Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:01:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЛИмит на армии  (Прочетена 2901 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #15 -: Ноември 16, 2017, 20:29:13 »

......

Реклами Банери ?!?!?! Човечее къде живешш ... Ние сме 2017 не сме 2001 --  Вземи и пронекни ти в това което ти казвам . Я ми кажи ти къде си виждал Банер в продукт на Близард ?
Разбираш ли колко далеко сме един от друг . Ти ми говориш за рекламиране тип Кока-Кола и "ела си купи от нашето , щото е пшо-добро" . Аз ти говоря за спонсор , който да застане зад проекта и да се ползва само едноп лого в началото или в края .
Не случайно сложих и името на NC Soft , защото техните продукти са силно спонсорирани и логата на спонсорите седят в повечето случай след като релогваш играта .
Това че аз си позволявам да говоря с по-обикновени изрази , не означва Мони или който и да е там да говори така . Естествено че ако искат нещо то ще трябва да седнат и да го помислят .

Ще се радвам ти като по-0опитен из форумните дебри да ми изровиш някоя от тези теми и да по прочета , за какво е ставало дума ( само не ми говори за банери от преди 5-6 години , че ... това няма да е сериозно с оглед на 2017 ) .

Не Стефане - не ми е била целта друга . Целта ми е наситина да обсъждаме сериозна тема . Защото за мен и миналата и по-миналата  и тази година Световното се з@сира .

И наситена не разбирам едно , защо подържате това безумие и стремеж за диаманти ?!?!? Защото сега има някой друг димантен профил ред вас ли Huh? Ами ако да кажем сега на това световно се появи някой нов и България се подхлъзне ?!?!?! Какво става , вие некадърници ли ще станете ??!?!?! Или напротив ще сте кадърни момчета , които просто неможаха да платят сметката за титлата ?!?!?

Това за мен не е играта която беше ИО Версия6. Има много добри неща които бяха добавени , но за жалост непрекъснатата надпревра за диманти убиват баланса . Това е . Влезте и попрочетете малко из групата на ИО във ФБ какво се оплакват хората . Мисля , че 80% от вас ще са съгласни - останлите 20 % ще играете ИО само заради надеждата ...

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #16 -: Ноември 17, 2017, 11:10:28 »

Не си виждал изващенията,  за които ти пише Галин,  аз съм.
Как ИО си реализират продукта е затворена страница за 99,99% от играчите... беше квот беше.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #17 -: Ноември 17, 2017, 12:10:08 »

Не си виждал изващенията,  за които ти пише Галин,  аз съм.
Как ИО си реализират продукта е затворена страница за 99,99% от играчите... беше квот беше.

Има го това усещане . Прав си .
Има го навсякъде, че ИО са играта ,чиято администрация не си уважава потребителите .
Да съгласен съм че темата е голям и всеобхватна , но моята идея е да се започне от някъде . Ето защо според мен най-логично и най-реалистично е да се сложи лимит на личните армии. Това ще доведе до доста по къвкава игра. Дори и да си диамантен бос ще имаш стимул да си развиеш профилът и да дадеш приемущество на отбора си в началото, но към края на играта когато нещата се изравнят , ще са ти нужни и добри офицери , а не само тлъста банкова сметка и егоцентризъм с мания за величие Wink . Така според мен ще се гарантира баланса между играчите .

Това е.   
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #18 -: Ноември 17, 2017, 13:39:25 »

Има го това усещане . Прав си .
Има го навсякъде, че ИО са играта ,чиято администрация не си уважава потребителите .
Да съгласен съм че темата е голям и всеобхватна , но моята идея е да се започне от някъде . Ето защо според мен най-логично и най-реалистично е да се сложи лимит на личните армии. Това ще доведе до доста по къвкава игра. Дори и да си диамантен бос ще имаш стимул да си развиеш профилът и да дадеш приемущество на отбора си в началото, но към края на играта когато нещата се изравнят , ще са ти нужни и добри офицери , а не само тлъста банкова сметка и егоцентризъм с мания за величие Wink . Така според мен ще се гарантира баланса между играчите .

Това е.   
Мече,  години знания за играта бяха изтрити за да имат мир администрацията,  ти ми говориш да се дигнем?   С Галин почти никога не сме на едно мнение,  но дори аз не мога да пренебрегна някои негови доводи.  Кой ще спре мултито с бъг да напращи армия за 2 часа и да ти убият акаинта през нощта?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #19 -: Ноември 18, 2017, 20:46:08 »

, но моята идея е да се започне от някъде . Ето защо според мен най-логично и най-реалистично е да се сложи лимит на личните армии. Това ще доведе до доста по къвкава игра. Дори и да си диамантен бос ще имаш стимул да си развиеш профилът и да дадеш приемущество на отбора си в началото, но към края на играта когато нещата се изравнят , ще са ти нужни и добри офицери , а не само тлъста банкова сметка и егоцентризъм с мания за величие Wink . Така според мен ще се гарантира баланса между играчите .

Това е.  
Продължаваш да циклиш пишейки глупости.Изобщо не разбираш какво предлагаш.Просто ограничение на размера на армията ще доведе до разпад.Пича в началото ти даде един прост пример с % варварска атака.И това влияе само на един от многото турнири.А събитията с изненадващ характер.Всяко се атакува с различна по вид армия.Ако искаш да воюваш ще трябва да пропускаш повечето от тия неща.Това ще доведе до още по-бавното ти развитие и в крайна сметка не би стигнал и до елит и едиствените с които ще "воюваш" ще са акаунтите каси на някои мултаци.Щял бил да догони диамантен бос.При ограничен брой на армията,ще се върне тактиката от версия 5 и ще се правят само две единици-коне и балисти.Ти само конете не би могъл да направиш,камоли да ги храниш.За необходимата бройка балисти ще може само да си мечтаеш.И не само с диамантените босове,но и със съвсем нормално харчещи играчи не би могъл да влизаш в единоборство,поради простата причина че няма си им обхват за атака.Хайде сега пак ми обясни -как аджеба едно просто лимитиране на броя на армията ще доведе разчупване на играта и изравняване на шансовете на играчите играещи без пари и диамантените босове.Казах ти по-горе-ти искаш връщане на първообраза на в6,което пък точно никога няма да стане защото е изчерпана и няма достатъчно интерес.Към момента играта стана доволно балансирана и играч купил минимален пакет за 10лв може спокойно да се мери с другите ако в света няма диамантен бос.Те се броят на пръсти и не присъстват във всеки свят.Можеш спокойно да си избереш такъв свят и да покажеш какво можеш там вместо да даваш абсолютно необмислени предложения.В тази тема/както и в много други/ ми приличаш на музикален инвалид явил се на кастинг в музикален формат,питащ журито след безкрайно фалшивото си изпълнение-"Ама какво точно не ми е наред!Аз всичко си изпях!"      За пореден път те моля-Вземи се осъзнай малко и ограничи необмислените си постове до въпроси и молби за помощ в играта.
« Последна редакция: Ноември 18, 2017, 20:48:21 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #20 -: Ноември 18, 2017, 22:13:14 »

,,,,
Тоест след всичкото което каза само ще ти кажа аз какво разбрах ... Човек ти изобщо не разбираш какво ти се говори .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

Ама няма какво да говоря повече жив и здрав и си опявай там ...
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!