Imperia Online България  
Април 19, 2024, 16:44:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зимни игри 2018  (Прочетена 20132 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #30 -: Януари 30, 2018, 00:45:09 »

http://prntscr.com/i7deha - А този/тази/ щеше ли да остане на тези нетни при наличието на над 1600 победи....а погледнете и нивото на акаунта, това е дългогодишен играч.

Когато Военен пост е залепен до Търговски няма значение нетната стойност на акаунта, който го атакува. Разликата между атакуващия и атакувания може да бъде 100-200 пъти. И значи разбират се двама единия да пуска минимални атаки към военния пост, а другият да ги отразява...генералският опит, който се натрупва от победителя е огромен и той в последствие е приет от съюза , който го е атакувал и така точките нарастват неимоверно.

   Пита се в задачата това извън правилата ли е или нагласена история, която е извън тях.
Активен
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #31 -: Януари 30, 2018, 00:52:06 »

А какво ще кажете за тези хубавци:

http://prntscr.com/i7dp1j

http://prntscr.com/i7dpp9

http://prntscr.com/i7dq84


Титани на атаката и защитата  *crazy* *wall* *locker*
Активен
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #32 -: Януари 30, 2018, 04:46:18 »

Велики играчо и разбирачо Юри кажи как вашия съюз Diamond  искате да прескочите правилата на играта и да вземете медал в тази дисциплина с нагласени битки и мултиакаунти *crazy* първия вече си го прибрахте

http://prntscr.com/i7g4b8

в края на дисциплината ще видим още 3 акаунта които ще изригнат във вашия съюз с изключителен брой победи в защита като

http://prntscr.com/i7g4y5

http://prntscr.com/i7g55u

http://prntscr.com/i7g5dy

 *locker*

Призовавам екипа за проверка , заключване и отнемане на точки  за акаунти които са участвали в манипулирането на дисциплината  
« Последна редакция: Януари 30, 2018, 05:20:29 от karlos » Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #33 -: Януари 30, 2018, 12:30:29 »

http://prntscr.com/i7k6ob - без коментар!!! Cool
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #34 -: Януари 30, 2018, 14:55:30 »

А това кой ще го коментира ?

Здравейте,

Не установихме технически нарушения на правилата на играта във вашият акунт (мултиакаунтинг и нагласени от едно и също място битки), поради които да предприемем наказателни мерки.


Как може толкова злоба за една игра ? Усещате ли се колко жалко правите да изглежда всичко това ? А не ми се мисли, на какво сте способни в реалният живот, за 50лева да кажем. Срам ме е от вас хора . Срам .

Без оглед на това как ще прилючи диспиитна ще ви кажа само едно - Когато вие ползвахте пъгут със строителството и се правихте на светци , не казах нищо . НИТО ДУМА . Защото знам че добрият съперник ме изгражда мен като играч. Поздравих ви и толкова. А вие седите и ревете и даже докладвате ей така на сляпо, от злоба . Какво общо има профилът ми с цялата глупост само не разбрах че ще ме докладвали. Дано сега онзи или онези дето са го направили да са щастливи.
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #35 -: Януари 30, 2018, 15:02:32 »

А това кой ще го коментира ?

Здравейте,

Не установихме технически нарушения на правилата на играта във вашият акунт (мултиакаунтинг и нагласени от едно и също място битки), поради които да предприемем наказателни мерки.


Как може толкова злоба за една игра ? Усещате ли се колко жалко правите да изглежда всичко това ? А не ми се мисли, на какво сте способни в реалният живот, за 50лева да кажем. Срам ме е от вас хора . Срам .

Без оглед на това как ще прилючи диспиитна ще ви кажа само едно - Когато вие ползвахте пъгут със строителството и се правихте на светци , не казах нищо . НИТО ДУМА . Защото знам че добрият съперник ме изгражда мен като играч. Поздравих ви и толкова. А вие седите и ревете и даже докладвате ей така на сляпо, от злоба . Какво общо има профилът ми с цялата глупост само не разбрах че ще ме докладвали. Дано сега онзи или онези дето са го направили да са щастливи.


Коментара за съобщението на админите е само един - смях през сълзи.

Твоя профил не знам кой го е докладвал, лично аз не мисля че си нарушил правилата с нещо, специално ти.
Бъга със строителството, както му казваш, си е напълно позволено действие - всеки може да си пуска и да си канселира сградите, стига да има ресурса да го прави.

Нагласянето на 4500!!! атаки към един профил, или общо около 10 000 за 4 профила, само в твоя съюз, си е вече гавра с правилата. Но явно нагласените битки вече не са нарушение, ако гледаме как админите тълкуват собствените си правила.

