Imperia Online България  
Април 16, 2024, 15:20:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Финалът - 2017  (Прочетена 36824 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #270 -: Декември 09, 2017, 13:33:07 »

И  после  качете  една  фотка  на  целия  отбор   *beer* bgflag
Активен

Авторското Право  Grin
blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #271 -: Декември 09, 2017, 16:36:53 »

Честита победа!
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #272 -: Декември 09, 2017, 20:35:26 »

И отново лек скандал ...

Полша престъпи думата която имаше с Русия . И всикчи свега се питат - ЗАЩО ? Но пък така ще докажат , че не са съюзник на който да се довериш .
Румъния - профила с доказан достъп на играчи от Полша бяха премахнати .


Аййййй какви скандали само се въртят тези дни ... нямам врме да ги опиша  Embarrassed
Румънците направиха диви и щастливи поляцитие, и дадоха време на България да си стъпи на краката и ако това са го правили с шпионин в съюза - магесници са.  Румънците бяха най-обигран отбор и безценен съюзник на България.  Как е дошъл съюза е без значение в случая.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #273 -: Декември 09, 2017, 22:43:04 »

Здрвейте,
бях казал, че няма да чета и да пиша преди края и добре съм направил така като гледам.  *xxx*
От написано тук разбрах, че догодина вместо да играем и да си губим времето по добре да пишем в форума по написаното излиза че всичко е било решено тук и България е спечелила титлата заради няколко човека в този форум. Благодарим Ви отворихте ни очите на всички затова че ние сме играли различно световно от вас. Ако не сте били вие и вашите "чудеса " за които сте платили и направили според думите Ви ние, които си губихме времето 21 дена да не спим и да се мъчим да играем е нямало да постигнем нищо. Евала кажете къде да дойдем всичките 30 човека да ви целунем ръка за всеотдайноста за отбора да Ви благодарим за това че ни дадохте титлата.
Ако поне малко срам имате ще спрете с всичките глупости, които сте изписали последните дни и ще замълчите.
Разбирам че малко ви е яд че постигнахме нещо, и не сте част от това(и по добре) но да ми прави някой разбор на играта и да обяснява какви чудеса от храброст бил направил и да ми загатва че един бил дал друг бил прочел трети бил платил и т.н. за да спечели България малко се засрамете.
Вие и ние сме играли различно световно. Вие от форума ние в играта.

Предлагам да се заключи цялата тази тема. Някой от отбора който има повече дар слово да направи едно резюме да сложи важните моменти има ги снимани и това е.

Честита 3-та титла на България. Тази година я заслужихме с времето което вложихме, парите и уменията!

 *rose*
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #274 -: Декември 10, 2017, 13:11:47 »

Поздравления момчета и момичета , дано има има и момичета в отбора , с голям интерес ще изчета всичко което сте изписали по темата  *GIRL_IN_LOVE*
Активен

Age of Extinction
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #275 -: Декември 10, 2017, 14:11:34 »

....

И така световното свърши . бях и аз си дал дума да не облева нито дума , но понеже обаче защото , Наско - който не крия имаше оносвен принос в съюзните битки ( онази битка на съюзно ниво , която таки не я постнахте , се водеше имено от Наско ) . Та незнам защо се засегна .

Та поради това ще си позволя да кажа само няколко думи .

Това световно може да се раздели на няколко части , но за мен се дели на две основни .

1-во игрта на БГ отбора
2-ро играта на Другите отбори .

Както многократно казах играта на БГ отбора поради факта , че тази година имаше доста СПОСОБНИ играчи се очакваше да е на ниво . Ако не си забилчзал и ти НАСКО , на няколко пъти съм го казал че тази година имате шанс и стисках да имате пробив . За златен медал си признавам не го очаквах , до ДЕНЯТ Х , но за него малко по-късно Wink . Та не виждам изобщо къде някой тук във форумът е казал че ВИЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ ТИТАЛАТА И ЧЕ НЕ СТЕ Я СПЕЧЕЛЕЛИ ЧЕСТНО ?!?!?!  За мен лично това е голямо недуумение и най-малкото не е сериозно изказване .
Ето и за да си спокоен , аз ще си кажа с ръка на сърцето , че освен сантименталните си подбуди , то и като игра и като диаманти България си заслужи медала . Това . Да е честито на всикчи , дори и на онези дето се возиха в каручката . Важното е че лично аз съм доволен , защото наистина на мнооооооооого сериозни играчи най-сетне ще има титла която отговаря на това какво могат в ИГРТА . Още повече че титлата е с България , а не като наемници . БРАВО !!!

