Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:00:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЛИмит на армии  (Прочетена 2915 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Ноември 14, 2017, 21:59:48 »

Здравейте Администрация .

Аз съм едно мрънкало което все си мрънка за щяло и нещяло , но днешното предложение е продикувано от случващото се на СП , а и не само там ...

Все повече и повече се наблюдват профили с армии от по 10М еденици . Неща които меко казано са ... абсолюно безсмислени и безидейни .

И днес се запитах ... до кога и кому е нужно ... Нямам отговор . Но само знам че това е абсолютно комплексарско и безполезно на играта и на изобщо цялата концепция да има стратегически елемент . Няма стратегия в това профил 100М да се бия с профил от 60М иу да се правят едни битки от по милиони . Това едва ли носи каквото идае задоволство на хората които играят , заради стратегията ....

Ето защо според мен , че е добре да направите един .... да кажем ЛИМИТ на армията . Така както е в редици мега блокбасъри по света ( веднага пример - Старецът - STARCRAFT ) . 
Ta моето предложение е да се спрете на 3м  лична армия . Така ще пренудите хората наистина да подбитат внимателно какво и как наемат. Ще има различни компановки на армии и ще се налага всеки да се съобразява със другият . Давам ви приемр ... Ако еидн провил от 20М реши да бие профил от 12М то той ще трбва да внимава противникът с какво е подготвен . И 2 та профила примерно ще могат да движат 3м армии , но единият ще е да кажем Фаланги , Паладини , Стрелци , Другият ще е да кажем Гвардия , Паладини , Стрелци ... Тогава дори и по-малкият профил има шанс да разбие големият , само защото другият не си е направил правилно стратегията каква армия да си подбере ...

Да тогава ще е от значение , кои колко си е развил проучванията , но това е съвсем друго нещо ... Въпреки че според мен , е добре да се сложат отново и ограничения на това както беше преди ... Така рано или късно хората които играят с по-малко диамнти , ще развият на по-късен етап профилите си и ще могат спокойно да се борят със силните . Тогава димантите няма да са основата на играта , а ще са само катализатора в развитието , без да пречат толкова , колкото сега ....


Надявам се повечко от вас да ме подкрпят и някак си задружно да успеем да променим курсът по които администрацията искат да развиват нашата любима игра .

 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 15, 2017, 01:32:42 »

Здравейте Администрация .

Аз съм едно мрънкало което все си мрънка за щяло и нещяло , но днешното предложение е продикувано от случващото се на СП , а и не само там ...

Все повече и повече се наблюдват профили с армии от по 10М еденици . Неща които меко казано са ... абсолюно безсмислени и безидейни .

И днес се запитах ... до кога и кому е нужно ... Нямам отговор . Но само знам че това е абсолютно комплексарско и безполезно на играта и на изобщо цялата концепция да има стратегически елемент . Няма стратегия в това профил 100М да се бия с профил от 60М иу да се правят едни битки от по милиони . Това едва ли носи каквото идае задоволство на хората които играят , заради стратегията ....

Ето защо според мен , че е добре да направите един .... да кажем ЛИМИТ на армията . Така както е в редици мега блокбасъри по света ( веднага пример - Старецът - STARCRAFT ) . 
Ta моето предложение е да се спрете на 3м  лична армия . Така ще пренудите хората наистина да подбитат внимателно какво и как наемат. Ще има различни компановки на армии и ще се налага всеки да се съобразява със другият . Давам ви приемр ... Ако еидн провил от 20М реши да бие профил от 12М то той ще трбва да внимава противникът с какво е подготвен . И 2 та профила примерно ще могат да движат 3м армии , но единият ще е да кажем Фаланги , Паладини , Стрелци , Другият ще е да кажем Гвардия , Паладини , Стрелци ... Тогава дори и по-малкият профил има шанс да разбие големият , само защото другият не си е направил правилно стратегията каква армия да си подбере ...

Да тогава ще е от значение , кои колко си е развил проучванията , но това е съвсем друго нещо ... Въпреки че според мен , е добре да се сложат отново и ограничения на това както беше преди ... Така рано или късно хората които играят с по-малко диамнти , ще развият на по-късен етап профилите си и ще могат спокойно да се борят със силните . Тогава димантите няма да са основата на играта , а ще са само катализатора в развитието , без да пречат толкова , колкото сега ....


Надявам се повечко от вас да ме подкрпят и някак си задружно да успеем да променим курсът по които администрацията искат да развиват нашата любима игра .