Живи и здрави да сте, има много време до края на Игрите, само успявате да ни направите още по-сплотен отбор.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #36 -: Януари 30, 2018, 15:22:15 »

....

На мен лично  ми е гадно за профилът ми , защото това го е напрвил някой от злоба и сега ще каже " Аз не съм " . Сещташ ли се . Даже може и да не е титуляра на профилът. Да кажем влиза някой дето не ме харесва и ме докладва от профилна на някой дето му е дал парола . Кофти тръпка нали ? Карай . Ще приживея и това.

Относно атаките. Я ми къжете как да неможе един профил да направи 2000+ атаки за 96 часа ? това даже е малко и всеки койт ое фремил на световното знае че е така. Без фермене няма успех.

Сега отиваме за края на Олито . Ние знам че ви подкрепят "смъртниците" и че ще направят всичко възможно да ви изкарат медали накрая. Но за нас не това е целта в играта. Ние просто играем без нерви , а за забавление. Колкото можем , но не на всяка цена. Това е .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
atanas_d
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #37 -: Януари 30, 2018, 15:31:01 »

Кой ни е искарал меда ли бе затова никой български съюз не те иска защото много знаеш дървен философ ние когато сме били на олимпиада ал хабер си нямал не ме ядосвай тази дисциплина я познавам много добре но не сме си вкарали малките акаунти защото играем чесно играй си играта и малчи
Активен
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #38 -: Януари 30, 2018, 15:56:22 »

На мен лично  ми е гадно за профилът ми , защото това го е напрвил някой от злоба и сега ще каже " Аз не съм " . Сещташ ли се . Даже може и да не е титуляра на профилът. Да кажем влиза някой дето не ме харесва и ме докладва от профилна на някой дето му е дал парола . Кофти тръпка нали ? Карай . Ще приживея и това.

Относно атаките. Я ми къжете как да неможе един профил да направи 2000+ атаки за 96 часа ? това даже е малко и всеки койт ое фремил на световното знае че е така. Без фермене няма успех.

Сега отиваме за края на Олито . Ние знам че ви подкрепят "смъртниците" и че ще направят всичко възможно да ви изкарат медали накрая. Но за нас не това е целта в играта. Ние просто играем без нерви , а за забавление. Колкото можем , но не на всяка цена. Това е .



Не става въпрос за 2000+ атаки, а за 4000+ защити. Разликата е доста голяма. Всеки може да направи колкото си иска атаки по независими, варвари и т.н. Но защитие са си нагласени от всякъде, или греша?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #39 -: Януари 30, 2018, 16:00:44 »

Не става въпрос за 2000+ атаки, а за 4000+ защити. Разликата е доста голяма. Всеки може да направи колкото си иска атаки по независими, варвари и т.н. Но защитие са си нагласени от всякъде, или греша?

Много ще кажа по темата , но не сега . Нека все пак да минат страститре и олимпиадата .
Но честно да си кажа , най-ме заболя това, че сте докладвали напълно редовен профил .
Ей това ако някой ми го обясни защо е направено, ще му купя диманти за 100€ на момента .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #40 -: Януари 30, 2018, 16:03:54 »

Новата дисциплина е Количество злато от опожарено население.

Печели съюзът, чиито членове придобият най-много злато от опожарено противниково население. Докато дисциплината е активна, минималното време между 2 опожарявания на една провинция се намалява на 8 часа. Също така всеки играч може да изпраща неограничен брой опожарявания всеки ден. Управленията влияят върху дисциплината. При равенство между 2 съюза, предимство получава този, който е достигнал резултата по-рано.

Резултати от дисциплина номер 8 - Мистериозна дисциплина:

1. Diamond - 5 точки
2. AVRORA - 3 точки
3. SMISHISHI - 1 точка


Времето е изключително приятно за дейсността .

Успех на всички !!!
« Последна редакция: Януари 30, 2018, 16:05:36 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #41 -: Януари 30, 2018, 20:46:00 »

Малко време имам и ще повдигна малко за какво идва дума .

Истината е че Олимпиадата е уредена или по-скоро се опитват да я уговорят.

