Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:30:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Финалът - 2017  (Прочетена 36839 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #60 -: Ноември 28, 2017, 19:01:13 »

Не е добре че сте допуснали един психично нестабилен човек да обсеби форума.
Хубаво е че почти никой не му се връзва вече но все пак...

Харесва ми че хората си играят играта и на никой не му се занимава да тегли локуми.
Ако Каталунеца беше в отбора шях да съм спокоен че след края ще има едно "резюме" Grin
Но сега ми е малко притеснено ще има ли КОЙ да ни резюмира след края на световното.

И понеже няма драми в отбора карате психично нестабилния човек да си търси такива!Направете една пошушнете му я и го оставете да си пише...


Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #61 -: Ноември 28, 2017, 20:18:51 »

Предлагам, да се направи една тема, за въпроси към Юри и да се спре спама по другите теми.
3 години едно и също се пише, на мен ми омръзна да чета, на вас не ви омръзва да пишете  Grin Grin Grin

На мен ми е интерсно да чета в тази тема как изглеждат нещата отстрани, обаче ми разваляте удоволствието със споровете Smiley

Алекс, в едно много грешиш - договорки с Полша няма.

Лазо, ще ти направим резюме Smiley

И за да не е чист спам поста ми и понеже съм тръгнала да се хваля на всеки, да се похваля и тука - 1265% производство на дърво в провинция, не бях правила  Grin



Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #62 -: Ноември 28, 2017, 20:45:11 »


Ако Каталунеца беше в отбора шях да съм спокоен че след края ще има едно "резюме" Grin
Но сега ми е малко притеснено ще има ли КОЙ да ни резюмира след края на световното.


 Cry Cry Cry Cry
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #63 -: Ноември 28, 2017, 21:14:09 »

Е не съм играла  Embarrassed с Сър- а....

Хайде сега бегам и се скривам някъде .

Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #64 -: Ноември 28, 2017, 21:19:08 »

Седя и си чета се хиля ....

Ако погледм реално от тук пишещие срещу мен единствено Рос има профил който си заслужава . другите са ...
Я си кажете кой с кой профил играе че да ви се похилят какви сте убавци  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .
Тука големи го вадите , ама я си вижте нетотот спрямо лидерските ви профили .

Знаете ли ще съм честен с вас . Колкото и да съм крив , все пак и съм поигравал с тези хора през годините .
Тази година ми беше интересно и наиситна исках да видя дали силните играчи , хората които са доказани като такива , ще се сработят .
За моя радост това се случва . Харесва ми това , че погледнато от вън , отборът има един необикновен ДУХ - ДУХ на непремеримост и инат .
Кефи ме това че точно тези няколко топ профила се сработиха и показаха на всички , че не егото е водещо , а мъдроста . Това може да стане обаче само при условие , че тези хора са задоволили дребните си нужди и мечтаят за нещо голямо . Е явно са си протегнали ръце и нааистина са започнали да градят нещо голямо . Дали тази година ще е факт .... Никой не знае , но съм сигурен в едно - Кеф ми е да гледам България на призовите места . Кеф ми е да гледам и да коментирам , как бавно и методично от почти загубили надежда , успява да обърне резултата и с воля за борба , го постигат . Бил съм свидетел на много такива ери , водени именно от тези хора като лидери . радвам се че сега това ТОП 10 сега води и България . И да осъзнавайки че моето място не е в този отбор ( поне не още ) , аз все пак си се радвам .

А вие вместо да се опитвате да плюете по мен - отивайте и играйте и покажете, че сте полезни . За да се докажете , че не сте само едни форомни спецове или общаци , досега щяхте да имате на това световно , с тези правила , поне профил от минимум 75М + нето , защото знам че не струва много пари и знам колко лесно се прави това Wink .

Така че пак да кажа - за мен национала на България се дели на 2 части - Хора на които се възхищавам като играчи , каквото и да е имало между нас в миналото , и плямпала - общаци . от общаците вадя Мартин , не защото му се мазня или нещо друго , а защото разбирайки това което сподели , наистина е жалко че и неговият профил не е това което можеше да бъде сега .

Айде ... Ако нямате 50М нето,  стига сте драскали тук че загрозявате темата . И се гответе че след 4 дни минимумът ще е 100М + нетото .... Да не спатъхните ей .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #65 -: Ноември 28, 2017, 21:21:06 »

Grin Grin Grin

Ами Владо не е смешно бре ... Не съм играл с този човек . Да знам името на собственика на акаунта , ама знам ли сега колко хора са зад профила . Знаеш много добре , че на световно в ди профил може да играят няколко хора и аз за това си го казах така ... Взема да засега някой , пак ще почнат драми  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
sirakuza
Гост
« Отговор #66 -: Ноември 28, 2017, 21:25:45 »

Седя и си чета се хиля ....

Ако погледм реално от тук пишещие срещу мен единствено Рос има профил който си заслужава . другите са ...
Я си кажете кой с кой профил играе че да ви се похилят какви сте убавци  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .
Тука големи го вадите , ама я си вижте нетотот спрямо лидерските ви профили .