 

Т.е. искаш хората, които открито в интервю по национална телевизия казаха, че това е бизнес за тях, да загърбят бизнес моделът си, за да може играчи като теб, които нямат парички, да им товарят сървърите, без да имат възвръщаемост? И да идват и нови, и нови, и нови... но да няма монетизация. Пич, на 80м нето капитулирах играч на 400м, след 2-рата атака не ми даваше да го нападам, защото ми излезе от х5, но той не го разбра, защото знаеше само да цъка с картата, вадеше по 1млрд злато от 400 евра пакет докато го нападам, за да излезе от минус и да избяга, но до там му стигаше мозъчната дейност... Заради него промениха и правилото за 50 ВА, защото тоя цъкаше гарнизон 3м при разчет 3м... Такива им трябват на ИО - плащачи не, ами ПЛАЩАЧИ без грам мозък...

Подкрепям многократно предлаганато за пускане на премиум свят с входна такса, но до там -всичко друго е равно - премиум, храм само с една стъпка и без избори, колело без право на повтроно завъртане, без съкращение на сгради и прочувания... ето това вече би било интересен свят - такъв, където диамантите не са водещи. Това обаче за ивент не става, защото никой от плащачите (нито малки, нито средни, нито големи), няма да му се цъка на специален ивент и да трябва да чака ЦВ4 да му се прави с часове... Това може да стане ако върнат световете със скорости х2 или х1 - да си цъкаш там една година и да не ти дреме...

3М лимит на армията е не просто смешно, а безкрайно безхаберно... та ти за станове 15-ки някой път се налага да пращаш по толкова, за да намалиш загубите... А какво правим, ако си вдигнал варвари на 1000% (защото нали има турнирче, и искаш да си по-нагоре, за да се облажиш малко повече с диаманти),  и ти дойде атака с 30м? Да не би случайно макс нетото, което си стигал да е било 15тина милиона?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 15, 2017, 07:31:10 »

......
Жалко. Разочарова ме . Не мислих че може да подходиш толкова повърхностно над тук казаното .

Но да си кажа и ме разсмя . Сравни ИО и Blizzard и то представяйки ИО с доста по-успешен бизнес модел , отколкото Blizzard  са направили .

Сега относно бизнес . На мен не ми нправил впечетление да се е променил най-продаваният им пакет , а именно все още е 100 евровият. Това че сега има 2-3 егоцентирка които си купуват ери не означва , че това е правилният бизнес модел. Според мен ако това е идеята да се опират на 2-3 клиента , то явно бизнесът им е зависим от тях , а не от маста потребители .

Относно лимита на армии и проучвания - идеята ми е не да има разлика в края , а разлика във времето . Да направят примерно профил с много диманти да си вади пак елит за 7 дни . лошо няма . Но до края на ерата да бъде догонван и неговата преднина , ако няма стратегия за ерата , да бъде ликведира.

А относно профилът ми ... аз съм се гордял с други неща в ИО . Като например и до ден днешен никой не е подобрил това да е Маршал на по ниско нето от мен Wink . За мен в старите времена ИО Версия6 беше битки , битки , битки нищо друго . За мен Версия 6 си остава, когато профил с тежки еденици , взима медали от профили с елитни армии и ги кара да капитулират .

За мен ето това е Версия 6 http://prntscr.com/hamow2 , това което го играем сега е ... Версия 6 +++++++ ( Фермата - прераждане ) .

Послепис : Преди да отговориш погледни добре снимката и си посмили .... къде си бил ти тогава Wink

« Последна редакция: Ноември 15, 2017, 08:24:32 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 15, 2017, 08:26:11 »

Нещо пак се обърка явно. Ясно е какво искаш ти - казва се upkeep в игрите. Коефицентът за издржка на армията работи като не лоша спирачка в момента, защото дори топ акаунт с доста диаманти не може да издържи с милиони армия и оранжев коефицент, да не говорим за червен.

Иначе в допълнение - никога не съм претендирал да съм някакъв велик играч на ИО... Относно излагането - на светлинни години съм от теб и трябва да направя някакво грандиозно мазало, за да те настигна... През всичките ми години на игра в различни онлайн (и не само) игри - по-ненавиждан и филмиран потребител не съм срещал.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 15, 2017, 10:06:14 »

Нещо пак се обърка явно. Ясно е какво искаш ти - казва се upkeep в игрите. Коефицентът за издржка на армията работи като не лоша спирачка в момента, защото дори топ акаунт с доста диаманти не може да издържи с милиони армия и оранжев коефицент, да не говорим за червен.

