Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:58:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Постижения  (Прочетена 4017 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #15 -: Декември 12, 2017, 22:17:30 »

еквивалент - равностойно на друго, което може напълно да го замени


Смешно е   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Аз няма спор с теб бре ...

Какво ми доказваш с това  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Че се опитваш да влзеш в спор , в който си никой  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*


Жалка работа  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #16 -: Декември 15, 2017, 13:05:08 »

Ето каква ми е идеята :

Постижение някое си из воената част , гласи :

Командир на тежки войници

За проучването на тежки единици се нуждаете от: Централизирана власт 6, Военна подготовка 8, Атака - Стрелец 10, Атака - Меле 10, Брони 10 и Бойни коне 10.

Цел: Направи необходимите проучвания за всички видове тежки бойни единици


Липсват обсадните подобрения .

Веднага след това илиза следващата мисия :

Квалифициран конструктор на тарани (да се замение с обсадни машини)

Тараните са изключително ефективни срещу крепостните стени. С тяхна помощ разрушаването на крепостта става по-бързо, отколкото само с мечоносци.

Цел: Наеми и мобилизирай 150 Тарани


Та идеята ми е следната :

Тук според мен се губи връзката .
След като вече имаме проучвания за тежка армия , толкова ли е трудно да се добави и обасдните подобрения и вместо целта е да се наемат 150 тарана да бъде сложено като условие например ХХ катапулта .

Някак си ще се следва развитието на играта според мен . 
« Последна редакция: Декември 15, 2017, 13:09:38 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #17 -: Декември 16, 2017, 13:41:21 »

Даже като се позамислих след като минах и някоя руга мися ..мисля да направя по-конкретно предложение . И то да изглежда по следният начин


Квалифициран конструктор на тарани (обсадни машини)

Тараните (Обададните машини)  са изключително ефективни срещу крепостните стени (или дуги машини) . С тяхна помощ разрушаването на крепостта става по-бързо, отколкото само с мечоносц ,(а някой от тях са изключително полезни срещу противниковата артилерия)

Цел: Наеми и мобилизирай 150 Тарани(500 обсадни машини)


Така просто ще се отчитат като бройка вслички обсадни машини който играча наема . И така ненужните на по-късен етап ТАРАНИ няма да има смисъл да наемат .
Това ми предложение е продиктувано и от факта , че за другите бойни еденици колгато се има в предвид "наеми меоносци" играч може да наема от леки мечове да гвардия и те се взимат под внимание. Да бройкта на обсадните по този начин може да се промени нагоре , защото ако играч който има тежки , а не е наел поне 150 обасдни е леко казано ... несериозно . Така че спокойно може да е направи на този етап бройката да е 500 - Което ако се разхвърля по видове машини ще е нормално да изглежда така 250 балисти за гарнизон в отбрана + 250 атакуващи обсадни машини .

Мился че този път предложението ми е далеч по-добре завършено и обосновано и идеята ми е доата по ясна .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #18 -: Декември 16, 2017, 19:00:34 »

За пореден път доказваш че не вдяваш много от играта.Двама човека ти обясниха че тараните са отделна единица.С отделна квота са от мелетата и далекобойните машини.Атакуват в първа линия и поемат ударите на кулите и стрелите.В това си качество те са необходими както при леката армия ,така и при тежките и елитни единици.Приличният играч ги ползва от началото до края на ерата.Това означава че постоянно се ползват и сътветно наемат.Затова и постоянно присъстват в "постижения"Да предложиш нови постижения е едно,но да поискаш да се заменят тия за тараните с други е некомпетентно.                                                                                                                                                  П.П  Моля ограничете възможноста на Юри да пише из секциите. Оставете му досъпа само до "общи приказки"
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #19 -: Декември 16, 2017, 19:27:26 »

Недей го учи. Grin

Той е Мастер Йода

Отивай и ти да се возиш на някоя каручка,белким скоро ни отпусне файтон Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #20 -: Декември 17, 2017, 17:45:17 »

Заключвам темата , защото мисля ,че съм ясен и се администрацията не са ИДИОТИ и ще ме разберат за какво съм говорил . Надявам се Мартин е предал през правилната призма идеята ми .

За другите ясно че така и немогат да дефинрит ясно ТАРАНА машина ли е или не , а камо ли да се замислят на предложението ми .  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #21 -: Декември 17, 2017, 22:01:06 »

Да, предал съм идеята ти за разглеждане от Екипа на ИО. Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #22 -: Декември 18, 2017, 21:38:03 »

Ето го и примера за който говорих . В случаят говорим за мечоносци !

Експерт инструктор на мечоносци

Мечоносците са най-ефективни срещу стрелците, както и в битка за събаряне на крепостните стени.

Цел: Наеми и мобилизирай 20000 Мечоносци


Имаш обобщено ревю за мечовете и бройка . Няма нищо свързано с това какво може лекият или гвардията . Просто наемаш и минаваш мисията .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!