Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:04:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Финалът - 2017  (Прочетена 36762 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
covfefe
Редник
*

Karma: +7/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Make IO great again!!!


Профил
« Отговор #30 -: Ноември 27, 2017, 04:24:41 »

За да те питам, значи не съм видал никакви такива неща. Форума гледам само по ивентите - можеш да провериш. Ако снимките ти са били колко пари е дал Дариуш, нещо, което знае цяло ИО и 1/2 фейсбук, не виждам къде е драмата. Все едно тази година да кажеш колко е дал, колко отбора си купи или колко ние сме дали...

Иначе, може ми да къпеш само шампионските макари...

Имаш предвид разбира се колко адмиистрацията ви е начислила. Колко часови доходи бонус. Колко подкови за капак. Колко предмета за съкращение за разнообразие. Да е жив и здрав Ицо и всичките му колеги които са ви на повикване Wink
Една такава нагласена игра не е игра. Тук вече даже не става въпрос за купуване на победа. Става въпрос за нагласена игра за да може да се подържа интереса на плащащите и да им се изсмукват повече пари. Честито.
Активен
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #31 -: Ноември 27, 2017, 05:59:32 »

Имаш предвид разбира се колко адмиистрацията ви е начислила. Колко часови доходи бонус. Колко подкови за капак. Колко предмета за съкращение за разнообразие. Да е жив и здрав Ицо и всичките му колеги които са ви на повикване Wink
Една такава нагласена игра не е игра. Тук вече даже не става въпрос за купуване на победа. Става въпрос за нагласена игра за да може да се подържа интереса на плащащите и да им се изсмукват повече пари. Честито.

ХА-ХА-ХА-ХА-ХА

Не знам от къде ги получавате тия сигнали, но самият факт, че в този коментар има неща, които са ТОТАЛНО неверни, за пореден път ми доказва, че само правите догадки, но никога нямате доказателсва... Вашето ми прилича на една игра "Крави и Бикове", ако я знаете разбира се...

П.С.: Според вас, едини платци редовни като Дариуш и Джони, дали не получават някакави по-различни оферти, а? Май не го мислите това...
Активен
sirakuza
Гост
« Отговор #32 -: Ноември 27, 2017, 15:26:46 »



Само се вижте половината отбор

джадаят -Оралният спец
Бавният - макарата
лупата
мода - бончо
Аспиратор 1912( Аспирин 1612 ) - чекай че и този го забравих ( да не се сърди че не съм го включил ) и него от лигата на необикновените  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

А ти кой си,къде сиииии  [:-}
Ааааа,ти си оня,дето всеки ден пуска по една глупост тук...за да знаем поне 20тината четящи този форум,че си жив. Мили и прескъпи Юри, имаше обявено място за клоун в "цирка", ма ти и там се класира втори,разийш...що ли? И както обича да казва един приятел-ако продаваш на бедни,оставаш си беден,ако продаваш на богати-и ти ставаш богат. Така е и с разните му други работи-ако общуваш с оли***рен,ще си най-големия такъв...спирам си общувам с теб...щото проблемът е,че и зодиакално не си подхождаме - аз съм зодия овен,а ти-и*иот  Cry
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #33 -: Ноември 27, 2017, 17:43:03 »

А ти кой си,къде сиииии  [:-}
Пак повърхностен опит за смяна на темата ... Не ви ли увряха кратуните , че никой от вас не е фактор с който да се съобразявам . Не разбирате ли че колкото повече рукате против мен , толкова повече ви виждат хората колко сте зле . Ей го и Владо и той се включи в хора . Питай го - защо ?  Преди година по телефона му казах някой неща и му казах , че против него няма какво да кажа повече , зашото му разбрах гледната точка . И ето го тук , сега , пак започва да пише глупости . Защо го прави ? Защо не пишете по темата ?

3 медала са взели от битка на денят . Нищо братче ! Защо ?

Аз казал ли съм една лоша дума против отбора ? Да има хора в отбора дето са като кучето в каруцата и никаква не я вършат , ама кот такова . Но заради другите играчи дето са , как да кажа нещо лошо ? Поне половината са пичове и си ги уважавам.

Както и да е не ми пук говорете си - вие безимените за мен сте си или анонимници или слугинаж и толкова . Иска ви се да сте играчи , но няма как да стане защото се иска преди всичко да си наред в главата , а не да алкохолните пари да ви пречат .