Иначе в допълнение - никога не съм претендирал да съм някакъв велик играч на ИО... Относно излагането - на светлинни години съм от теб и трябва да направя някакво грандиозно мазало, за да те настигна... През всичките ми години на игра в различни онлайн (и не само) игри - по-ненавиждан и филмиран потребител не съм срещал.

Празни приказки без нищо конкретно .

А дали съм пропаднал или невеж ... Погледни специалните медали по профилите на играчите и на съюзите : за войн в ера , за най-кървав войн и за медал който се дава на съюз спечелил най-много войни в дадена ера ... След това влез малко почети форумът от преди 2 години и виж как всичко започна с една мечта ... Мечта , която други хора тогава,  се опитаха да ми обяснят че е глупост ... Мечта на един невежа  *KING*, която днес е реалност Wink


Така че дали съм лош  *KING*, невежа *KING* , пропаднал *KING* ... Ти не си критерии по който да се равнявам , а напротив - по-скоро ще трбва да се замисля, ако типът играч които представляваш , започнат да ме харесват . Човекът който трбва да спре варвари с хххххххх % сила на атака  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 15, 2017, 12:19:09 »

RRStoyanov, защо си похабил толкова труд, да отговаряш на неграмотници, които даже и не те разбират?

Остави го да живее с мечтата си  Grin
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 15, 2017, 12:47:41 »

Предлагаш лимит на армията,който при сегашните условия е пълна глупост и би довело до сприането на битките между играчите на нето над 20м.По-скоро се нуждаеш от връщане на в6 към първообраза и.И понеже нямаш представа от по-старите версии,ще ти кажа че в1 и в4 са далеч по-сполучливи и насочени към военноориентирани играчи.Такъв тип версия обаче явно е в разрез с стратегията на собствениците за развитието на играта.В последните години всичко което е добавено и променено води до все по-малко възможно и обесмисля военното единоборство между отделните играчи.И изобщо военният модел на играта е дотолкова преместен на заден план,че ако промените продължат със същата насока след време може и напълно да отпадне.Когато ти започна да играеш ИО,пуснаха по един свят от старите версии с напълно безплатни екстри.Пълно фиаско.Всъщност им лъснаха някои пропуски в кода,които навременно отстраниха,но някои от тях коригираха едва преди година.Не вярвам обаче че ще повторят подобен експеримент.Ако все пак се съгласят-в6 без турнири,събития,варвари,замъци,чудеса,храм,таверна,съкращаване на време за проучвания и сгради платено с диаманти.Само с премиум и скорост 1 , 2 и 10 ще е най-добрия вариант за военно ориентираните играчи.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 15, 2017, 13:07:06 »

Жалко. Разочарова ме . Не мислих че може да подходиш толкова повърхностно над тук казаното .

Но да си кажа и ме разсмя . Сравни ИО и Blizzard и то представяйки ИО с доста по-успешен бизнес модел , отколкото Blizzard  са направили .

Сега относно бизнес . На мен не ми нправил впечетление да се е променил най-продаваният им пакет , а именно все още е 100 евровият. Това че сега има 2-3 егоцентирка които си купуват ери не означва , че това е правилният бизнес модел. Според мен ако това е идеята да се опират на 2-3 клиента , то явно бизнесът им е зависим от тях , а не от маста потребители .

Относно лимита на армии и проучвания - идеята ми е не да има разлика в края , а разлика във времето . Да направят примерно профил с много диманти да си вади пак елит за 7 дни . лошо няма . Но до края на ерата да бъде догонван и неговата преднина , ако няма стратегия за ерата , да бъде ликведира.

А относно профилът ми ... аз съм се гордял с други неща в ИО . Като например и до ден днешен никой не е подобрил това да е Маршал на по ниско нето от мен Wink . За мен в старите времена ИО Версия6 беше битки , битки , битки нищо друго . За мен Версия 6 си остава, когато профил с тежки еденици , взима медали от профили с елитни армии и ги кара да капитулират .

За мен ето това е Версия 6 http://prntscr.com/hamow2 , това което го играем сега е ... Версия 6 +++++++ ( Фермата - прераждане ) .

Послепис : Преди да отговориш погледни добре снимката и си посмили .... къде си бил ти тогава Wink



Абе ей, Савекс. Защо си редактира коментра и после да се мичиш да ме "храниш"? Разбирам, че сам не си наясно с мислите си и не знаеш как да се изразяваш, така че да те разбират хората, но това не е мой проблем.

