Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:51:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Квалификации за СП 2017  (Прочетена 58018 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #495 -: Октомври 27, 2017, 12:20:52 »

Мисля че постигнах перфектния император за този етап на състезанието:

Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #496 -: Октомври 27, 2017, 13:22:50 »

100М + нето


някой гледа как парите в сметката му набъбват.
Гледам и другите комплексари от Румъния ,Русия и те яко плащат ...

На кой е обещан бронзовият медал обаче ?  
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #497 -: Октомври 27, 2017, 13:39:24 »

Не мисля че специално масово се плаща.

Много играчи имат ваучери от олимпийски игри, номади и световни.

Аз до сега съм купил за 110 лв. и то защото 2 ваучера от номадите изразходих в v6 313 за подготовка и адаптация.

Може да се отчете че има хора които компенсират с умения и правилна стратегия така че за пари КЕШ  в тази кампания са под 40 лв. - просто адмирации за тях  *bravo*
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #498 -: Октомври 27, 2017, 14:10:09 »

100М + нето


някой гледа как парите в сметката му набъбват.
Гледам и другите комплексари от Румъния ,Русия и те яко плащат ...

На кой е обещан бронзовият медал обаче ?  



Имаш ли някакъв коментар по временното класиране в САЩ?

Баба Гичка познаваш ли кой играч е?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #499 -: Октомври 27, 2017, 14:54:18 »



Имаш ли някакъв коментар по временното класиране в САЩ?

Баба Гичка познаваш ли кой играч е?

Само знам че там са 6 БГ та Wink и ще стане забавно да се намери кой е къртицата и кой не е .
Но имай в предвид и следното : Колкото и да го плуят Джон , за мен той си остава изключително опасен играч . Не го знаеш в кой момент колко и какво ще реши да набива като средства. Когато беше в светлините на прожекторите беше нормално цялата енергия да се фокусира над него , но сега със САЩ едва ли ще има друга претенция освен да помогне на някой отбор срещу ДАРИУШ . Така какво имаше коалиция Анти Джон, така сега се събира коалиция анти Дариуш . Абе в обще линии ще е забавно това световно.
Тук ще е като предната година , само че страните ще се разменят . Не е важно кой ще е шампиона , а кой не трябва да е .

Така че да се стягат дипломатите. Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #500 -: Октомври 27, 2017, 15:13:36 »

Моето лично мнение е че поради ред причини (основно ЕГО) е решил да си премери портфейла с Magic.ch- (или там който е с най-много нетни точки от всички играчи).

Това състезание за мен е безсмислено, но щом им носи удовлетворение няма проблем.

ОК. Нека отворим залози (предположения):
- Кой ще бъде играчът с най много нетни точки в края на квалификацията?
Magic.ch-
alliznhoj
Dariusz18
Dedaboroded
ratzadracosu
___sirius___

- Колко непобедени от всички държави ще има?
= под 5
= между 5 и 10
= над 10
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #501 -: Октомври 27, 2017, 16:42:59 »

Моето лично мнение е че поради ред причини (основно ЕГО) е решил да си премери портфейла с Magic.ch- (или там който е с най-много нетни точки от всички играчи).

Това състезание за мен е безсмислено, но щом им носи удовлетворение няма проблем.

ОК. Нека отворим залози (предположения):
- Кой ще бъде играчът с най много нетни точки в края на квалификацията?
Magic.ch-
alliznhoj
Dariusz18
Dedaboroded
ratzadracosu
___sirius___

- Колко непобедени от всички държави ще има?
= под 5
= между 5 и 10
= над 10

Дариуш едва ли ще се напъва повече и със сигурност ще осатави alliznhoj да вземе нетото .
За немобдените - мисля че ще са 0 Smiley

