Imperia Online България  
Април 23, 2024, 11:44:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Финалът - 2017  (Прочетена 36863 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #45 -: Ноември 28, 2017, 11:35:21 »

Множим се Стефчо !!! За ваша ужас се множим и все повече хора ще викат , че царят е гол ( тоест такива като теб , без 5 лева в джоба Wink ) Ти пак гледаш да се пришиеш към големите .

А на лупата нямам какво да му отговярчм на този приметив .

ПП - ако не сте го разбрали - рализката между мен и вас е че аз съм като гладиатор и сам съм опасен , а вие ако не сте скрити в съюза,  или ако излезете очи в очи - сте .... по очи ( във вашият случай мод или защита  *hahaha* *hahaha* *hahaha* )

https://www.youtube.com/watch?v=Qsqh6Zw1814&t=18s


летете бодри ескадрони....  Grin
Това ли са ти тезите?
Но за пришиването си прав,  ето,  от няколко дни лижа макарите на хора,  дет са ми казали, че и чеп за зеле не ставам,  а пък ти и дума не обелваш за тях,  нали?
Много време ще те държи биполярното разстройство и след това световно,  но кво да се прави съдба.  Кат ви гледам тея,  дет се множите,  наистина изпитвам ужас,  щот за сега само вие показвате напреднала форма на шизофрения.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #46 -: Ноември 28, 2017, 11:39:29 »

Искам да спрете с квалификациите кой какъв е - всички се знаем доста добре. Играйте си играта, забавлявайте се и спрете с щуротиите и поправката на мнения след това.
Биг Брадър вижда всичко. Smiley Grin
Активен

Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #47 -: Ноември 28, 2017, 14:50:17 »

Zvezdi  какво се е умълчал напоследък? Поне той да даде някакво инфо, че другите само се дракат с Юри тук и нищо не казват за играта  Wink
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #48 -: Ноември 28, 2017, 14:52:19 »

Чиче, какво по -точно да ти кажа искаш ? Smiley
 Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #49 -: Ноември 28, 2017, 16:11:20 »

Чиче, какво по -точно да ти кажа искаш ? Smiley
 Grin

Абе Марто каквто и да е бре !!! Да става лакрадия за Световното . На мен също ми писна тъкмо да подхвана нещо интересно и хоп някой да почне да го обръща на лично.

Ето ще попитам -

Звезди какво става ? Защо и ти не си на очакваното ниво , на кеото искаме да те виждаме ?

За Мартин е Ясно , че понякога изпада в дупки , ама ти трбваше да си вече поне в средата на таблицата .  *FRIEND*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #50 -: Ноември 28, 2017, 16:14:31 »

Чиче, какво по -точно да ти кажа искаш ? Smiley
 Grin

От теб, Мартинчо, какво да искам? Ти си имаш работа - да обслужваш. Върши си я  Wink В играта, както знаем, не те бива много.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #51 -: Ноември 28, 2017, 16:16:13 »

Абе Марто каквто и да е бре !!! Да става лакрадия за Световното . На мен също ми писна тъкмо да подхвана нещо интересно и хоп някой да почне да го обръща на лично.

Ето ще попитам -

Звезди какво става ? Защо и ти не си на очакваното ниво , на кеото искаме да те виждаме ?

За Мартин е Ясно , че понякога изпада в дупки , ама ти трбваше да си вече поне в средата на таблицата .  *FRIEND*


Направих катастрофа и 10 дни не съм играл. Това е при мен. Така е било писано. Важното е че съм здрав и вече ходя.  *beer*


От теб, Мартинчо, какво да искам? Ти си имаш работа - да обслужваш. Върши си я  Wink В играта, както знаем, не те бива много.

Чиче, недей с лошо. Не можем всички да "знаем" колкото теб. Недей се напряга на тия години. Не е здравословно Smiley
« Последна редакция: Ноември 28, 2017, 16:18:09 от Martin » Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #52 -: Ноември 28, 2017, 16:27:56 »

Направих катастрофа и 10 дни не съм играл. Това е при мен. Така е било писано. Важното е че съм здрав и вече ходя.  *beer*

Съжалявам да го чуя това . Колкото и да имаме различия с теб в играта и тук в форумът , все пак релният живот е друго . Приеми пожеланията ми за бързо оздравяване и дано след това всичко да е ОК с теб . И аз съм преживявал тежки инциденти и знам какво е да се съвземаш след това .  *beer*.