А що се отнася , кой съм и къде съм , няма как да знаеш. Не ти влиза в работата . Който трябва да знае .... знае всичко !!

Само ще ти кажа за последно следното - Идва Никулден , гледай да не те ковнат на куката , че като те гледам какъв шаран си на там отиват нещата  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #34 -: Ноември 27, 2017, 17:53:05 »

ХА-ХА-ХА-ХА-ХА

Не знам от къде ги получавате тия сигнали, но самият факт, че в този коментар има неща, които са ТОТАЛНО неверни, за пореден път ми доказва, че само правите догадки, но никога нямате доказателсва... Вашето ми прилича на една игра "Крави и Бикове", ако я знаете разбира се...

П.С.: Според вас, едини платци редовни като Дариуш и Джони, дали не получават някакави по-различни оферти, а? Май не го мислите това...


- Джон -  не . Дариуш - Стефан зане най-добре Grin

Относно другото - човек само се замисли над някой неща как изглеждат другите неща . Ако не си част от отбора и ако не си в течение с някой случки , толкова сте се спотаили , че дори и да няма нищо хората ви подозират . Влизате и плюете по всеки който изкаже някакв теза . След това ако се случи че е верно трият се постове , обиждат се хора , сменя се посока на разговора в съвсем различна посока и то със съдействието на служебните лициа . Няма обяснения - ЗАЩО стават някой неща. Хората не сме балъци нали се сещаш . Всеки от нас играе с поне един национал и ... малко или много изтича инфо . Така че или се стегнете и махнете като коментарори тук във форума определени хора или винаги ще подозират отбора .

Ето аз си казвам - тази година , стискам палци за медал ( без значение какъв ) и каквото и да знам , за мен не е от значение ако го постигнете . Това е .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #35 -: Ноември 27, 2017, 18:41:37 »

Имаш предвид разбира се колко адмиистрацията ви е начислила. Колко часови доходи бонус. Колко подкови за капак. Колко предмета за съкращение за разнообразие. Да е жив и здрав Ицо и всичките му колеги които са ви на повикване Wink
Една такава нагласена игра не е игра. Тук вече даже не става въпрос за купуване на победа. Става въпрос за нагласена игра за да може да се подържа интереса на плащащите и да им се изсмукват повече пари. Честито.
Ужас,  една година кроене на планове как ще блеснеш като Слънце и толкова лошо изпълнение.  Толкова злоба тая и така да я прахосаш.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #36 -: Ноември 27, 2017, 18:52:19 »


- Джон -  не . Дариуш - Стефан зане най-добре Grin

Относно другото - човек само се замисли над някой неща как изглеждат другите неща . Ако не си част от отбора и ако не си в течение с някой случки , толкова сте се спотаили , че дори и да няма нищо хората ви подозират . Влизате и плюете по всеки който изкаже някакв теза . След това ако се случи че е верно трият се постове , обиждат се хора , сменя се посока на разговора в съвсем различна посока и то със съдействието на служебните лициа . Няма обяснения - ЗАЩО стават някой неща. Хората не сме балъци нали се сещаш . Всеки от нас играе с поне един национал и ... малко или много изтича инфо . Така че или се стегнете и махнете като коментарори тук във форума определени хора или винаги ще подозират отбора .

Ето аз си казвам - тази година , стискам палци за медал ( без значение какъв ) и каквото и да знам , за мен не е от значение ако го постигнете . Това е .


Коя  теза?  Че румънците били курви,  или че изреди маса народ като каруцар от Каспичан?   Или тезата за конспирацията?   Мече,  ти една седмица беше захапал монитора за да реализираш точка влияние от замък и не мъцна,   а хората требе да вършат доста повече неща.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #37 -: Ноември 27, 2017, 19:05:11 »

 Grin Grin Grin Grin 
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #38 -: Ноември 27, 2017, 19:29:15 »

Този кукумицин,не стига че е последна дупка на кавала,ами взе да става и скучен

Слугинаж вика,а се чуди на кой св..ки да прави по-напред.
Стискал палци,все едно,някой за него пита.Халл...
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Gargamel
Trusted Member
Редник
*

Karma: +15/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #39 -: Ноември 27, 2017, 21:23:53 »

Защо дразните юри бре полски аматьори? Не виждате ли че, само вие се останали в този форим.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #40 -: Ноември 27, 2017, 22:01:55 »

Ужас,  една година кроене на планове как ще блеснеш като Слънце и толкова лошо изпълнение.  Толкова злоба тая и така да я прахосаш.

