещета .

Виж колко смешно и жалко изглеждаш тук пред всички дето не са заслепени от злобичка , като теб .

Кажи обаче защо ти ми докладва профила на админите ? Кажи признай си пред всички тук ? Защо докладва профил който беше ясно че е без точки ?  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #67 -: Февруари 04, 2018, 13:00:15 »

Прекаляваш с това докладване Cool

Вместо да се радваш че са те докладвали и не са открили нищо.Какъв е проблема?

...
Относно правилата:

Докато не ограничат смяната до нула,всичко ще е фарс.
Почваш,влизаш,гонят те,или напускаш,край...имаш право само на собствен съюз след това.Иначе е голямо цветарство.
Така и играчи няма да се гонят,щото няма откъде да взимаш после,освен ако никога не са имали съюз.Хем Лидера ще си мисли как сформира отбора,хем всички ще се ''опитат'' да играят,за да не ги ритнат и да приключат.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #68 -: Февруари 04, 2018, 13:41:21 »

Абсолютно съгласен с теб за съюза .
Но хайде да не е чак никога , то поне излезеш ли веднъж да няма ввръщане .

И тук идва следният момент помните ли онова умение : Безчестник дето го даваха когато нападнеш някой с брак ?
Е сега да има примерно следното умение - Догмата на прогонения и Съдбата на напусналият .

Тези умения да носят допълнително утежняващи отрицателни влияние - примерно Едното да дава - 20% на всички бонуси , а другото да +10% утежнаяване към отрицателните ефекти Smiley .

Така наприменро всеки който напусне веднъж ще знае че доста се утежняват нещата за негова сметка - да може да влезе в който си иска съюз , но ще си носи кръста .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Rado_78
Редник
*

Karma: +4/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #69 -: Февруари 04, 2018, 17:52:52 »

Карлито ти верно злобата те е побъркала бре човек

Я кажи къде съм участвал в манипулиране , като точно и ясно казах как съм си развил профила и ви обясних как да си ги смятате нещета .

Виж колко смешно и жалко изглеждаш тук пред всички дето не са заслепени от злобичка , като теб .

Кажи обаче защо ти ми докладва профила на админите ? Кажи признай си пред всички тук ? Защо докладва профил който беше ясно че е без точки ?  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Я кажи сега честно,с колко ауканта  твои, игра на дисциплината за генералския опит?Щото май не са само 2 ;D *freak* *pardon*
Активен
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #70 -: Февруари 04, 2018, 19:05:21 »

https://prnt.sc/i9zlys

много добре си се определил и свинар  и мазохист си кой съюз иска да вземе подлога като теб  *hahaha* и палячо сто пъти ти се каза,че никой от нас не ти е докладвай профила ама ти си мултак с основния ти профил не си правил нищо ама с другите нали се видя  *hahaha*
« Последна редакция: Февруари 04, 2018, 19:11:53 от karlos » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #71 -: Февруари 04, 2018, 19:12:58 »

Я кажи сега честно,с колко ауканта  твои, игра на дисциплината за генералския опит?Щото май не са само 2 ;D *freak* *pardon*

Честно не са били 2 . Но играх само по каси . Нито един не е бил с нагласени битки . Нека да мине олимпиадата и ще ви кажа и други неща .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #72 -: Февруари 04, 2018, 19:33:17 »

Честно не са били 2 . Но играх само по каси . Нито един не е бил с нагласени битки . Нека да мине олимпиадата и ще ви кажа и други неща .

Защо бе кажи си сега или те страх  да не те  заключат.Колко си ни ясен подлогооооооо  *hahaha*
Активен
Rado_78
Редник
*

Karma: +4/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #73 -: Февруари 04, 2018, 23:18:53 »

Честно не са били 2 . Но играх само по каси . Нито един не е бил с нагласени битки . Нека да мине олимпиадата и ще ви кажа и други неща .
А тези с по 3000-4000-6000 спечелени битки в защита на 120к нето кой ги игра *freak*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #74 -: Февруари 05, 2018, 01:16:34 »

Момчета не ви раазбирам . Хората с опит ви казват че сте шм@тки , админите ви казват че сте шм@тки .... Само аз за сега не ви кзвам че сте шм@таки и се опитвам да ви обясня елементарни неща .... Но опредленео сте шм@тки и не вдявате какво ви се говори  *tired*  .


Не очаквах хора в уж толкова голям отбор да сте толкова зле . Това още един път показва , че ако не е лидерът ви да се договори със Смъртниците , сте много посредствен отбор .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!