Imperia Online България  
Април 26, 2024, 12:57:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зимни игри 2018  (Прочетена 20323 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #45 -: Януари 30, 2018, 21:34:14 »

какво е класирането бре, хайванчета? Нещо не ми се влиза в ИО от няколко месеца? За 4 часа на тая олимпиада като ситер ми дойде в повечко  Grin Grin

http://olympics.imperiaonline.org/bg/ranking/

Бирата щее  от теб Wink  *beer*

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #46 -: Януари 30, 2018, 21:42:55 »

Не съм си и помислил, че са с едно IP, не играете от вчера и вие. Оплакването ми е за нагласени битки и то хиляди Smiley. За това кой те е докладвал, често казано идея си нямам, а и не го разбирам. В един момент много хора докладваха, тъй като определено се раздадохме по правилата 4 дена ние и имаше огромно разочарование. НО както казва един боксьор-философ - продължаваме напред, България не се предава!  bgflag Smiley .
Активен
bullitttttttttt
Редник
*

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #47 -: Януари 30, 2018, 23:40:23 »

Eulsivex много интересно как от пускане на толкова много атаки ти остана време и да напишеш една камара простотии тук.

 Grin Grin Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #48 -: Януари 30, 2018, 23:49:30 »

Eulsivex много интересно как от пускане на толкова много атаки ти остана време и да напишеш една камара простотии тук.

Моят първи коментар по темата е в https://prnt.sc/i7un8e - 13:55
Твоят пъри коментар по темата е в https://prnt.sc/i7unwa - 09:19

От казаното от теб ясно си личи защо ние взехме дисциплината, а вие увиснахте. Май част от отбора ви ( в това число и ти ) по-скоро сте се занимавали с глупости отколкото с това да генерирате точки. За един час моят профил генерира около да кажем 300К (и това е ако не се играе на макс) точки само разликата между твоят и моят коментр във времето ако се предположе че е играно каественое е 1,2М точки. Нещо да имаш да казваш ?

После пак питай защо и как стават някой неща. Отивайте сега и ви палете уговорените битки и не го мислете .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #49 -: Януари 31, 2018, 15:59:08 »

И понеже сега имам пак малко време, много ми се иска без оглед на класирането към момента , а ей така за принципите на честноста и на морала . Та за това някак си ми се преиска да видя всички онези моралисти, против нагласените битки , против уговорените битки с цел манипулиране на класирането, против това ка неможе едни играчи да имат еди какво си и ети защо си ....  

Я сега ми дайте отговор на следните неща тук пак :

- Дайте да коментираме точно тази дисциплина бре .
- Това което сега ВСИЧКИ ПРАВЯТ , какво е ?
- Бихте ли ми казали, как да тълкувам аз сега, че се знаеше още в началото, че ако я има тази дисципина - то единият отбор ще ляга на другият ? И още по-интересното е, Вие като част от Другият отбор , нима не знаехте в началото на дисциплината, че единият ще ви легне ?   *hahaha* *hahaha* *hahaha*


Вижте не ми давайте отговори , защото каквото ида кажете, ще е смешно и жалко. Просто искам да ви покажа колко бързо съдбата се обръща и как искате манипулативно да се изкарате на жертви , само защото вие не сте били достатъчно находчиви , а подходихте високомерно и надменно .


« Последна редакция: Януари 31, 2018, 16:01:29 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #50 -: Януари 31, 2018, 20:23:52 »

Ти сериозно ли искаш да ми дадеш отговор ?

Ами - ОК . Давай поне да видя каква логика имаш. Иначе за всички е ясно че това е възможно най-нагласената дисциплина. Даже нещо повече , тук вече опира до нагласени войни Wink . Но давай . Ще прочета всичко с интерес.


Само те моля да запазиш добрият тон и нека да няма обиди .

 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #51 -: Януари 31, 2018, 22:33:08 »

Юрка,,,,,,,,,, ще си останеш...На такива като теб май им викат социопати..умни, комбинативни и дори престъпление да извършите  след това ще го изкарате най-благородното дело на света. Толкова съм се наслушал на подобни демагогии, че чак вече ми се повръща!
« Последна редакция: Февруари 01, 2018, 10:08:54 от Martin » Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #52 -: Февруари 01, 2018, 10:09:38 »

Мне че нещо,ама зад този малък профил+ още няколко Руски знам кой хора стоят и как ги правят точките.Само който не е играл с тези хора не знае Grin Спорни ви ОИ Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #53 -: Февруари 01, 2018, 11:19:50 »

Вижте момчета ...

Това мислих да го оставя за накрая , но още в началото казах че Олито е малко глупаво направено . Когато написах че ОЛИТО е дупката която е изкопана на дъното за да се покаже че може да се падне ниско , имах точно това в предвид.

Хайде сега не се гневете на мен , а на администрацията и говорете с тях , относно тези неща .

