Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:06:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Квалификации за СП 2017  (Прочетена 58192 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #165 -: Октомври 14, 2017, 19:25:54 »

Що да те гонят?

На кои викаш ревльовци.
Бъдете по-конкретни де,иначе излиза като чиста злоба.

на пръв поглед виждам двама заради единия че си го направих каса ме изгониха от олимпиадата и се разминах с медала. не споменавам имена че хейтарите пак ще ревнат
Активен

palad11
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #166 -: Октомври 14, 2017, 19:30:17 »

mahimus не се излагай твойте маусрепидъри са детска игра пред професионалните скиптове използвани от 100% от топ 30.

Знаеш ли как се решава тоя проблем? Всеки ден докладваш няколко произволни от топ 30. Ако ги заключат печелиш. Ако не ги заключиш си хвърляш компютъра през балкона и отиваш да копаш в БГ мама
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #167 -: Октомври 14, 2017, 19:36:14 »

на пръв поглед виждам двама заради единия че си го направих каса ме изгониха от олимпиадата и се разминах с медала. не споменавам имена че хейтарите пак ще ревнат
Ако мислиш,че можеш да си полезен(а ти можеш),ако мислиш,че бивши дребни и кавги,можеш да превъзмогнеш,тогава,просто се класирай.Медал-божа работа.Амбиции много,игрички също,но поне ще си опитал...пак   Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #168 -: Октомври 14, 2017, 19:37:47 »

Знаеш ли как се решава тоя проблем? Всеки ден докладваш няколко произволни от топ 30. Ако ги заключат печелиш. Ако не ги заключиш си хвърляш компютъра през балкона и отиваш да копаш в БГ мама

ти направо ми каза да си хвърля компа Grin Grin Grin Grin на мен не ми пречат да играят както си искат.мен лисно със скрипт не ми прави кеф
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #169 -: Октомври 14, 2017, 19:39:21 »

Ако мислиш,че можеш да си полезен(а ти можеш),ако мислиш,че бивши дребни и кавги,можеш да превъзмогнеш,тогава,просто се класирай.Медал-божа работа.Амбиции много,игрички също,но поне ще си опитал...пак   Wink
винаги съм играл с достойнство и никога не съм си свалял гащите 
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #170 -: Октомври 14, 2017, 19:43:37 »

Е кой ги е свалял?Аз ли?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #171 -: Октомври 14, 2017, 19:50:41 »

Е кой ги е свалял?Аз ли?

доста са да не навлизаме в тази тема
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #172 -: Октомври 14, 2017, 19:51:21 »

Ще  ида  да си  зема още   бира    и  пуканки   че  весело  тукааа  *hahaha* *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #173 -: Октомври 14, 2017, 19:59:46 »

Радо къде се спотайваш  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #174 -: Октомври 14, 2017, 20:29:23 »

Басимус, я земи дай един списък кой трябва да е в отбора и кой не трябва - може и да напишеш кратко резюме за всеки играч който си класирал в ДА или НЕ на отбора и да са свършва с плюенето  wassup
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #175 -: Октомври 14, 2017, 22:06:39 »

вътре съм няма страшно  Wink Wink Grin Grin Grin нищо че после ще ме изгонят като гледам какви ревльовци има в топ 30
Хайде бъди малко по конкретен ! Какъв е проблема да кажеш конкретно и ясно към кой какво имаш ! Че малко е френско така ! И нека да не говорим за медали кой какви кога взел че май имаш само 1 и се периш с него . Ела примерно да ги разгледаме в мобилната версия кой какво как колко и кога е спечелил. Аз виждам поне 5 човека с поне 5 класи над теб и са извън топ 30 но които ще бъдат там на късен етап . Стига вече с тия скриптове   *pardon* *pardon* *pardon*
Активен

Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #176 -: Октомври 14, 2017, 22:13:48 »

Хайде бъди малко по конкретен ! Какъв е проблема да кажеш конкретно и ясно към кой какво имаш ! Че малко е френско така ! И нека да не говорим за медали кой какви кога взел че май имаш само 1 и се периш с него . Ела примерно да ги разгледаме в мобилната версия кой какво как колко и кога е спечелил. Аз виждам поне 5 човека с поне 5 класи над теб и са извън топ 30 но които ще бъдат там на късен етап . Стига вече с тия скриптове   *pardon* *pardon* *pardon*

За по късния етап се иска само 3 неща:
- да не проспиш някоя вълна от атаките че няма обоз и не можеш да си платиш издръжката
- да имаш читави генерали за да не губиш по много армия (и да си знаеш кога трябва да пропуснеш някой палеж)
- да си нагласил икономиката така че да възстановиш населението което наемаш
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #177 -: Октомври 14, 2017, 22:20:22 »

Хърватите нещо не си дават зор в квалификациите....
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #178 -: Октомври 14, 2017, 22:22:28 »

Хайде бъди малко по конкретен ! Какъв е проблема да кажеш конкретно и ясно към кой какво имаш ! Че малко е френско така ! И нека да не говорим за медали кой какви кога взел че май имаш само 1 и се периш с него . Ела примерно да ги разгледаме в мобилната версия кой какво как колко и кога е спечелил. Аз виждам поне 5 човека с поне 5 класи над теб и са извън топ 30 но които ще бъдат там на късен етап . Стига вече с тия скриптове   *pardon* *pardon* *pardon*

 Grin Grin Grin Grin Grin имам хваля се. А такъм медал има само още един бг играч. похвали се и ти ако можеш  Wink Wink
« Последна редакция: Октомври 14, 2017, 22:30:21 от mahimus » Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #179 -: Октомври 14, 2017, 22:35:03 »

Grin Grin Grin Grin Grin имам хваля се. А такъм медал има само още един бг играч. похвали се и ти ако можеш  Wink Wink

На прима виста и от пръв поглед меркам Agilaz с два такива медала
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!