А да те питам друго - като знаеше че стана така , защо не писа и не ми даде да ти играя профила . Щяхме да го поделим с Никито и да го направим заек стравница  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #53 -: Ноември 28, 2017, 16:52:53 »

Съжалявам за злополуката ти, Мартинчо. Дано вече всичко да  е наред и бързо да се вазстановиш!
Активен
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #54 -: Ноември 28, 2017, 16:56:09 »

Ти пък ... няма какво да ти казвам . Нека да мине световното ще си пишем пак ...


Ей, най-накрая един път и ти да си прав - наистина няма как да ми кажеш, тъй като не си наясно! Ако ще и след световното, и след зимата, и след лятото... пак няма да можеш да ми кажеш кой плати за нашия национален отбор тази година...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #55 -: Ноември 28, 2017, 17:00:53 »

Ей, най-накрая един път и ти да си прав - наистина няма как да ми кажеш, тъй като не си наясно! Ако ще и след световното, и след зимата, и след лятото... пак няма да можеш да ми кажеш кой плати за нашия национален отбор тази година...


*hahaha* *hahaha* *hahaha* Ама като ти гледам нетото , не си ти със сигурност от плащачите . Май ти стана ясно че световното не е като някое реалмче в обезлюдените светове по които мишкуваш .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Миналата година под сянаката на Дариуш тази гони пак зад батковците се криеш  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #56 -: Ноември 28, 2017, 17:08:55 »

На мен също ми писна тъкмо да подхвана нещо интересно и хоп някой да почне да го обръща на лично...

Това е "интересното" дето си подхванал, тема в която само плюеш и обиждаш.

Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #57 -: Ноември 28, 2017, 17:28:54 »

Това е "интересното" дето си подхванал, тема в която само плюеш и обиждаш.

Май ти трбва и очен лекар . Я къжи къде плюая , ако не сте вие да се дракате ? Седя си, пускам си публикацийки и толкова . И мине- немине някой от вас .. останлите 10 профила - дойде и почне да се заяжда . Понеже нямате какво да кажете . Понеже в този национал пак сте плънка и общаци ей за това . хем искате да сте някой , хем не можете . Данеби хора като мен или Николай да не знаят способностите на топ профилите в отбора ? Да не би да не знаме какво могат хора като Чайник , Палада , Димов , Рагада ?!!? Знаем и то много добре ги знаем, че са големи игрчи . Е не съм играла с Сър- ама определено човека си е пич и ми го е показал лино на мен ... тези хора нямат нищо общо с теб  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .
Та за този масрав си говорим , за хора дето и без това носят цели съюзи на гърбовете си . Ей за тях я направихтази тема . И ми прави кеф да гледам как играят . Прави ми кеф и да гледам и ВикторЛазаров и Тиберия и ИСПОРО  И Патето и Елизабет и НЕРО и  .... много други . Защото както  казах , ако не сте вие шепа злобари  и комплексари там сипокрити , съм сигурен , че дори и във форумът няма да има толкова скандали. Иска ви се да сте някой ама не ви бива . Това е !

Хайде сега бегай при недъгавото си профелче дето е развито като за свят х4 и се скрий някъде .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #58 -: Ноември 28, 2017, 17:48:58 »

А иначе - поздравления за отбора на световното до тук.
Личи си, че има добра тактика, стратегия и дипломация. Предполагам това се дължи както на добрия ръководен екип, така и на останалите членове.

Важното е до края всеки да продължи да дава максимума - според диамантите и уменията си.

Видно е, че договорката с поляците работи. На румънците не им трябват сребърни медали - имат си от миналата година. Надявам се този път те да са за БГ отбора  Smiley
Активен
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #59 -: Ноември 28, 2017, 18:21:03 »

Никой, който не си е направил труда да класира профил, да играе и да се себераздава  за националния отбор на България, няма моралното право да сочи с пръст и да твърди - ти, ти и ти не можете...
Това е коментара ми за Господина с биполярното разстройство.
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!