Сега относно второто , ще бъда малко не толкова многословен . Та само да ви кажа по една или друга причина , имаше ... немога да се израза правилно , но нещо като играчи , които играхме не с титулярните си профили а с чужди профили . По една или друга причина имахме достъп до 9 от топ10 отборите ( без Колумбия )  Embarrassed . Е нашате цел беше да дискрдитираме Световното , но не защото България играе или нещо си , а защото не ни допада начина по който се провежда турнира . Тук мисля че едва ли някой от вас не би се съгласил . Та ние малко или много бяхме международен отбор . Събрахме се случайно и благодарение на ФБ страницата на ИО .  *pardon* . Как и какво правихме си е наша работа  ,но ни си изпълнихме задачата . Създадохме супер конфликт , който доведе до това че повлихме на СИГУРНАТА ЗАГУБА на титлата . Идеята на самото ни деяние , не беше да ПОМОГНЕМ НА БЪЛГАРИЯ ДА СПЕЧЕЛИ ТИТЛАТА , А ДА ПРЕЦАКАМЕ ПОЛША ДА НЕ Я ВЗЕМЕ !!! Това че България беше в удобна позиция може само да ме радва лично мен .

Както НИКИ ви каза , добри феи няма . Просто беше платено ПОЛША да не вземе титла . И това стана .

Сега още веднъж искам да кажа , че това изобщо не умалоуважава факта , че България беше на правилното време и място , за да се възползва максимлано .

Честито ви !!!
 *beer*
« Последна редакция: Декември 10, 2017, 14:13:41 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #276 -: Декември 10, 2017, 14:35:07 »

Рече и отсече Grin

БЛАГОДАРИМ ТИ ЮРИ-ПЪТЕВОДНА НАША СВЕТЛИНА.БЛАГОДАРИМ ТИ ЗА ТОВА ЧЕ ДОНЕСЕ ТИТЛАТА НА БЪЛГАРИЯ *rose*

БЕЗ ТЕБ БЪЛГАРИЯ БЕШЕ В ДЕСЕТА ГЛУХА *rose*

БЕЕЕЕЗ ТЕЕЕЕЕБ,Я НЯМА ЛЮБОВТААААААА *rose*

БЛАГОДАРИМ ТИ МЕСИЯ НАША *rose*

СЪБИРАНЕТО НА ПАРИ ЗА ТВОЙ ПАМЕТНИК,ВЕЧЕ ЗАПОЧНА *rose*

п.п. Можеш да затваряш дюкяна,че чакалото,така и не го дочака Undecided
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #277 -: Декември 10, 2017, 14:45:03 »

Рече и отсече Grin

БЛАГОДАРИМ ТИ ЮРИ-ПЪТЕВОДНА НАША СВЕТЛИНА.БЛАГОДАРИМ ТИ ЗА ТОВА ЧЕ ДОНЕСЕ ТИТЛАТА НА БЪЛГАРИЯ *rose*

БЕЗ ТЕБ БЪЛГАРИЯ БЕШЕ В ДЕСЕТА ГЛУХА *rose*

БЕЕЕЕЗ ТЕЕЕЕЕБ,Я НЯМА ЛЮБОВТААААААА *rose*

БЛАГОДАРИМ ТИ МЕСИЯ НАША *rose*

СЪБИРАНЕТО НА ПАРИ ЗА ТВОЙ ПАМЕТНИК,ВЕЧЕ ЗАПОЧНА *rose*

п.п. Можеш да затваряш дюкяна,че чакалото,така и не го дочака Undecided


И любимият пациент на клинкитата  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

Ти верно доказа , че си много озлобен и много изчезнал човек . Не знам какво пушеш или какво пиеш , но опредлено ти пречи на нормалният смислов процес .
Къде видя че изобщо някой те слага теб в сметката  бре ?  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Комплексар и интригант  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #278 -: Декември 10, 2017, 14:49:39 »

