Imperia Online България  
Април 27, 2024, 06:05:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Финалът - 2017  (Прочетена 36950 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #120 -: Ноември 29, 2017, 21:15:32 »

Колко злоба,комплекси,лицемерие и слагачество има само в тази тема-не е истина.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #121 -: Ноември 29, 2017, 22:46:36 »

оти не е виждал двамата с винкело какво можем с тия замъченца  Grin Grin Grin

Аз от замъци не разбирам много  Embarrassed
Но като ми минат предварителните изпити в унито ще направиме пак някоя мизерийка, ако се сещаш какво имам на ум  Lips Sealed

А за БГ отбора на световното стискам палци да размажат ВСИЧКИ!!!  bgflag bgflag bgflag
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #122 -: Ноември 29, 2017, 22:51:41 »

Колко злоба,комплекси,лицемерие и слагачество има само в тази тема-не е истина.


Забавлявай се бре, те не плюят вас и нас, а себе си! Мое им плеснеш по един шамар с крак за морално удовлетворение ако те е гнъс от тех, но нека се изявяват! В това им е чара! Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #123 -: Ноември 29, 2017, 23:50:07 »

Колко злоба,комплекси,лицемерие и слагачество има само в тази тема-не е истина.

Защо да има лицемерие бре Huh?

Аз теб не те харесвам и никога не бих те харесал ...

Но пък се радвам на други 20 човека с национлният отбор и стискам палци за тях ... Това че ти си там , не значи че ще те харесам , а и не значи че ти няма да вземеш медал .

Толкова ли е трудно да го разбереш , че търсиш пак интриги ?

Не харесвам Тиняци и толкова . Другите по една или друга причина ги уважавам . Имам право да го кажа това , защото от това не зависи нищо , а е само лично мнение .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #124 -: Ноември 30, 2017, 15:01:38 »

Ден 14

Това което тайно се надявах , започна да се случва .
С  времето нетото на БГ отбора растеше и растеше ... Първо рухнаха руснаците . След това паднаха и румънците . Сега на ред са поляците.
България започва все по осезаемо да посяга към парчетата от баницата , която Дариуш си помисли че е само за него . Замък 15 който до скоро се считаше за сигурно владение на Полша - рухна ! Сега вече той генерира влияние в полза на България  *bravo* .
 
                      натрупано влияние     влияние на час     замъци
1   Poland         73002                             271                    11
2   Bulgaria         49207                             358                    15
3   Romania         42890                             110                      4
4   Russia            30720                             133                      6

Точно този замък в момента допренесе патовата ситуация , която облагодетелстваше Полша да се развържи за нас и да се стегне за тях . Дори нещо повече Взет е замък и 35 който е в половината между Русия и Полша.

От друга страна Русия успешно започна да копира тактиката на България и започнаха да захранват 2-ри силен профил , както и още няколко профила , който с времето да успеят да натупат достатъчно сила и мощ за да им помогнат в Щурма на Бронза . Това ще поднесе доста интересен развой към края на Световното . от една страна ще е доста завързана надпреварата за златото , но от другата ще е голямо дракане и за бронза . Интересното е в случаят едно нещо , което много искам сега да кажа и ако е възможно да не скачате срещу мен , а да помислите над това ...

Ако България играе срещу Полша ,то нека, да седи фокусирана изцяло над това , докъто не се разплете този възел . Много се надявам да не се втурнете да помагате на Румъния срещу Русия и това да ви разконцентрира над голямата цел - а именно Битката с Полша. Дори и да сте дали дума на Румъния все пак си спомнете , че те са нагаждачи и няколко първенства взимат призови места точно с тази си тактика . Оставете ги този път да се оправят сами . Все пак лидерът им каза че тръгва за злато . Мисля , че е време да му покажете , че е грешал и то мноооооооого .
« Последна редакция: Ноември 30, 2017, 15:03:26 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #125 -: Ноември 30, 2017, 23:27:29 »

А дали е възможно Русия и Румъния да се договоряти да се коалират играейки тандем срешу Реч Посполита и България по отделно? Cool
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #126 -: Декември 01, 2017, 05:28:19 »