Така наречените Смъртници са безспорен фаворит и едва ли някой се съмнява че те ще са с финален златен медал. Много добре събран отбор с опитни играчи и не на последно място с добър финансов потенциал. Самите те а и не само те , признаха не еднократно че ще помогнат на Джадаите за Сребро (който от своя страна са далеч от потенциала да го сторят това сами. Не случайно са си 5 ти по нето) . За което лично аз не виждам нищо нередно , още повече че в двата отбора има доста приятели като играчи. Все пак това е и въпрос на дипломация. Не знам защо но тези 2 съюза видяха за техен опонент така наречените Елитни войни и решиха че те не трбва да са в 3-ката. Затова достигнаха до 3 тият по Нето отбор , а именно така наречените Диманти(от които съм част и моя мислост). Димантите от своя страна сме пълни дилетанти и новобранци в така наречената Олимпиада. Никой и си няма на предства за какво иде дума. Но пък за сметка на това сме мъжки момчета и се борим здраво. Е да хабим и доста ненужни неври , но ... уви. Всичко вървеше добре и в първите 2 дисциплини Ние като отбор без претенции се справяхме до толкова , доколкото да напипаме пулса на играта и начена на водене на Олимпиада. Отбора се сглобяваше от различни парчета и в движение. По ското сме сбор от играчи отколкото отбор. Дори думата отбор е силно преувеличена , но ... Та на 2-рата икономическа дисциплина  Строителстовто беше нашето събуждане , а именно разбрахме че в играта има някой неща свързани с правилата, които се движат на непозволеното , но не са. Джадаите сътвориха абсолютен фурор и успяха да маят всички. Когато попитах лидерът им как го правят той стратегически ми отговори "Това е нашата тайна , ние се борим за златото в тази дисциплина". Отговор , който и аз бих дал и към който се отнесох с пълно уважение. Тогава се хванах и започнах да следя 3 от техните профили нон-стоп и по една случайност открих след час следене как точно го правят това нещо. След това ... просто копирах тяхната схема и ... Споделяйки със съюзът си те започнаха да го правят и то даже по-добре от Джадаите , тъй катодо карая на дисциплината ние ги изпреварихме и се наложи един от Смъртниците да ходи при тях и да им носи точкиза да си вземат златото. До тук нищо нередно. Те официално си казаха че ще се подкрепят ( но само забележете, кои първи се възползваха от хитринка в играта и въпреки че сега част от тях пискат, смениха голям играч с цел медал). След тази дисциплина започна голямото уговаряне и навиване да се опитаме да да се съберм с Смъртниците и с Джадаите и да изместим Елитите. Като офертат беше на нас - Димантите да ни се даде бронз на финала( ключът към бараката е точно тук). За нас това беше една напъно нова реалност и решихме да пробваме какво точно ще стане. Поехме ангажимент да го направим. Последвха дисциплини за които си признавам нямахем говтоност и не дадохме най-доброто от себе си, но дойде Дисциплината с ЧУДЕСАТА !!! Ние се бяхме подготвили и за нея и когато стартира почти за всички беше ясно че борбата ще емежду нас и Смъртниците , но тъй като те имаха превъзходство от към диаманти , ние не се съмнявахме че те с лекото биха ни победили. Така и стана още след пъвите 24 часа те взеха превес и не го изпуснаха до самият край. Нашата уговорка с тях беше нека да видим как върви дисциплината и ако те са съгласни накрая да извадят един профил и да ни предостъпят 1-во място. Така ние ще се успокоим , че те наистина ни примат за приятелски съюз ,а не ни гъбаркат , а ние ще поемем нашите си отговорности като официална 3та колона в задругата . Почти до споледно преговаряхме и съм сигурен че човекът с който водих преговорите е осъзнавал ясно , че наистна това трбва да се случи, но за всеобща жалост ... Получихме отказ. Опитах се ясно да обясня на всички страни в задругата че това нас като отбор ще ни демотивира и ще ни накара да се усамним в искреността, но уви от страната на Смъртниците получих частично разбиране ( човекът който водеше преговорите разбираше , но отбора му не ) от странаха а Джадаите - Весокомерно мълчание и никакъв разговор.След финала на дисциплината се взе решение че няма как да сме 3 та колона при положение , че другите 2 не ни приемат на сериозно и че гледат на нас малко снизходилтелно. Част от нас се демотивираха, друга част от нас ... Си казахме "Така и така сме дошли за гъби . що да се напрягаме да помагем на някакви си там вместо да си гледаме кефа и каквото стане". Отказахме се официално ( въпреки че за нас финален бронз от Оли е т@ш@к работа) и решихме да играем за злато от дисциплина. Играейки сами без интриги и без нагласени глупости. За нас това да помогнем на Джадаите с техният потенциал означва , ние да харчим пари за тях , ние да чупим нерви за тях , ние да седим и да пазим замъци за тях и то защо ... Защото виждаш ли щели сме да вземем Бронз. Но никой не рабзра , че нашата мотивация не е в бронза нито в среброто на финала. Нашето желание беше - Злато от Дисциплина.
Дойде неизвестната дисциплина . Вече беше ясно че ние си играем сами и само за себе си. Биките започнаха за трупане на опит и .... БАМ!!! Открихме ключът към бараката и ще ви го кажа спокойно. Пуснах атака от малък профил към каса с крепост 8-ца на 32ИМ от мен . Атаката е 6800 леки меча + 202 тарана - БАМ Влизам. Опит на генерала - 6000 от атака. Сега сами може да си сметнете 6 човека зад профил с по 5 атаки на рунд ( профилът е под 200К нето ) колко точки е генерирал с над 2000 атаки Wink . 3 профила ви правят точките на целият отбор . Хайде сега смятайте битките часовете и всичко друго и след това хайде пак ходете да се оплаквате.
Започвайки да въртим профилът ясно казах на всички играещи че 100% ще има докладване и така и стана.Но уви администарцията не намери нищо нередно. Дори предполагам тези дето са ни долкадвали са изглеждали смешно и жалко.