Какво да конкретизирам, след като нещата са толкова, толкова прости... Хората са го казали - Интереса клати феса. Твоя интерес, да играеш без пари, да се биеш и да си велик войн - НЕ Е в интерес на ИО. Ти ще биеш, ще отказваш играчи, които знаят само как да плащат, но нищо друго - и накрая ИО ще ти гледа медалите, ще цъкат и ще си казва "ех, навремето как изкаравахме пари от тези картинки".

Относно медалите по профилите? ТИ СЕРИОЗНО ЛИ? Та то тебе, както и други знайни и незнайни войни, тряваше паметници да ви направят в играта... Преди те бях питал, така и не ми отговори - ти имаш ли си истинска представа какво е отборна игра? Има хора без нито един медал, и пак са по-достойни и уважавани бойци от теб, в играта.

Пак ти отделих много време за нищо... Все едно наливам от пусто в празно... На твоята планета аз нямам място, за това те оставят да със собствените ти фантазии и мечти. Все пак хората са го казали - човека голям, колкото са големи мечтите му... по този параграф - ТИ СИ ГОЛЯМ!
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #8 -: Ноември 15, 2017, 17:33:07 »

.....

Едно не те разбирам . какво общо имаш ти с играчите ? Та ти не си нищо друго освен един обикновен плащач и токлкова .
2 пъти ти казах ,да си провериш теорията и защо компании като NCSOFT или Blizzard  не са фалирали според логиката ти . Е аз понеже съм тарикат ще ти кажа защо . Защото си имат спонсори имат си фирми които им наливат кинти и за тези фирми е престижно да седят и да подпомагат тези компании . Това коетоти ми говориш е ретро и повърхностно и ... изобщо ти къде живееш бре човек ? 2017 година е . Вземи се събуди и излез от диамнтите .

ПП я ми покажи къде преди мен са писали за специалн нгради , че аз доста време съм задели на форумът ама така и не го намерих това с години Smiley Smiley Smiley .

ППП А ако си направиш и туда да почетеш малко на ФБ страницата какво им пишат хората , може и да започнеш да излизаш от димантеният си свят .

ПППП Много странно според хората с които съм играл и на които съм имал удоволствието да бъда лидер , ме определят , като " най-забавният и неангажиращ лидер с който са играли" . Не че нещо , ама ... както ти казах . Ти не си критерий за мен защото не си нищо друго освен спирач на варвари с диамнти  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Ноември 15, 2017, 17:48:22 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #9 -: Ноември 15, 2017, 17:36:29 »

...

Прав си . не съм играл друго преди Версия 6 , но мисля че Версия 6 началото беше перфектният продукт за забавление.
Ако обаче има лимит на армия и на проучвания мисля че няма да да има чак толкова голямо нето на играчи Wink .

Идеята ми на предложението е че според мен е време да се смени бизнес модела на играта . Товест да не се прави бизнес от хората директно , а да се намерят допълнителни доходи които да гарантират баланса в играта .

За мен лично този модел си е малко - рекет .
 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 15, 2017, 18:23:46 »

Едно не те разбирам . какво общо имаш ти с играчите ? Та ти не си нищо друго освен един обикновен плащач и токлкова .

Кога си играл с мен и кога си видял как играя, за да твърдиш това? Съдиш по примерите ми ли? Ако е така, то това е поредното доказателсто колко си некомпетентен и говориш само на базата на подадена сламка... Ясно е, че винаги отговаряш само на това, което ти изнася.

2 пъти ти казах ,да си провериш теорията и защо компании като NCSOFT или Blizzard  не са фалирали според логиката ти . Е аз понеже съм тарикат ще ти кажа защо . Защото си имат спонсори имат си фирми които им наливат кинти и за тези фирми е престижно да седят и да подпомагат тези компании . Това коетоти ми говориш е ретро и повърхностно и ... изобщо ти къде живееш бре човек ? 2017 година е . Вземи се събуди и излез от диамнтите .

Два пъти ти казах, какво казаха собствениците на играта. Ако са имали желание, до сега да са намери партньор и финансиране. Да сравняваш Имеприя Онлайн с може би 100-200к играчи, от които сигурно 10-15% плащат някакви пари с Империя като Близард, която е с милиони потребители и месечни такси е меко казано... смехотворно.

ПП я ми покажи къде преди мен са писали за специалн нгради , че аз доста време съм задели на форумът ама така и не го намерих това с години Smiley Smiley Smiley .

