Imperia Online България  
Март 29, 2024, 07:45:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разминаване при засечка .  (Прочетена 1703 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Октомври 30, 2017, 10:04:10 »

Пиша го в общите теми като проблем а не за конкрете свят понеже ми се случва в рамките на 2-3 месеца в различни светове .

Конкретният казус :

Тръгват да ми бутат военен пост с крепост 5.
Съответно атаките са 2Х400К+ армии и 3Х10К гвардия .
Между всяка атака има разлика от по секунда като между 2 и 3 разликата е 2 .
Времето за което пътуват армиите е 30 мин.

Сега аз решавам да го засеча като подложа на 3 те последни армии 45К паладини .
Моите коне стигат за 2:47 до поста .
Сядам смятам.
После пробвам няколко атакив дали правелно съм сметнал като засичам по оставащото време дали влиза коницата ми между неговоите атаки . И така 20 мин .
Когато остват 3 мин :00 секудни до удъра - Опресняване .
Всичко е ОК - И старт на засечката .
Това което ми показа времетраенето на армиите  беше че моята армия ще престигне между неговата 3-та и 4-та атака .
0мин:30 сек Опресняване и времетраенето си оставаше същото . Пропускам 1-2-3 и влизам между 4-5.

Битка и ..... Shocked ... Паладините ми се връщат защото не им е достигнало 00мин:1сек. за да влезнат между атаките .....

Както казах това ми се слчва за 3  ти път в продължение на 2 месеца и да ви кажа доста ме дразни .
Не знам къде е проблема , но смея да твърда , че в миналото няхамх проблем със засечките .... А сега ... само греди .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 30, 2017, 17:40:44 »

Четейки постовете ти из темите,останах с впечатлението че за теб няма невъзможни неща в тази игра  Grin Тук обаче виждам посрещане като за лаик  Shocked От край време при натоварен сървар се получават лагове.Тия при атакуваща,преместена и връщаща се армии понякога са различни.Най-малък винаги е лага при връщащата се армия.Затова ВИНАГИ посрещай с връщане на атака пусната от атакуваното владение/провка/.Вкарвай посрещащата армия поне 3-4 мин преди удара и я вади с атака.Никога няма проблем  Cool Наскоро имаше тема за изгубен реалм.Пичовете губеха замък след замък.Добре е да я намериш и видиш обяснението на админа.Провалът ти може частично да се дължи и на това.
« Последна редакция: Октомври 30, 2017, 17:44:19 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 30, 2017, 21:50:33 »

Четейки постовете ти из темите,останах с впечатлението че за теб няма невъзможни неща в тази игра  Grin Тук обаче виждам посрещане като за лаик  Shocked От край време при натоварен сървар се получават лагове.Тия при атакуваща,преместена и връщаща се армии понякога са различни.Най-малък винаги е лага при връщащата се армия.Затова ВИНАГИ посрещай с връщане на атака пусната от атакуваното владение/провка/.Вкарвай посрещащата армия поне 3-4 мин преди удара и я вади с атака.Никога няма проблем  Cool Наскоро имаше тема за изгубен реалм.Пичовете губеха замък след замък.Добре е да я намериш и видиш обяснението на админа.Провалът ти може частично да се дължи и на това.

Определено го отчитам че е в Лага . Отчитам и че засечката с връщане на армия че е по-добрият вариант , но идеята ми в случаят беше че исках да го изенаам , а в поста си имах шпиони .
Както идае де Мерси все пак за това и с интерес ще прочета темата която ми препоръча , за да вида какво пак са окъкали админите Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #3 -: Октомври 30, 2017, 23:01:02 »

Четейки постовете ти из темите,останах с впечатлението че за теб няма невъзможни неща в тази игра  Grin Тук обаче виждам посрещане като за лаик  Shocked От край време при натоварен сървар се получават лагове.Тия при атакуваща,преместена и връщаща се армии понякога са различни.Най-малък винаги е лага при връщащата се армия.Затова ВИНАГИ посрещай с връщане на атака пусната от атакуваното владение/провка/.Вкарвай посрещащата армия поне 3-4 мин преди удара и я вади с атака.Никога няма проблем  Cool Наскоро имаше тема за изгубен реалм.Пичовете губеха замък след замък.Добре е да я намериш и видиш обяснението на админа.Провалът ти може частично да се дължи и на това.
при положение, че 5 секунди преди удар нема връщане играта на пали-гаси е безмислена.  С бутонът "да се бие"  е далеч по-лесно и по-болезнено.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 31, 2017, 00:00:34 »

при положение, че 5 секунди преди удар нема връщане играта на пали-гаси е безмислена.  С бутонът "да се бие"  е далеч по-лесно и по-болезнено.
Целта е да се посрещнат атаките.При видима армия на полето,нападателя ще въне тия които не минават.            А към теб Юри.Къде видя да пиша че трябва да показваш че имаш армия в атакуваното владение.Вкарваш ги вътре и ведага ги вадиш с атака.Видими са около 1-2 сек.Вероятноста да се видят е далеч по-малка отколкото пича да види еднократното вземане на издръжка при преместване няколко мин преди удара.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2017, 00:01:56 »

Целта е да се посрещнат атаките.При видима армия на полето,нападателя ще въне тия които не минават.            А към теб Юри.Къде видя да пиша че трябва да показваш че имаш армия в атакуваното владение.Вкарваш ги вътре и ведага ги вадиш с атака.Видими са около 1-2 сек.Вероятноста да се видят е далеч по-малка отколкото пича да види еднократното вземане на издръжка при преместване няколко мин преди удара.
и кат ги разтоваря с преди първата макс да върне 5-тата
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 31, 2017, 00:08:23 »

Ама Юри е лаком.Искал е и 4 и 5ата.Макар че и при твоя вариант е малко вероятно да види навреме и да върне.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 31, 2017, 00:14:29 »

Колкото до твоя варияант.Нарочно съм пускал атаки с разлика от сек,като съм пускал две силни атаки с няколко слаби в една сек по средата с надежта някой тарикат да се опита да натисне два пъти бутончето
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 31, 2017, 00:17:21 »

Колкото до твоя варияант.Нарочно съм пускал атаки с разлика от сек,като съм пускал две силни атаки с няколко слаби в една сек по средата с надежта някой тарикат да се опита да натисне два пъти бутончето
ако е добър става,  най-добре се прави от двама човека,  обаче
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #9 -: Октомври 31, 2017, 00:51:17 »

Аз  пък  опреснявам доспреди това  и само   чекам да  стане времето   
първо съм видял  за  колко  време   отиват  конете  и  пускам   секунда 2   преди той да  удари   и  работата става а  ти  искаш  като  опресни  за  1 секунда  да стане  нема как *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #10 -: Ноември 03, 2017, 14:54:51 »

Aз пък днес неволно дочух , че имало и скрипт за засечка как се прави  *xxx* *xxx* *xxx* .

Нагласяш си армията , показваш коя атка искаш да засечеш и ... бам няма лабаво .

Ако това се окаже верно ( а според мен , моят източник почти никога не ме е лъгал ) , какво още ще ни ограбят на нас обикновените играчи ?
Започвам да си мисля ,че тези неща се правят от самите ИО , с цел тези дето плащат за диамнти , да плащат и за скриптове ....


Май играта си стана - бозуки ерос  *TEASE*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!