Има много неща които ще си кажем на края , но стига сте нападали мен. Казах го в началото и пак го казвам : Лично лидерът на Джадаите ми отказа да ме вземе , защото вие не искате да играете с мен . Нали така ? Не може да искате от един човек , да не споделя знанията си с други хора и да не се опитва да вземе най-доброто за себе си и за отбора си. Заклеймихте ме като интригант, социопад  и какво ли не още , но единстеното което искам е , в края на краищата да взема  "Големият шлем" за мен и за профилът на моят наглеждач и сменник . Без значение кой ще ми го донесе. Е на мен тези момчета от Диамантите ми повярваха и ще ми го осигурят. Сега идва часта аз да си изпълня моят ангажимент, да им помагам с каквото мога.

Чисто и ясно : Медал = помощ . С какво и как няма значение , важното е да не е извън правилата . И ние го правим .


И стига сте говорили глуспоти а отивайте да палете
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #54 -: Февруари 01, 2018, 14:23:53 »

До някъде си прав най-вече че си интригант бих добавил алчен и така на татък. Но ако още говорим за битките за генералски опит измамихте  Wink това че админите си клатят краката по цял ден е друг въпрос.

Пак те питам и искам ясен отговор . С какво съм мамил аз лично ? Имах профил пусках атаки от него над каса 2000 пъти. Споделих го това на съюзът си . Те го направиха същото с още над 10 профила. Вие също можехте да го направите. Имах 3 ма сменици над акаунта си и се организрахе добре . После сметнахме нещата и заменихме играчите в отбора си. Вие нали направихте същото с Смъртниците ? Менкате си играчи.

Къде точно съм направил интригата ? Какво съм казал с което да съм ви подвел или излъгал ? Питах няколко пъти от вашите хора , за някой неща ... Мълчание и обясение , че се борите за сребарен медал накрая. Дори отидох по-напред, свалих си картите пред един от вашите играчи и му казах неща който едва ли някой би споделил с вас. Защо пак да съм интригант? Защо другите БГ играчи който споделят опит не са , а аз да съм ? Не виждам с какво съм ви навредил на вас. Ние играем не против вас, а заради нас. Казал съм го и пак ще ви го кажа : За нас няма занчение къде ще стигнем, ние вече си постигнахем целта, златен медал от дисциплина. Дори лично аз предпочитам сега да спре всичко и толкова. И защо да съм алчен? За това че си следвам интереса? Нима не съм го казал в самото начало на Олимпиадата какво искам?

И още не ми дадохте отговор - С какво се различава уговорена битка за палеж с уговорена/ договрена / маниплоирана и пр. битка на грабеж ? Още повече че и 2 те битки се правят с ясната представа че това ще е за благоприятен краен резултат .

Вие го направихте, никой не каза и дума. Ние го направихте - на вас нервите не ви издържаха.

И пак почвате на лична основа да обиждате . Защо ? Кому е нужно ? Какво съм направил аз толкова против вас или против който и да е ? Да не говорим , че НЯКОЙ скрит из вашите хора , докладва и супер осакатеният ми профил, в злобата си. И после пак аз виновен ....

Сега се сещам за думите на Владо - Галахад преди време , когато заровихме томахавките , той ми каза : Брат само знай , ти си белязан да си виновен за всичко тук .

Май , май ...


Но давайте дано да сте щастливи.
« Последна редакция: Февруари 01, 2018, 14:26:11 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #55 -: Февруари 01, 2018, 16:04:35 »

Новата дисциплина е Количество спечелено злато от васали.

Печели съюзът, чиито членове съберат най-много злато от васални владения. Управленията и чудесата влияят върху дисциплината. При равенство между 2 съюза, предимство получава този, който е достигнал резултата по-рано.

Резултати от дисциплина номер 9 - Количество злато от опожарено население:

1. Diamond - 5 точки
2. DeathSquad - 3 точки
3. GVARDIA - 1 точка


Времето изключително приятно за целта. Даже дето се вика по времето вече се познава дисциплината Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #56 -: Февруари 01, 2018, 16:41:23 »

А само да добавя ....

Една от уговорките ни която беше в задругата със Смъртниците и Джадаите е , да не даваме възможност на Елитите да взимат медали и да са извън 3-ката .

Искам да попитам от пишещите тук против мен : Според вас ние не си ли удържаме на думата ?  Я помислете малко и се стегнете, че няма после да чакате на готово да ви подаряват замъци  Embarrassed
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Rado_78
Редник
*

Karma: +4/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #57 -: Февруари 01, 2018, 18:58:50 »

Пак те питам и искам ясен отговор . С какво съм мамил аз лично ? Имах профил пусках атаки от него над каса 2000 пъти. Споделих го това на съюзът си . Те го направиха същото с още над 10 профила. Вие също можехте да го направите. Имах 3 ма сменици над акаунта си и се организрахе добре . После сметнахме нещата и заменихме играчите в отбора си. Вие нали направихте същото с Смъртниците ? Менкате си играчи.

