Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:42:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Квалификации за СП 2017  (Прочетена 58028 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #585 -: Октомври 31, 2017, 00:13:28 »

успех,  няма да съжаляваш,  там ще е екшън

Мерси , Мерси и на вас успех . Ще е яко карабол и там Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #586 -: Октомври 31, 2017, 00:14:37 »

и кесия не спасява,  отворихме на 46-та вълна бонусите при 3,2млн население и даде...
Спасява тя,спасява.Гледах го мн добре този филм.Не говоря за 46та вълна Стефо.Говоря за случая на Кънчо.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #587 -: Октомври 31, 2017, 00:15:02 »

Убу де,мерси че ме учите,аз проблеми със селяка ако имам,не играя.
Жокер ми не требе Wink
Кой как решил,играл.Резултатите са това.
Толкова можахме.Казах просто,че не се купува селяк.Изтървеш ли го,отваряш кесията.Ма какво разбирам аз....

Не е към теб поста а просто по темата по която ти взе отношение.

Като потвърждение че проблема е поправим и във връзка с твоя коментар.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #588 -: Октомври 31, 2017, 00:19:14 »

Не е към теб поста а просто по темата по която ти взе отношение.

Като потвърждение че проблема е поправим и във връзка с твоя коментар.
Проблемът е непоправим,ако играта има равни условия.Изпомпи ти и чакай 24 часа да възстановиш и ще ми гледаш стоповете...ама както и да е.Явно сте намерили пръстена на Арабела,аз тук го виждам само в диаманти,които се изсипаха.Карма
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #589 -: Октомври 31, 2017, 00:25:59 »

Иди си провери тезата , че аз вече се омотах . Къде ли не ме сложихте мен за псоледните 2 години ...

какво общо имам с харватите бре Омагиосана главо !?!??!

Виж може и за САЩ да заиграя Wink . Де да знам . Чакам Оферта  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Аз   тезата  нема  ко да  си  оправям
Ходи   целуваи Пърделитее   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #590 -: Октомври 31, 2017, 00:28:21 »

Наистина населението е важно.

В конкретния случай с Gloryyy - може би той е нямал време да ходи по станове робовладелци

стан 9 ниво - 19К население
10 - 24К
14 - 74К
15 - 98К

Той имаше информацията (макар и малко по късно) която можеше да му помогне, но може би не е разполагал с достатъчно свободно време за играта.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #591 -: Октомври 31, 2017, 00:33:40 »

Наистина населението е важно.

В конкретния случай с Gloryyy - може би той е нямал време да ходи по станове робовладелци

стан 9 ниво - 19К население
10 - 24К
14 - 74К
15 - 98К

Той имаше информацията (макар и малко по късно) която можеше да му помогне, но може би не е разполагал с достатъчно свободно време за играта.
ама наистина ли? Останаха ми 120млрд рес и то заради ниско ЦВ.  Управлението беше на първо място,  ог там се пускаще през 3-та без проблеми.  Последната атака имах по-високи бойни от номадите и то доста. Тук пиниза беше за баланс за непобеден,  ама нема кой да го натъкми.  Все пак не са номади,  а квалификации
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #592 -: Октомври 31, 2017, 00:36:22 »

Аз  поне се  нарадвах да  посрещам варвари  
Ма  теч    царвули  Чехите  въобще  не  играха
аз 2  профки  се  класирах 16  ебати  циркаа   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #593 -: Октомври 31, 2017, 00:40:29 »

В интерес на истината Николай ми заостри вниманието в точния момент когато трябваше да поддържам нивото на топ 30 в средата на квалификацията.

Но всеки сам си избира стратегията и има нещо дребно като оптимизация с което да очаква предимство.

Аз бях създал в столицата най-благоприятните условия с губернаторски умения за да имам прираст 28000 на час.

От там в казармите в столицата наемах само леки единици за по 6 минути, които после подобрявах в другите провинции за да създам непрекъснат процес на правене на армията там и да не се стига на падане на населението под 100К (защото с вдигане нивата на казармите населението бързо заминава).

Дори съжалявам че си купих 6 генерала вместо 2 а 4 губернатора с мега таланти за фермерство.