Аз пиша от каручката,возейки се бе,месия моя *rose*

Последните стотинки за твоя паметник си дадох *rose*

Не ми останаха ни за пушене,ни за пиене,утре и нета ша ми запрат,че....нема кинти.Паметникът е скъп,дадох всичките от касичката *rose*

Благодаря ти Юри. Медал и тениска съм ти запазил....в розово *rose*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #279 -: Декември 10, 2017, 14:50:16 »

И така световното свърши . бях и аз си дал дума да не облева нито дума , но понеже обаче защото , Наско - който не крия имаше оносвен принос в съюзните битки ( онази битка на съюзно ниво , която таки не я постнахте , се водеше имено от Наско ) . Та незнам защо се засегна .

Та поради това ще си позволя да кажа само няколко думи .

Това световно може да се раздели на няколко части , но за мен се дели на две основни .

1-во игрта на БГ отбора
2-ро играта на Другите отбори .

Както многократно казах играта на БГ отбора поради факта , че тази година имаше доста СПОСОБНИ играчи се очакваше да е на ниво . Ако не си забилчзал и ти НАСКО , на няколко пъти съм го казал че тази година имате шанс и стисках да имате пробив . За златен медал си признавам не го очаквах , до ДЕНЯТ Х , но за него малко по-късно Wink . Та не виждам изобщо къде някой тук във форумът е казал че ВИЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ ТИТАЛАТА И ЧЕ НЕ СТЕ Я СПЕЧЕЛЕЛИ ЧЕСТНО ?!?!?!  За мен лично това е голямо недуумение и най-малкото не е сериозно изказване .
Ето и за да си спокоен , аз ще си кажа с ръка на сърцето , че освен сантименталните си подбуди , то и като игра и като диаманти България си заслужи медала . Това . Да е честито на всикчи , дори и на онези дето се возиха в каручката . Важното е че лично аз съм доволен , защото наистина на мнооооооооого сериозни играчи най-сетне ще има титла която отговаря на това какво могат в ИГРТА . Още повече че титлата е с България , а не като наемници . БРАВО !!!

Сега относно второто , ще бъда малко не толкова многословен . Та само да ви кажа по една или друга причина , имаше ... немога да се израза правилно , но нещо като играчи , които играхме не с титулярните си профили а с чужди профили . По една или друга причина имахме достъп до 9 от топ10 отборите ( без Колумбия )  Embarrassed . Е нашате цел беше да дискрдитираме Световното , но не защото България играе или нещо си , а защото не ни допада начина по който се провежда турнира . Тук мисля че едва ли някой от вас не би се съгласил . Та ние малко или много бяхме международен отбор . Събрахме се случайно и благодарение на ФБ страницата на ИО .  *pardon* . Как и какво правихме си е наша работа  ,но ни си изпълнихме задачата . Създадохме супер конфликт , който доведе до това че повлихме на СИГУРНАТА ЗАГУБА на титлата . Идеята на самото ни деяние , не беше да ПОМОГНЕМ НА БЪЛГАРИЯ ДА СПЕЧЕЛИ ТИТЛАТА , А ДА ПРЕЦАКАМЕ ПОЛША ДА НЕ Я ВЗЕМЕ !!! Това че България беше в удобна позиция може само да ме радва лично мен .

Както НИКИ ви каза , добри феи няма . Просто беше платено ПОЛША да не вземе титла . И това стана .

Сега още веднъж искам да кажа , че това изобщо не умалоуважава факта , че България беше на правилното време и място , за да се възползва максимлано .

Честито ви !!!
 *beer*

Ти срам нямаш! Платено било, кой е платил ти ли? Или поляците са платили освен тея около 50к евра дето платиха да играят са платили ище 50к някой да ги преебе. Не те знам къде си влизал ама за мен си влизал в траваин не в империята. Ако имаш малко срам в което се съмнявам ще спреш да говориш глупости чул недочул ще кажеш едно честито и ще спреш да коментираш световното, защото с всичките глупости които си изписал си приписваш някакви заслуги и заблуждаш хората за неща които не са така. Сигурно е имало коалиция срещу полша от форумни играчи като теб. Да успяхте да ги победите по писане на глупости в форума. Евала убихте ги. Направо ги размахте.
Не мисля да се занимавам с теб и с глупостите които пишеш и се опитваш да внушаваш на хората които четат тук.