Сега ще ти кажа защо е опасен противник Джон . Пича е в състояние с 1 профил да направи доста неща, ако разбира се го изпуснат. Миналата година тактиката беше ясна . Да се парира Джон и Шахоф . Даали миналата година по стечение на обстоятелствата или заради играта на някой хора , номерът мина . Тази година обаче не мсиля че САЩ ще се борят за титалта и това да се борриш с Джон мисля , че ще стрелба в тъмното . Доста държави имат силно финансирани профили и съм сигурен , че дори Чайника ще си даде зор за да им издържи на темпото .
Що се отнася до спосбностие на Джон всички ги видяхме на Война за надмощие. Той си взе сам замъците и то без да избира съотборници , просто му бяха "натресени" . Да знам че много хора ще скочат пак , но реално тази година , според мен ще се играе против ДАРИУШ и неговите БГ приятели Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #502 -: Октомври 27, 2017, 17:12:03 »

Втори ден чакам да видя кога хората ще излязат от досиетата Х и зоната на здрача, за да:

1 ) Оценят желанието на играчите, които искат да върната световната ИО купа в България;
2 ) Ще се сетят, че Дариуш каза, че Полша ще защитават титлата си (публично в няколко лайва на ИО);
3 ) Ще разберат, че Дариуш леко приключи с квалификациите - първо с двата сателита, вече и с главния;
4 ) Вече имаше заключени (не капча (!), а катинар) румънски акаунти от топа за неправомерна игра;
5 ) Вече имаше заключени (не капча (!), а катинар) руски акаунти от топа за неправомерна игра;
6 ) Че нямаше нито един заключен български акаунт (не капча (!), а катинар) от топа, за неправомерна игра;
7 ) Румънците заявиха, че ще се борят за злато (отново публично - интервюто с алабалакиви);
8 ) НЯМА никакви уговорки, при положение, че има 8 отбора показващи желание за ЗЛАТО, не бронз, не сребро, а ЗЛАТО!

Приятен уикенд, не си губете времето да мислите поредната глупава конспирация, а поспете или излезте да се порадвате на последните слъчеви лъчи, че скоро ден и нощ може и да не разбирате кога се сменят...
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #503 -: Октомври 27, 2017, 18:19:12 »

Иска ви се да срещате пожари...ще наблегнат на крепостните за да доизчистят шлаката.
Като се има на предвид, че не пускат никакъв гювеч за класиране след 33-о найстина ще останат най-амбицираните или най-айлякчиите/като мен/ Дори не си ползвах ваучера...пазя го за зимните игри ;D
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #504 -: Октомври 27, 2017, 18:44:48 »

тази година ще има руска намеса  Grin Grin :Dа къде е стъпил руски ботуш трева не никне  *tired* *tired*


Северните легиони чакат да ги поведа



« Последна редакция: Октомври 27, 2017, 18:49:16 от mahimus » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #505 -: Октомври 27, 2017, 21:28:47 »

Ти ако на това му казваш напрежение си пълен виц човече  *hihi* *hihi* *hihi* *hihi*

Ало Изгубеняка от къде го изкопахте този индевид ? Дано да не е в топ30  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

И за какво дазавиждам , че няма да се окича с .... медал като световен ?!?!? Че то ако махнем 10 човека от отбора половината от националите ядат майонеза , хляб и лютеница , че да изгладуват парите за димантите . Мухахахахахах завиждал съм  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Нек да направят свят без диамнти и да видм тогава кой колко е отворен Wink
Че добре го изигра днес - добре го изигра, евала.  Ама не разбирам що ме намесваш при положение,  че от 8 месеца не играя ио освен в момента?   
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #506 -: Октомври 27, 2017, 22:20:43 »

Пак 20 минути не мога да опресня и да вляза след притихване в очакване на битката  Undecided
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #507 -: Октомври 27, 2017, 22:33:31 »

Казах ли ви, че ще дънят само крепостна...така ще щкартират безпаричните щото ще им писне от финикийски номера, а другите ще трябва да купуват още и още сини камъчки. *pardon*
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #508 -: Октомври 27, 2017, 22:35:28 »

Аз имам ресурси които не мога да изхарча до края поради липса на капацитет или население.
Активен
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #509 -: Октомври 27, 2017, 22:38:59 »

43 вълна пак 3ма успяха:

olineza Segami _Apofis_
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!