Знаете ли ще съм честен с вас . Колкото и да съм крив , все пак и съм поигравал с тези хора през годините .
Тази година ми беше интересно и наиситна исках да видя дали силните играчи , хората които са доказани като такива , ще се сработят .
За моя радост това се случва . Харесва ми това , че погледнато от вън , отборът има един необикновен ДУХ - ДУХ на непремеримост и инат .
Кефи ме това че точно тези няколко топ профила се сработиха и показаха на всички , че не егото е водещо , а мъдроста . Това може да стане обаче само при условие , че тези хора са задоволили дребните си нужди и мечтаят за нещо голямо . Е явно са си протегнали ръце и нааистина са започнали да градят нещо голямо . Дали тази година ще е факт .... Никой не знае , но съм сигурен в едно - Кеф ми е да гледам България на призовите места . Кеф ми е да гледам и да коментирам , как бавно и методично от почти загубили надежда , успява да обърне резултата и с воля за борба , го постигат . Бил съм свидетел на много такива ери , водени именно от тези хора като лидери . радвам се че сега това ТОП 10 сега води и България . И да осъзнавайки че моето място не е в този отбор ( поне не още ) , аз все пак си се радвам .

А вие вместо да се опитвате да плюете по мен - отивайте и играйте и покажете, че сте полезни . За да се докажете , че не сте само едни форомни спецове или общаци , досега щяхте да имате на това световно , с тези правила , поне профил от минимум 75М + нето , защото знам че не струва много пари и знам колко лесно се прави това Wink .

Така че пак да кажа - за мен национала на България се дели на 2 части - Хора на които се възхищавам като играчи , каквото и да е имало между нас в миналото , и плямпала - общаци . от общаците вадя Мартин , не защото му се мазня или нещо друго , а защото разбирайки това което сподели , наистина е жалко че и неговият профил не е това което можеше да бъде сега .

Айде ... Ако нямате 50М нето,  стига сте драскали тук че загрозявате темата . И се гответе че след 4 дни минимумът ще е 100М + нетото .... Да не спатъхните ей .
Амин! 
https://youtu.be/pxmif-pqTVQ
 *hihi*
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #67 -: Ноември 28, 2017, 22:03:09 »

Владо всъщност е Жоро а Галахад всъщност е Владо.
Стига човече поне се опитай да се впишеш нормално и научи имената на 20те човека дето пишат тука.Опитай да бъдеш нормален поне до края на световното.

Нели от страни изглежда добре Smiley
Въпроса е само златото при нас или при тях ?
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #68 -: Ноември 28, 2017, 22:15:52 »

Grin Grin Grin
Напълно вероятно е биполярното му разстройство да е породено от криза на сексуалната идентичност  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #69 -: Ноември 28, 2017, 22:17:39 »

Предлагам, да се направи една тема, за въпроси към Юри и да се спре спама по другите теми.
3 години едно и също се пише, на мен ми омръзна да чета, на вас не ви омръзва да пишете  Grin Grin Grin

На мен ми е интерсно да чета в тази тема как изглеждат нещата отстрани, обаче ми разваляте удоволствието със споровете Smiley

Алекс, в едно много грешиш - договорки с Полша няма.

Лазо, ще ти направим резюме Smiley

И за да не е чист спам поста ми и понеже съм тръгнала да се хваля на всеки, да се похваля и тука - 1265% производство на дърво в провинция, не бях правила  Grin




горе долу за това написах последно,  че си права на 95%. Храмчето е пуканка също,  предполагам. Wink
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #70 -: Ноември 28, 2017, 22:27:17 »


Макарии,  макариии,  дайте ми поне да ги погледна тия макари,  ако не мога да ги пипам и галя...


А вие вместо да се опитвате да плюете по мен - отивайте и играйте и покажете, че сте полезни . За да се докажете , че не сте само едни форомни спецове или общаци , досега щяхте да имате на това световно , с тези правила , поне профил от минимум 75М + нето , защото знам че не струва много пари и знам колко лесно се прави това Wink .

Не ми дадоха дори и да ги видя и не искам повече да си играя с вас  Cry

Прочит от непредубеден читател,  който не играе,  но чете форума.

И се сетих за вица:
Две циглета си говорят:
- Абе,  ти яло ли си луканка?
-Не,  ама бати познава един,  който е виждал как я ядат!
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #71 -: Ноември 28, 2017, 22:52:30 »

горе долу за това написах последно,  че си права на 95%. Храмчето е пуканка също,  предполагам. Wink

Никак не е зле, доволно си дава  Grin
Активен
Gargamel
Trusted Member
Редник
*

Karma: +15/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #72 -: Ноември 28, 2017, 23:07:35 »

Искам да спрете с квалификациите кой какъв е - всички се знаем доста добре. Играйте си играта, забавлявайте се и спрете с щуротиите и поправката на мнения след това.
Биг Брадър вижда всичко. Smiley Grin
Ти па какво виждаш бре турбалан Grin 
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #73 -: Ноември 28, 2017, 23:10:51 »

Ти па какво виждаш бре турбалан Grin 
гладиатори по прашки,  а ся бегай да изгладиш ризата на жената,  ГЛАДИаторе!
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Gargamel
Trusted Member
Редник
*

Karma: +15/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #74 -: Ноември 28, 2017, 23:21:54 »

От теб, Мартинчо, какво да искам? Ти си имаш работа - да обслужваш. Върши си я  Wink В играта, както знаем, не те бива много.
Ха ха ха ха как му го каза на ушатия   Grin  полската прислуга
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!