Това на фона на хората с правилна строителна стратегия може да е смешно, но на мен ми помогна в ситуацията в която се намирах.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #594 -: Октомври 31, 2017, 00:45:10 »

А 15к балисти влязоха ли в работа,  оти аз 40к не ползвах,  само при пожар   Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #595 -: Октомври 31, 2017, 01:16:34 »

Моля Ви сложете една битка от топ 3 да ми се нарадва окото!

http://prntscr.com/h434rt
Клонираните армии бяха стотици пъти по-големи,но не радваха окото.Не мисля че и тия тук ще го зарадват.Все са изфабрикувани.Едните с бъг.Другите извадени от сандъци.Съжалявам че не пазя снимката с 2та милр. палки.Само тая е останала:
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #596 -: Октомври 31, 2017, 06:48:20 »

Честито на класиралите се и успех на финала!  bgflag

За себе си установявам, че много правилно не играх тази година. Ако на предните световни кесиите се мереха чак във финалнатата фаза, то сега са се потрошили маса пари още в квалификацията. 

Не знам кой е дал тон за това, но е  доста глупаво. Да се дадат по 60-80 лв. само за купени медальони и отделно не знам по колко за сандъци с армия и съкращаване вече далеч не е игра, а мерене на кесиите.

А иначе гледам доста добри играчи има в отбора. Дано са запазили и по някой лев за финалната фаза и може да стане интересно.

Лично мен някак не ми се нрави, че поляк е лидер на отбора. Но те пък тия турнири от доста време вече нямат нищо общо със "световно първенство", щом всеки може да си закичи някакъв байряк и да се направи на бинбинистанец  Smiley

Някой ако знае нека да каже какъв е пазарлъкът с поляците и румънците? Кой първи, кой втори и кой трети?   Smiley

Другата потенциална коалиция от Русия, САЩ, Бразилия и Хърватия ми се вижда рехава.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #597 -: Октомври 31, 2017, 08:13:15 »

Честито на класиралите се и успех на финала!  bgflag

За себе си установявам, че много правилно не играх тази година. Ако на предните световни кесиите се мереха чак във финалнатата фаза, то сега са се потрошили маса пари още в квалификацията. 

Не знам кой е дал тон за това, но е  доста глупаво. Да се дадат по 60-80 лв. само за купени медальони и отделно не знам по колко за сандъци с армия и съкращаване вече далеч не е игра, а мерене на кесиите.

А иначе гледам доста добри играчи има в отбора. Дано са запазили и по някой лев за финалната фаза и може да стане интересно.

Лично мен някак не ми се нрави, че поляк е лидер на отбора. Но те пък тия турнири от доста време вече нямат нищо общо със "световно първенство", щом всеки може да си закичи някакъв байряк и да се направи на бинбинистанец  Smiley

Някой ако знае нека да каже какъв е пазарлъкът с поляците и румънците? Кой първи, кой втори и кой трети?   Smiley

Другата потенциална коалиция от Русия, САЩ, Бразилия и Хърватия ми се вижда рехава.

Кой ти казва , че Румъния е с България и Полша ?
Румъния ще иргае на 2-та фроната , само стой и гледай .  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #598 -: Октомври 31, 2017, 09:46:31 »

Честито на класиралите се и успех на финала!  bgflag

За себе си установявам, че много правилно не играх тази година. Ако на предните световни кесиите се мереха чак във финалнатата фаза, то сега са се потрошили маса пари още в квалификацията.  

Не знам кой е дал тон за това, но е  доста глупаво. Да се дадат по 60-80 лв. само за купени медальони и отделно не знам по колко за сандъци с армия и съкращаване вече далеч не е игра, а мерене на кесиите.

А иначе гледам доста добри играчи има в отбора. Дано са запазили и по някой лев за финалната фаза и може да стане интересно.

Лично мен някак не ми се нрави, че поляк е лидер на отбора. Но те пък тия турнири от доста време вече нямат нищо общо със "световно първенство", щом всеки може да си закичи някакъв байряк и да се направи на бинбинистанец  Smiley

Някой ако знае нека да каже какъв е пазарлъкът с поляците и румънците? Кой първи, кой втори и кой трети?   Smiley

Другата потенциална коалиция от Русия, САЩ, Бразилия и Хърватия ми се вижда рехава.

Далеч си от истината,че лидера е поляк Алекс Wink Отгоре на това не мисля,че тук е мястото да се казва кой с кого е направил пазарлъци и тнт
« Последна редакция: Октомври 31, 2017, 09:48:28 от Apuyc1912 » Активен

madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #599 -: Октомври 31, 2017, 10:22:57 »

А защо не мога да си прехвърля това, което ми е останало в други светове???
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!