P.S.
Преди известно време ти казах нещо, тогава ме разбра много добре не си мисли, че това не важи и в момента!
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #280 -: Декември 10, 2017, 14:57:10 »

Юрий, хайде вземи се спри.
България е световен шампион, зарадвай се малко! Стига писа простотии по форума, които за незапознатите вероятно омаловажават спечелването на първенството.
Знам, че обичаш да си център на внимание, но правилния начин е след 1 година да си класираш профила и да играеш (не като предния път). Тогава може би ще имаш право да даваш оценки и да изразяваш мнение, което на някой ще му е интересно.

Хайде стига с ненужните простотии!!!
Активен
sirakuza
Гост
« Отговор #281 -: Декември 10, 2017, 15:23:17 »

Юрка, ти не осъзнаваш кво постигна с тия писанки... оставаш в историята на ИО, като първия продал се... без да ми правиш аналогии, моля... щото знам къде ще избиеш. Ти и другите феи сте нито повече, нито по-малко про******ки... па и си го признахте.
Активен
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #282 -: Декември 10, 2017, 15:43:01 »

Щурчо, кервана (дето му викаш ти каручката) вече стигна, не върви Grin Тъй че спокойно меже да спреш да лаеш Grin Grin
С горното ти засвидетелствам ролята на това световно, че да не останеш непочетен  *rose*
Активен
ton_tod
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #283 -: Декември 10, 2017, 15:49:52 »

Здравейте,
Играя от 2013 г. в ИО, но до сега никога не съм имал необходимост да философствам из форуми, да обяснявам играта си, още по-малко да гледам как едни хора играят и да анализирам дълбокомислено, цъкайки мъдро с език. Откривам сериозна доза перверзия в това. Толерантен човек съм и приемам, че на някои субекти им доставя удоволствие да гледат отстрани, пъхнали ръчичка в скъсаното джобче на панталона си. То си има и медицинска терминология за явлението, т.е.- до тук нищо ново под слънцето. В случая обаче, патологията е издигната до непознати висоти, защото зрителят не само гледа, но си представя как благодарение на него се случва нещо. Той е факторът, който променя нещата и това трябва да се заяви гръмко пред всички. Не бих отразил подобно патологично поведение, ако засягаше мен. Аз така и така съм приел, че съм от "пълнежа", возещ се в "каручката", но всички останали мои съотборници, момчета и момичета се раздадоха, играха всеотдайно за България, заслужено спечелиха и неуважението към тях ме вбесява.
Eulsivex, ти ме провокира да се регистрирам и да пиша. Четейки последния ти пост, пълен с грешки и припряност, просто си представих какво комплексирано и нещастно човече си. Единственото ти удоволствие в живота е явно да оплюеш, да цапаш и омаловажаваш и защо, за да блеснеш, да, ти, спасителят, победителят, човекът дал пари за България, прецакал ИО и Полша. Представям си колко пари си дал, направо ми се свива сърцето.
Ти си позор, жалко е, че си българин! Като играч не съм те срещал никъде, но разбрах, че бързо модираш, явно защото нямаш много време от писателската си дейност. Посочи ми свят, където играеш, много ще съм щастлив да те повозя на каручката и после може да го анализираш тук.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #284 -: Декември 10, 2017, 16:23:08 »

Аз не ви разбирам . Защо пак скачате против мен ?!?!?!

изобщо толкова ли сте с комплески за малоценост ?!?!?

Бихте ли ми казали къде съм казал , че АЗ имам дело в спечелването на титлата за България ?!?!?!?
Поправте ме ако лъжа , но аз нямам нищо общо с това и толкова.

Ти срам нямаш! Платено било, кой е платил ти ли?

Преди известно време ти казах нещо, тогава ме разбра много добре не си мисли, че това не важи и в момента!


Никъде не съм казвал къде и кой е платил Wink .

За второто ще ти го кажа на лично няма да изпадам в драми с теб тук

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!