А дали е възможно Русия и Румъния да се договоряти да се коалират играейки тандем срешу Реч Посполита и България по отделно? Cool
не, захапали са се двата съюза и се маризят много жестоко.
« Последна редакция: Декември 01, 2017, 05:30:14 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #127 -: Декември 01, 2017, 10:36:52 »

А дали е възможно Русия и Румъния да се договоряти да се коалират играейки тандем срешу Реч Посполита и България по отделно? Cool


Повярвай ми няма начин със сигурност . Знам го от два противоположни източника . единият е от Руска страна , другят от Румънска . И на 2 та имам доверие .

Но да се гокусираме над ден 15 .

Та ден 15 ни заварва в още по интересна ситуация .

България доминира вече с почти над 100 влияние на час над Полша. Лошото е че това не е достатъчно за да успеят да гии догонят . По груби сметки до края на първенството остават 198 часа , а на България ще са нужни 200 на това темпо  Shocked . Което само по себеси може би ще един от най-драматичните финали изобщо като цяло в ИО.

Малката Бразилия - Бразилия напомни за славните си времена и въпреки че поизчистеха отбора си от да кажем шпиони , останаха достатъчно боеспособни . Тов аим позволи да влезнат и да вземат замък от Полша точно в Сърцето на тяхната територия . Ситуацията е такава , че гласно или негласно това е в голяма помощ за България .

Носят се слухове че още един отбор е готов да пречи на Полша за злато . Което си е като , помощ за България .

Така че интригата тепърва започв май Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #128 -: Декември 01, 2017, 11:09:29 »

В тази игра Юри, съм виждал и невъзможното на пръв поглед!  Радва ме че правиш разбор на това световно, което също не съм го очаквал и въпреки че разборите ти са неграмотни от към стилистика, подредба и чисто технически, то те не са лоши! Харесва ми да те чета! Но намали малко високопарния тон и давай по същество! Размърдай още  малко сивото вещество! От теб ще излезе добър хроникьор, но се замисляй повече за основните неща, пораждащи дадена ситуация!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #129 -: Декември 01, 2017, 12:57:01 »

Владо има доста причини за да не мога да правя смислена хроника , за кеото и аз самият съзжалявам .

1-во повечето време я правя от лаптоп някъде на път или се опитвам да отговарям през таблет .

2-ро дори и да имам някаква информация от друг източник , не искам да споменавам тоно и как съм я взел .
Някак ми се иска вместо да ме атакуват някой хора , да пъбликуват това онова от битките поне на съюзно ниво . Естествено аз мга да се сдобия с каквато и да е информация , но не това ми е целта .

3то Още като започнах темата ми се искаше да я направя малко в стил ... страничен наблюдател , който е пристрастен , но е доста далеч от основните събития . Малко като Вазов , а не като Русо Smiley.

4-то Все пак благодаря за подкрепата и искренно се надявам , поне от тук насетне да не влизаме в лични нападки , а да разивем темата заедно всички.
А аз ще опитвам да направя комантарите си по-невисокомерни Smiley

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #130 -: Декември 01, 2017, 14:16:58 »

Ако до края на световното остават 195 часа - първото място за БГ отбора е възможно, стига да запазят сегашното си предимство от над 100 т. влияние на час повече.

Успех, българи-юнаци!  bgflag *V*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #131 -: Декември 01, 2017, 16:02:43 »

Аз предлагам ако България е на кантар ... ИО да забравят да изключат таймера с 1-2 часа и така ще стане много яко мазало  Embarrassed
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #132 -: Декември 01, 2017, 16:47:47 »

хаха, звучи добре, Юрка.  Grin Grin
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #133 -: Декември 01, 2017, 18:07:29 »

Аз предлагам ако България е на кантар ... ИО да забравят да изключат таймера с 1-2 часа и така ще стане много яко мазало  Embarrassed

 Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #134 -: Декември 01, 2017, 20:31:35 »

хаха, звучи добре, Юрка.  Grin Grin

Мартине ами да вземем да сложим един пост в Предложения с тази оферта    *beer*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!