Imperia Online България  
Април 26, 2024, 11:59:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Финалът - 2017  (Прочетена 36916 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sirakuza
Гост
« Отговор #90 -: Ноември 29, 2017, 15:30:52 »

И колкото и да говорите ... Пак няма да ме засегнете . Отдавна вече и кучетата ви се хилят ... Само Тиняците се подкрепяте . Давайте . Важното е че в момента БГ национла не се крепи на вас.

Само гкато погледана мижавките ви профилча с недъгавото ви развитие и умирам от смях . Жалка работа за претенции които имате , че уж сте играч , а профилите ви седят недоразвити. И то съизмеримо с това което дава Световното като възможности и способности . Е явно вие сте от категория нито способности ни възможности Wink . Хората който нямат нищо общо с тиняците и играят сега с вас, ви оценят Wink. Ако не се сещате . Скоро и те ще проговорят по световете като се приберат , какви сте нефили и имбицили .

Както и да е : сега да обърнем внимание на онези които знаят за какво и как играят . Стига толкова внимание на общаци и скатавки .



Вече не знам как да чета тоя форум - с пушка в ръка, с четка или шпатула за стъргане на...лекета...Честно ви казвам, писна ми от незадоволени имбецили с биполярно разстройство...дано физиологично такова да го хване,дано, писна ми от манекени на Софарма,търсещи нещо!!! Що го търсиш тука,бе? В качеството на какъв даваш квалификации за хора,които не познаваш? Аре,отворен,дай ми само един генерал,който е спечелил битката си без войници...Ти реален живот нямаш ли? Забавлявай се,живей БЕЕЕЕЕЕЕ,ма не тука....Аман,ей....Понеже ощИ с едното очо гледам драсканиците ти, а те  попитам-днес имаш ли някаква КОНКРЕТНА  тема за СП, ил' си пишеш обичайните простотии....?!
Знаеш ли,умен, че човешкият мозък съдържал около 74 – 90% течност...при теб тя е спирачна.
Както обича да казва един френд - за-ви-вай...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #91 -: Ноември 29, 2017, 15:36:14 »

Разликата между България и Румъния в нетото на отбора нараства Главоломно ...

Още  малко и ще стане около 1/3 , което за този етап от играта е доста , ама доста смазващо за психиката на Румънците .

Предлагам и следната игра , за непредубедените играчи и зрители :

До колко дни профилът на Шоколада (Magic.ch-)  *WIZARD* *WIZARD* *WIZARD*  , ще настигне и задмине  Robertelc по нето :

а - 1
б - 2
в - 3
г - няма да успее
д - не мога да преценя

Аз залагам за 2 дни Smiley Smiley Smiley


Другото коеот искам да попитам :
Мислите ли че Чайнка ще влезне и той в ТОП10 по нето като играч ?

Според мен - ДА
« Последна редакция: Ноември 29, 2017, 15:42:32 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #92 -: Ноември 29, 2017, 15:38:56 »

Форумът и темата за световното 2015

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=77673.210

Страница 8 - там е написано какво е играл Стефан и не съм го казал аз .
 
Също така там е написано какво е моето мнение и моето мислене . Ако прочетете какво съм предрекъл там, то леко полеко се случва Wink .

Там също съм изявил надежда , че големите БГ играчи няма да се делят и ще заиграят заедно . Е мисля че сме свидетели точно на това.
А Стефан и другите ... кой ги слуша ...да си лаят след каруцата и това е.


и не те ли е срам акау т,  дет е играл 2 дена да тие в обхват?  Прочети и накрая дет Радко си признава, че хабер си няма от съюзни битки,  но се е наложил. Имаше обявление,  кой какво може да направи и какво да прави,  аз не се мешах и изпълнявах,  ти си цъкаше да направиш статистика.  Карма.  Кат каза куче и каручка,  твоето още ли е помиар(според теб)  или те е въздигнала животинката?  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #93 -: Ноември 29, 2017, 15:41:44 »

Вече не знам как да чета тоя форум - с пушка в ръка, с четка или шпатула за стъргане на...лекета...Честно ви казвам, писна ми от незадоволени имбецили с биполярно разстройство...дано физиологично такова да го хване,дано, писна ми от манекени на Софарма,търсещи нещо!!! Що го търсиш тука,бе? В качеството на какъв даваш квалификации за хора,които не познаваш? Аре,отворен,дай ми само един генерал,който е спечелил битката си без войници...Ти реален живот нямаш ли? Забавлявай се,живей БЕЕЕЕЕЕЕ,ма не тука....Аман,ей....Понеже ощИ с едното очо гледам драсканиците ти, а те  попитам-днес имаш ли някаква КОНКРЕТНА  тема за СП, ил' си пишеш обичайните простотии....?!
Знаеш ли,умен, че човешкият мозък съдържал около 74 – 90% течност...при теб тя е спирачна.
Както обича да казва един френд - за-ви-вай...
така,  вие тук работа нямате,  Милка аз ще я доя,  лека и спорна в играта.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #94 -: Ноември 29, 2017, 15:41:56 »

....