Множим се Стефчо !!! За ваша ужас се множим и все повече хора ще викат , че царят е гол ( тоест такива като теб , без 5 лева в джоба Wink ) Ти пак гледаш да се пришиеш към големите .

А на лупата нямам какво да му отговярчм на този приметив .

ПП - ако не сте го разбрали - рализката между мен и вас е че аз съм като гладиатор и сам съм опасен , а вие ако не сте скрити в съюза,  или ако излезете очи в очи - сте .... по очи ( във вашият случай мод или защита  *hahaha* *hahaha* *hahaha* )

https://www.youtube.com/watch?v=Qsqh6Zw1814&t=18s

« Последна редакция: Ноември 27, 2017, 22:12:26 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #41 -: Ноември 27, 2017, 22:02:49 »

https://www.youtube.com/watch?v=NhuVDiLP8yY

Айе поздрав за другите 20 човека от съюза дето играя - И най-вече за онези дето ще платят масрафа , че без да са те .... Ще има да подсмърчате .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Gargamel
Trusted Member
Редник
*

Karma: +15/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #42 -: Ноември 28, 2017, 00:07:27 »

https://www.youtube.com/watch?v=NhuVDiLP8yY

Айе поздрав за другите 20 човека от съюза дето играя - И най-вече за онези дето ще платят масрафа , че без да са те .... Ще има да подсмърчате .
Козата си сака пръча *hahaha*
Особено полската  Grin трябва се оножда редовно
« Последна редакция: Ноември 28, 2017, 00:10:51 от Gargamel » Активен
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #43 -: Ноември 28, 2017, 00:54:09 »

https://www.youtube.com/watch?v=NhuVDiLP8yY

Айе поздрав за другите 20 човека от съюза дето играя - И най-вече за онези дето ще платят масрафа , че без да са те .... Ще има да подсмърчате .

Кои платиха масрафа? Щото в мойте бележки са вкарани 27 човека... Давай сега конспирацията кои 3 не са...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #44 -: Ноември 28, 2017, 10:51:55 »

Кои платиха масрафа? Щото в мойте бележки са вкарани 27 човека... Давай сега конспирацията кои 3 не са...

Ти пък ... няма какво да ти казвам . Нека да мине световното ще си пишем пак ...

А сега по темата :

Ден 12 :

- Лидер - Полша - Натрупано влияние и нето , но ... вече започва да губи по влияние на час и по брой замъци
- 2ри Румъния - Играха , Играха и се наиграха - Както споменах малко по-горе надеждата ми дано да ги саднат в момента се засила все повече и повече .
- 3-ти БЪЛГАРИЯ - Отбора топи прединината на Румъния със всяка измината засечка не времето . Започнаха да генерират НАЙ-МНОГО точки на час ( дори повече от Полша ) . Изравиниха и броят на замъци и въпреки че в отделни моменти изпускат тази инициатива , направиха страхотен пробив в полето на Русия и Полша . Същото го направиха и Румъния . Така вклиниха и разделиха обявение за съюзници Полша и Руися . Но друго прави силно впечетление . Извесните и силни профили на България , които са печелели не една ера , започнаха да вдигат нето . Това че се развиват паралелно ( което правят и полша ) дава със сигурност много сила и мощ на отобора за да щурмува среброто . Единствено което на мен не ми харесва е че профилите под 7-мо място леко изостават . Някак ми се искаше да видя поне още минимум 3 профила с над 100М нето , на този етап от играта . Например Бабавияга - която е на Мартин леко ме разочарова . Дебело изкам да подчертая че : Не искам това да се тълкува като критика !!!!  , защото знаем, че той е зает като човек и може би това е причината да няма това развитие.  Просто ми беше надежда да е един от поне 100М + профилите .


И така играта тепърва започва , половината време мина от финала , а все още не е решено нищо . Дори и сигурен златен медал не виждам за Полша .  Embarrassed
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!