Къде точно съм направил интригата ? Какво съм казал с което да съм ви подвел или излъгал ? Питах няколко пъти от вашите хора , за някой неща ... Мълчание и обясение , че се борите за сребарен медал накрая. Дори отидох по-напред, свалих си картите пред един от вашите играчи и му казах неща който едва ли някой би споделил с вас. Защо пак да съм интригант? Защо другите БГ играчи който споделят опит не са , а аз да съм ? Не виждам с какво съм ви навредил на вас. Ние играем не против вас, а заради нас. Казал съм го и пак ще ви го кажа : За нас няма занчение къде ще стигнем, ние вече си постигнахем целта, златен медал от дисциплина. Дори лично аз предпочитам сега да спре всичко и толкова. И защо да съм алчен? За това че си следвам интереса? Нима не съм го казал в самото начало на Олимпиадата какво искам?

И още не ми дадохте отговор - С какво се различава уговорена битка за палеж с уговорена/ договрена / маниплоирана и пр. битка на грабеж ? Още повече че и 2 те битки се правят с ясната представа че това ще е за благоприятен краен резултат .

Вие го направихте, никой не каза и дума. Ние го направихте - на вас нервите не ви издържаха.

И пак почвате на лична основа да обиждате . Защо ? Кому е нужно ? Какво съм направил аз толкова против вас или против който и да е ? Да не говорим , че НЯКОЙ скрит из вашите хора , докладва и супер осакатеният ми профил, в злобата си. И после пак аз виновен ....

Сега се сещам за думите на Владо - Галахад преди време , когато заровихме томахавките , той ми каза : Брат само знай , ти си белязан да си виновен за всичко тук .

Май , май ...


Но давайте дано да сте щастливи.

Ей голям лъжец си и много добре знаеш това.Тук става въпрос за няколко малки ауканти с в.пост който пази т.пост и над който целия съюз сте се изредили с по над 100 фиктивни атаки с по 100 войника.Тия за касите въри ги говори на някое дете смешник.
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #58 -: Февруари 01, 2018, 20:21:49 »

Пак те питам и искам ясен отговор . С какво съм мамил аз лично ? Имах профил пусках атаки от него над каса 2000 пъти. Споделих го това на съюзът си . Те го направиха същото с още над 10 профила. Вие също можехте да го направите. Имах 3 ма сменици над акаунта си и се организрахе добре . После сметнахме нещата и заменихме играчите в отбора си. Вие нали направихте същото с Смъртниците ? Менкате си играчи.

Къде точно съм направил интригата ? Какво съм казал с което да съм ви подвел или излъгал ? Питах няколко пъти от вашите хора , за някой неща ... Мълчание и обясение , че се борите за сребарен медал накрая. Дори отидох по-напред, свалих си картите пред един от вашите играчи и му казах неща който едва ли някой би споделил с вас. Защо пак да съм интригант? Защо другите БГ играчи който споделят опит не са , а аз да съм ? Не виждам с какво съм ви навредил на вас. Ние играем не против вас, а заради нас. Казал съм го и пак ще ви го кажа : За нас няма занчение къде ще стигнем, ние вече си постигнахем целта, златен медал от дисциплина. Дори лично аз предпочитам сега да спре всичко и толкова. И защо да съм алчен? За това че си следвам интереса? Нима не съм го казал в самото начало на Олимпиадата какво искам?

И още не ми дадохте отговор - С какво се различава уговорена битка за палеж с уговорена/ договрена / маниплоирана и пр. битка на грабеж ? Още повече че и 2 те битки се правят с ясната представа че това ще е за благоприятен краен резултат .

Вие го направихте, никой не каза и дума. Ние го направихте - на вас нервите не ви издържаха.

И пак почвате на лична основа да обиждате . Защо ? Кому е нужно ? Какво съм направил аз толкова против вас или против който и да е ? Да не говорим , че НЯКОЙ скрит из вашите хора , докладва и супер осакатеният ми профил, в злобата си. И после пак аз виновен ....

Сега се сещам за думите на Владо - Галахад преди време , когато заровихме томахавките , той ми каза : Брат само знай , ти си белязан да си виновен за всичко тук .

Май , май ...


Но давайте дано да сте щастливи.

Тук Юри е прав.Договорените битки са си договорени битки.Дали са палежи,грабежи,битки между относително равностойни армии и за каквито  се  сетите още е все тая.Събрали сте се все измамници.Ако екипа накаже един трябва да накаже всички и да закрие игрите.Затова спрете да ревете че в някоя дисциплина някой ви е разминал по находчивост в измамата.От тия де видях досега комай само в производство нещата са по правилата.Във всички други дисциплини сте се потрошили да мамите кой от кой повече.Такава перверзия съм виждал само в последния свят В4.Там поне екипа вдигна ръце и махна подръжката по средата на ерата.Ако можеше да се откаже би направил същото и с тия игри.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #59 -: Февруари 01, 2018, 22:31:51 »

 Кой друг иска пуканки?   Grin

Много страшен бил Гонзо,  не го знаех
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!