Imperia Online България  
Април 25, 2024, 15:19:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "cezzer"  (Прочетена 2350 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
flo_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« -: Юни 04, 2008, 16:20:41 »

Въпросният играч влиза в акаунтите на нищо неподозиращите играчи, тегли големи заеми, след което ги напада и си взима златото. Това от вчера е вторият случай в моя съюз, писахме на модератор, никакви мерки не са взети. На колко човека още трябва да се случи, че да се банне тоя герой.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #1 -: Юни 04, 2008, 16:25:40 »

Сега ще се провери случая , но 1001 пъти е писано да се слагат по - сложни пароли , не от типа 123456 или името на самия акаунт..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
flo_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #2 -: Юни 04, 2008, 16:28:14 »

Такива неща не трябва да има!!! Играя сто онлайн игри, такова нещо не ми се беше случвало! Мислих, че е бан от вчера, иначе щях да взема мерки.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #3 -: Юни 04, 2008, 16:32:36 »

Такива неща не трябва да се случват!!! Играя сто онлайн игри, такова нещо не ми се беше случвало! Мислих, че е бан от вчера, иначе щях да взема мерки.
Мерки се взимат предварително..Ако си забравиш вратата у Вас отключена , не обвиняваш производителя на брави , че са те ограбили , нали? А и обвиненията са ти на база подозрения ...Затова си вземи мерки , а ако въпросния е вършил това в което го обвиняваш ще бъде наказан..Въпроса е ,че трябва да се установи със сигурност , че обвиненията са справедливи..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #4 -: Юни 04, 2008, 16:35:35 »

Тук само аз ли гледам?
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
flo_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #5 -: Юни 04, 2008, 16:38:13 »

Ми току що ме изкара от съюза ми, а и нали се сещаш, че не съм толкова глупава да изтегля заем и да позволя някой да ми вземе парите. Никой не трябва и да си помисля да влиза в акаунтите на другите играчи, това вие сте го позволили и докато решите дали да го бан, кой знае какви поразии ще направи. На база подозрения? Какви подозрения, това са фактите.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #6 -: Юни 04, 2008, 16:45:24 »

Крум ти показа линка - въпросния човек е наказан..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
flo_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #7 -: Юни 04, 2008, 16:49:11 »

Крум ти показа линка - въпросния човек е наказан..
О, ама вие голямо наказание сте му наложили, човека може и да не е разбрал - cezzer 7153 2009-06-04 11:42:35
Значи връща се и прави същото, ей много сте строги, нямам думи.
Активен
pav4o_pi4a
Гост
« Отговор #8 -: Юни 04, 2008, 16:50:22 »

Ми току що ме изкара от съюза ми, а и нали се сещаш, че не съм толкова глупава да изтегля заем и да позволя някой да ми вземе парите. Никой не трябва и да си помисля да влиза в акаунтите на другите играчи, това вие сте го позволили и докато решите дали да го бан, кой знае какви поразии ще направи. На база подозрения? Какви подозрения, това са фактите.
просто си смени паролата знае ли човек какво ще ти направи Tongue
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #9 -: Юни 04, 2008, 16:56:58 »

О, ама вие голямо наказание сте му наложили, човека може и да не е разбрал - cezzer 7153 2009-06-04 11:42:35
Значи връща се и прави същото, ей много сте строги, нямам думи.
Абре ти си супер интересен човек..Да не искаш да му дадем доживотна присъда без право на замяна..Нападайте го сега и го разсипете вместо да пишеш по форума..И си сменете паролите..Дадена ли е опция да си защитиш акаунта - дадена е...Кой как ще се възползва от нея ,си е негова работа..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
flo_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #10 -: Юни 04, 2008, 17:01:05 »

Да, това искам, такива хора не трябва да играят тази игра, то затова и правят такива неща, след като наказанието няма 24 часа. И като си сменя паролата какво ми гарантира, че няма да се случи същото? Така като гледам нищо, та сега го бан пак, добре че една седмица не може да ми тегли заем.
Някакво връщане на парите, или студена вода да стана да си налея.
Активен
pav4o_pi4a
Гост
« Отговор #11 -: Юни 04, 2008, 17:03:37 »

Да, това искам, такива хора не трябва да играят тази игра, то затова и правят такива неща, след като наказанието няма 24 часа. И като си сменя паролата какво ми гарантира, че няма да се случи същото? Така като гледам нищо, та сега го бан пак, добре че една седмица не може да ми тегли заем.
Някакво връщане на парите, или студена вода да стана да си налея.
cezzer 7153 2009-06-04  Cool
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #12 -: Юни 04, 2008, 17:08:09 »

О, ама вие голямо наказание сте му наложили, човека може и да не е разбрал - cezzer 7153 2009-06-04 11:42:35
Значи връща се и прави същото, ей много сте строги, нямам думи.

Какъв точно ти е проблема? Щом е малко наказанието искаш ли и твоя акаунт да накажа за 1 година? Ние нищо не сме позволявали, ТИ СИ СЛОЖИЛА слаба парола, която той е отгатнал. Ние какво да направим? Да се влиза в акаунт само срещу пръстов отпечатък ли искаш? Много се кефя на хора дето се опитват да изкарат диплома за майстор на драмата във форума. Първо "писахме на модератор, никакви мерки"...писала си ми 10 минути преди да пуснеш темата, в тези 10 минути аз може изобщо да не съм видял съобщението, но не...не само трябва да съм го видял, трябва също да съм прегледал случая и задължително да съм взел мерки. Второ, дори не си си направила труда да погледнеш дали вече не е наказан, давай през просото... И за финал наглееш за наказанието му(което е максималното, което мога да поставя) и обвиняваш нас за това, че си сложила 123456 за парола?! Ако вече не беше баннат, заклевам се и пръста нямаше да си мръдна заради тази тема.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
flo_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #13 -: Юни 04, 2008, 17:18:12 »

Извивам се, бях малко ядосана, по явно очевидни причини. Писахме още вчера. Както обясних по-горе, мислих, че е бан въпросният играч. За паролата, не си защитавам банковата сметка, че да мисля сложни пароли, това е игра все пак.
За това дали ще си мръднеш или не пръста, нямам какво да добавя, въпрос на преценка.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!