Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:00:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Финалът - 2017  (Прочетена 36844 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #165 -: Декември 06, 2017, 14:20:28 »

За милиони няма закони,за кокошка няма прошка...Ситуацията в момента!
Активен

RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #166 -: Декември 06, 2017, 14:22:49 »

За пореден път ни правят будали!
Активен
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #167 -: Декември 06, 2017, 14:28:18 »

 Grin Grin Grin

Тъмната сила ще надделееее  *hahaha*
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #168 -: Декември 06, 2017, 14:38:43 »

Съжалявам , но новината се разнесе навсякъде из ИО общноста ...

Това за мен е скандално поведение .
Не знам защо се прави и каква е логиката , но на мен ми стана изключително неприятно да го порчета ...

Искам само да кажа на Отон който чете тук , че никога не съм присъствал на толкова брутален казус . Ако е имало разбиване или нещо подобно то това е сложно като доказване и не се взима като решение за няколко часа. Но ако сега направите и УИП . ще ви призная за меркантилна игра НОМЕР1 в света .

На вас тедто играете и защитавате интересите на БЪлгария .... Стискам ви палци без значение кои сте и дали съм се дракал с вас , но ако ви ощетят по този брутален начин ... просто нямам думи


И като за финал: Отивайте в страницата им във ФБ и ги почвайт там Smiley .


Успех и стискайте кълки , ще боли , но се иска воля  *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #169 -: Декември 06, 2017, 14:42:23 »

Всички отбори застанаха зад Българският национален отбор след тази ситуация,която стана.Даденият господин от Полша не го прави за 1ви път този номер и преди се е случвало и беше въпрос на време да се случи пак
Активен

Duff
Капитан
****

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


DementorDuff


Профил
« Отговор #170 -: Декември 06, 2017, 15:02:04 »

Някой няма ли да обясни какво се случва? Все пак не всички участваме на световното и не сме в час-надяваме се на тези дето учасват да ни държат в течение...
Активен

Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #171 -: Декември 06, 2017, 15:02:45 »

Пичове сега е момента .

Нещата са прости .

Дариуш е в Германия . Полша са си Полша .

Вие сте в България и доста голяма част от вас са на не повече от час път от Инфи . Дори и аз дето съм майна съм го засичал и ми идва точно 1ч,10м. няма какво да се занимаваме с глупости , ами дайте да им организираме на хубвците от ИО една безплатна реклама по всички медии довечер в Новините  *hahaha* *hahaha* *hahaha*. Хем името им ще стане супер известно , хем и по световните хроники ще ни дават , хем ще направим нещо историческо и запомнящо се . Все пак сме Българи и трбва да покажем че нравът ни е леко пиперлив


 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #172 -: Декември 06, 2017, 15:03:25 »

Този номер се прилага от един и същ човек и приближените му за ТРЕТИ път в рамките на една година!

Както един колега каза - Ако дам кредитната си карта на У човек, той отиде, изтегли пари и аз се обадя в банката, за да кажа "ами не съм ги теглил аз", ще ми върнат ли парите? Не е тайна, че човекът от Полша си радава достъпа до акаунта, но ние каква вина имаме, че си е купил продажни и нелоялни говеда?! Миналата година да е имал проблем?! I DON'T THINK SO! Всеки път, когато се събере с едни и същи измамници - разпусната армия, напускания, скандали... Ние каква вина имаме?!?!?!

По-измислено световно, слаба организация (нямаш поддръжка уикенда?!) и погазване на собствените си правила аз не съм виждал...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #173 -: Декември 06, 2017, 15:04:39 »

Някой няма ли да обясни какво се случва? Все пак не всички участваме на световното и не сме в час-надяваме се на тези дето учасват да ни държат в течение...


Дариш е бил занулен и пребит . и от яд си е махнал амрията личната и тази на замъците . и така полша се отказва от борбата . Но днес човека е на друго мнение и ... му връщат всичко както на съюзно ниво , така и на лично . Само за сега не му връщат замъците . Това е . 200+ нето армия му дават обратно .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #174 -: Декември 06, 2017, 15:08:24 »


Дариш е бил занулен и пребит . и от яд си е махнал амрията личната и тази на замъците . и така полша се отказва от борбата . Но днес човека е на друго мнение и ... му връщат всичко както на съюзно ниво , така и на лично . Само за сега не му връщат замъците . Това е . 200+ нето армия му дават обратно .

Не говори наизуст, без да знаеш. Беше занулен снощи (беше си на линия, изкара една камара армия с диаманти, защото не можеш да го блокираш по новите правила), а тази сутрин сам се разби.
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #175 -: Декември 06, 2017, 15:11:57 »


Дариш е бил занулен и пребит . и от яд си е махнал амрията личната и тази на замъците . и така полша се отказва от борбата . Но днес човека е на друго мнение и ... му връщат всичко както на съюзно ниво , така и на лично . Само за сега не му връщат замъците . Това е . 200+ нето армия му дават обратно .
Посмъртно не го вярвам Smiley ИО е най-правната и честна игра съществуваща някога ... те никога не биха поставили личната си печалба за сметка на нечия победа .... не мога да повярвам че тези супер еродирани,честни,седящи 24/7 пред сърварите си заплатаджии биха направили нещо подобно ... ИО е най-добрата и БЕЗПЛАТНА  онлайн игра която не те кара да се зомбираш и да висиш по 20 часа на ден или да си източиш банковата сметка за да спечелиш виртуална слава,сигурен съм,че те никога не биха направили подобно нещо Smiley  Grin

ПС: Кое му е безплатното на това световно ?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #176 -: Декември 06, 2017, 15:21:29 »

Не говори наизуст, без да знаеш. Беше занулен снощи (беше си на линия, изкара една камара армия с диаманти, защото не можеш да го блокираш по новите правила), а тази сутрин сам се разби.

човек мояте не влизай в дребнотемие . хронологията я знаем всички ., въпросът беше да обясним на хората които не са в течение с хронологията .

Занулен и след това за пореден път, както ТИ написа, разпуска армия под въздействието на - Огненан Вода Smiley Smiley Smiley , която след това ИО му връща , защото виждаш ли ти вече нямало огън във водата  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #177 -: Декември 06, 2017, 15:23:16 »

ПС: Кое му е безплатното на това световно ?

Аз ще ти кажа . Сеира и наглеждането . Аз се уредих с наглеждане на няколко профила и гледам сеир без пари  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #178 -: Декември 06, 2017, 15:23:44 »

Армията е разпусната от платените му нелоялни командири с достъп до неговият профил,защото не им е дал обещаните пари за това,че играят с него.Тва е истината,но както казах за милиони няма закони,за кокошка няма прошка!
Активен

Duff
Капитан
****

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


DementorDuff


Профил
« Отговор #179 -: Декември 06, 2017, 15:31:57 »

Няма да се учудя, ако това е профил на някой "можещ" от екипа на ИО... И го е заболяло доста, та затуй....уй.
Активен

Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!