За какво подяволите говориш?

ППП А ако си направиш и туда да почетеш малко на ФБ страницата какво им пишат хората , може и да започнеш да излизаш от димантеният си свят .

Ако си направиш труда и следиш лайвовете, ще видиш, че доста често се включвам и много хора ме разпознават, включително господата водещи. Пояснявам като за теб - следя повече от редовно фейсбук страницата и събитията им.


ПППП Много странно според хората с които съм играл и на които съм имал удоволствието да бъда лидер , ме определят , като " най-забавният и неангажиращ лидер с който са играли" . Не че нещо , ама ... както ти казах . Ти не си критерий за мен защото не си нищо друго освен спирач на варвари с диамнти

Ясно ти е, че за пореден път трябва да ти напомня, че ти трябва буквар, но това едно на ръка. Никак не странно, такива хора, които твърдят, че ти си "най-забавния и неангажиращ лидер" тук липсват, но е факт, че не липсват хора, които твърдят обратното. Като цяло, ако за теб създаване на съюз и след това кибиченето в него цяла ера е игра, разбирам защо биха твърдяли така хора, играли с теб. В допълнение - аз варвари не вдигам и не спирам на огромни % (не ми е интересно), дори на квалификациите топ % ми беше 32, а последните 20 вълни не бях бил нито един. Което отново води до горното твърдение за сламката и подаването. Явно си свикнал да ти го подават и след това да повеждаш... хорото.
« Последна редакция: Ноември 15, 2017, 18:29:09 от RRStoyanov » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #11 -: Ноември 15, 2017, 19:21:35 »



Виж няма какво да споря , само знам , че ние с теб сме от различни светове . Радвам се когато моето мнение , няма нищо общо с мненито на хора като теб...

В сегашният национален има няколко хора които уважавам ...другите са пълнеж или общаци ... както искаш го наричай . Така че мнението на общаците за мен е без значение . А ти си вярвай .

Апропо и с това завършвам по темата с теб да говоря . Аз продължавам да си мечтая за 2 неща ...

 - Турнир с вход Х на бой диманти и вътре да няма нищо освен премиум .
 - Лимит на лична армия и превъщането на Димантите НЕ в основа на играта , а свеждането им до ниво катализатор на процес .

Какво и как трбва да е направи , не ми се плаща да го мисля . Просто изкавам едно мнение на доста голяма част от играещите ИО версия 6 .
« Последна редакция: Ноември 15, 2017, 20:50:32 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #12 -: Ноември 15, 2017, 22:38:16 »

Прав си . не съм играл друго преди Версия 6 , но мисля че Версия 6 началото беше перфектният продукт за забавление.
Ако обаче има лимит на армия и на проучвания мисля че няма да да има чак толкова голямо нето на играчи Wink .

Идеята ми на предложението е че според мен е време да се смени бизнес модела на играта . Товест да не се прави бизнес от хората директно , а да се намерят допълнителни доходи които да гарантират баланса в играта .

За мен лично този модел си е малко - рекет .
 
Четеш без да вникваш в написаното или изобщо не четеш и пишеш по инерция каквото си си наумил.Как можеш да знаеш кой е "перфектният продукт" при положение че не познаваш и половината от играта.Как можеш да си позволиш да даваш предложения без да си направиш труда да се запознаеш с всичко предлагано от ИО.В играта имаше рекламни банери много преди ти да си и чувал за нея.Много от нещата които снасяш на конвейр като предложения са отдавна прилагани и отпаднали.Дори и "мечтата" ти бе осъществена и се провали преди още да се е зародила в замаяната ти глава.Има раздели които не си чел в тоя форум.Дори и нямаш представа че същесвуват.Раздели толкова обширни,че ще ти отнеме повече време да ги прочетеш и осмислиш отколкото си играл ИО.В тях са обсъждани многократно повечето от нещата за които си се сетил и представяш като революционни.Не просто обсъждани,а с представяни доводи за и против.Не като теб "според мен е време да се смени бизнес модела на играта".Дори и Мони не би си позволил подобна категоричност пред съдружника си.Затова не се учудвай когато те плюят или присмиват.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #13 -: Ноември 16, 2017, 00:08:57 »

Проф. Иво христов: " 80 процента от българите са дебили"  „Когато имаш един оскотял, необразован и примирен народ, манипулацията става много лесна”

Другите 20 процента жъкат империя! Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 16, 2017, 02:42:58 »

За съжаление му се вързахте,  друга му беше целта.  Лека и спорна.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!