Злобен и скучен  *tired* *tired* *tired*

... И все така безидеен

 *PUNISH*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #95 -: Ноември 29, 2017, 15:43:07 »

Разликата между България и Румъния в нетото на отбора нараства Главоломно ...

Още  малко и ще стане около 1/3 , което за този етап от играта е доста , ама доста смазващо за психиката на Румънците .

Предлагам и следната игра , за непредубедените играчи и зрители :

До колко дни профилът на Шоколада (Magic.ch-)  , ще настигне и задмине  Robertelc по нето :

а - 1
б - 2
в - 3
г - няма да успее
д - не мога да преценя

Аз залагам за 2 дни Smiley Smiley Smiley


Другото коеот искам да попитам :
Мислите ли че Чайнка ще влезне и той в ТОП10 по нето като играч ?

Според мен - ДА
ако поближеш шоколада качествено и дариус ще задмине. 
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #96 -: Ноември 29, 2017, 15:45:20 »

Злобен и скучен  *tired* *tired* *tired*

... И все така безидеен

 *PUNISH*
абсолютно,  щот аз си нарекох породистото куче помиар публично.  Ти пратя една снимчица след което да ми близнеш и моите....  подметки
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #97 -: Ноември 29, 2017, 15:52:09 »

Ако е така - двойно повече адмирации за постигнатото дотук от БГ отбора!  *ok* bgflag *beer*
федка няма в момента лагерите са България и Румъния срещу Полша,  Русия,  Хърватска и Щатите за калабалък. Видно е от сайта на самотл световно.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #98 -: Ноември 29, 2017, 15:53:20 »

абсолютно,  щот аз си нарекох породистото куче помиар публично.  Ти пратя една снимчица след което да ми близнеш и моите....  подметки
Не стефчо ... защото колкото и да се пънеш темата ще завие в посока в която искам вече . Каквото има е написано и всеки може да го прочете през 2015 и дали се е променило през 2017.

Темата завива на другаде и ти не си фактор в този завой , а само кучето тедо ще продължава да клепи зад каруцата.... Но ти си свикнал винаги да си там ... Предполгам това ти тежи най-мнооооого .

( Мартине искам да попитам ей така между другото , ей тук пред всички ... 2 поста в които се опитвам да разведя обстановката и които са по темата , защо след това има 2 поста които имат 100% провокативен характер и обида ? Е сега разбираш ли защо нямаш една тема като за света . )
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #99 -: Ноември 29, 2017, 16:00:06 »

Не стефчо ... защото колкото и да се пънеш темата ще завие в посока в която искам вече . Каквото има е написано и всеки може да го прочете през 2015 и дали се е променило през 2017.

Темата завива на другаде и ти не си фактор в този завой , а само кучето тедо ще продължава да клепи зад каруцата.... Но ти си свикнал винаги да си там ... Предполгам това ти тежи най-мнооооого .

( Мартине искам да попитам ей така между другото , ей тук пред всички ... 2 поста в които се опитвам да разведя обстановката и които са по темата , защо след това има 2 поста които имат 100% провокативен характер и обида ? Е сега разбираш ли защо нямаш една тема като за света . )
Милке,  пумито ми,  не се оптвай да цепиш национала с пълните ти със семе устенца и игриво дупе. 

https://www.google.bg/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DM9RcdLCJkw4&ved=0ahUKEwjFzaSV6-PXAhWnQpoKHfPwB8UQtwIIJzAA&usg=AOvVaw1JS23d7h-J9j4PgXPFTJpR
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #100 -: Ноември 29, 2017, 16:10:23 »

Сигурна ли си, Нели? Ако няма уговорка с тях това е наистина учудващо. Защото водещи профили от сегашния ни отбор бяха при поляците на миналото световно.

Да, Алекс Smiley играем въпреки Полша и всичките им подръжници Grin забавно световно се получи  *hihi*
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #101 -: Ноември 29, 2017, 16:23:56 »

Да, Алекс Smiley играем въпреки Полша и всичките им подръжници Grin забавно световно се получи  *hihi*

Значи от днес ще ви стискам палци с удвоени усилия!

Справяте се чудесно, браво  *ok*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #102 -: Ноември 29, 2017, 16:24:52 »

Нещо което забравих да коментирам понеже тук се ланзят някакви буби из темата ...

Забележете по показател - Съюзна стойност - в момента България води на Полша  - 1 181 019 680 срещу 1 148 628 792 в полза на България .

Което само по себе си е достойно за уважение с оглед на грандоманията която тресе полският лидер Smiley

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Gargamel
Trusted Member
Редник
*

Karma: +15/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #103 -: Ноември 29, 2017, 16:34:11 »

Да, Алекс Smiley играем въпреки Полша и всичките им подръжници Grin забавно световно се получи  *hihi*
Аз това не го вярвам. Щом има полски слуги в отбора все някога ще има изненада.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #104 -: Ноември 29, 2017, 16:36:39 »

Аз това не го вярвам. Щом има полски слуги в отбора все някога ще има изненада.
изненада ще е,  ако не дойдеш да ми огладиш ризата,  ГЛАДИаторе!
Я си пусни и ти представянето  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!