Та искам да кажа това което ми каза един човек в началото на дисциплината: "Това не е само игра на умения , това е игра и на нерви и на психика . Ето сега е момента да докажете че сте отбор . Тази мисия е напълно за вас" . Да така е . Прав е , ние не сме го криели никога , но тази игра е игра на малко повече дълновидност. Смея да твърдя с ръка не сърцето , че ние никога никой не сме измамили и сме били честни. Постъпихме като мъже и се отеглехми от съглшение, което само по себе си не би ни донесло желаният резултат, а напротив по-скоро само би ни донесло нерви и проблеми. Ние не желаем да плащаме сметката на Джадаите за Сребърните им въжделения. Ако Смъртниците имат такова желание , да набиват реални пари за диамнти и да си чупят нервите със седене посред нощите да пазят замъците им ... ОК това е техен избор . Но за нас - Не мерси . Ние си избираме пътя на спокойната , честната и открита игра . Ние искаме да покажем че Олимпиада може да се играе с вдигната глава и на мъжка дума, а не с поставяне на ултиматуми, условия и извъртане на ръце. Това не е нашият стил.

Взехме това за което се борихме , а от сега нататък каквото дойде.


ПП
Само едно не разбрах - Кой и с какви мотиви ми докладва профила ? Та той имаше 2000 точки опит ?!?!?! Толкова ли сте озобени че се излагате по този долен начин ?
« Последна редакция: Януари 31, 2018, 11:55:25 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #42 -: Януари 30, 2018, 21:05:21 »

какво е класирането бре, хайванчета? Нещо не ми се влиза в ИО от няколко месеца? За 4 часа на тая олимпиада като ситер ми дойде в повечко  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #43 -: Януари 30, 2018, 21:05:49 »

Юри,

направих си труда и изчетох всичко, което си написал. Дали си прав и до колко няма да коментирам, така си го видял, така си го написал. Обаче, хайде като сте толкова "мъжки момчета" и играйте според правилата, отговори ми мъжки този ваш играч колко точки имаше в дисциплината и как точно ги направи https://prnt.sc/i7m3ei ?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #44 -: Януари 30, 2018, 21:31:36 »

Юри,

направих си труда и изчетох всичко, което си написал. Дали си прав и до колко няма да коментирам, така си го видял, така си го написал. Обаче, хайде като сте толкова "мъжки момчета" и играйте според правилата, отговори ми мъжки този ваш играч колко точки имаше в дисциплината и как точно ги направи https://prnt.sc/i7m3ei ?

Този играч имаше малко под 25м точки. Както обясних благодаение на този профил и на още един открихме това кеото вие наричате манипулиране.
Но ще ви кажа и още нещо. Акауните нито в един моент не са нарушили праилвата на мултиакаунтинга. Изришно предупредих отбора си че 100% ще ни докладвате и в нието един момент IP тата не са се повтаряли. Всеки един акаунт е игран от различен човек или от наглеждачът му. А както много добре знете наглеждачите имат забрана да пускат уговорени битки и няма как да го правят. Така че за пореден път казвам. Правилата са спазени и е дадено дълго разяснение , как да се спазват.
Съжалявам че не ви дадох информация на вас , но все пак вашият лидер предпочете да не ми отговаря. Винаги съм казвал , че съм ви подкрепял . Друг е въпроса дали го преимате искренно или си мисляте че съм интригант и лъжец.

П.П.

Хайде сега ти от своя страна ми кажи - Кой докладва моят профил и защо ? Ей това ми е най-чудното нещо .
« Последна редакция: Януари 30, 2018, 21:33:19 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!