Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:36:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Социални проблеми  (Прочетена 3742 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #15 -: Август 21, 2018, 00:32:20 »

Ми ме кво да пуцам , кога ще те стигна аз тебе Smiley Ма въпроса е друг . И аз понеже съм давал заплати на 30-40 човека и винаги съм искал да давам по 5000 лева ма няма как да стане в тая бизнес среда .Така че не е лесно да оцелееш , не да вдигаш заплати . Иначе който може да вдига разбира се . Ма ми е интересно Галахад на какво основание дава оценка.

'Бсолютно, специално за теб има няколко събития, които ти определиха битието -не се знаеше дали шефа ше прескочи трапа и си би камшика от България. Вярно, че лятото у софето има леко забавяне при доставките на белото, ама само в рамките на 30-40 минути спрямо другите сезони, та чак пък 30-40 човека, хайде и ти. Коя квартална кръчма у Бургас има толкоз персонал?

ПП. До сега само двама играчи са ми обяснявали как играят от 2004-2005-та тая игрица - ти и CelticTiger, който послучайност се завърна в играта след твоето емигриране..карма  Grin
« Последна редакция: Август 21, 2018, 00:39:36 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #16 -: Септември 07, 2018, 15:21:57 »

Стефани - не бягай от темата ....

На мен също ще ми е интересно да разбера Галахад, а и ти ако искаш да си съпричастен ... На колко човека сте давали заплати и колко хора сте изхранвали със собствен бизнес ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #17 -: Септември 07, 2018, 19:47:59 »

Стефани - не бягай от темата ....

На мен също ще ми е интересно да разбера Галахад, а и ти ако искаш да си съпричастен ... На колко човека сте давали заплати и колко хора сте изхранвали със собствен бизнес ?
не много - от 6 до 15 човека в зависимост от работата. В общи линии ме сринаха фирма, която бачка в България за да си обучи работници евтино  и ги ползваше по целия свят при доста по-богат пазар и разбира се , един обект слънце на Шиши. Откакто тук се въведоха евронормите в бранша ми тогава настана обратното на очакваното - всеки започна да прави бъркочи в задния си двор, без сертификати, без нищо и от там цените паднаха двойно. Плащах на заработка - конкурентите на заплата. Те така със справедливостта Wink

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #18 -: Септември 16, 2018, 17:42:01 »

ми на хора 3-каджии по милост и  едни други  без  необходимото образование , но със адски големи усти , и 600 кинта са много!!!квалифициран  работник си взима добри пари , без значение в коя сфера е
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #19 -: Април 07, 2020, 15:36:32 »

ми на хора 3-каджии по милост и  едни други  без  необходимото образование , но със адски големи усти , и 600 кинта са много!!!квалифициран  работник си взима добри пари , без значение в коя сфера е

имам приятел личен от Плевен който е със 3 висши образования и познай,бачкаше като мияч на чинии(чистеше и кенефите във въпросния ресторант),а лятото продаваше сладолед
та за какви 3-ки говорим и квалификация  Grin Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!