Imperia Online България  
Април 24, 2024, 03:39:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Квалификации за СП 2017  (Прочетена 58273 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mega_alien
Гост
« Отговор #150 -: Октомври 14, 2017, 15:33:26 »

Коефициентът на издръжка на армията зависи от нетната стойност на армията Ви, сравнена с нетните Ви точки:
- ако армията е под 20% - коефициент x0.7(зелен)
- ако армията е между 20% и 50% - коефициент х1(жълт)
- ако армията е между 50% и 70% - коефициент х2(оранжев)
- ако армията е над 70% - коефициент х4(червен)

Текущият коефициент на издръжка на армията е 2.
---------------------------------------------------------------------------------

как балансирате с издръжката на армията и задръстените опашки от проучвания и сгради?
Аз към момента успявам да се задържа в жълто. Но съм точно на границата. Ползвам категориите и започвам да развивам казармите малко по малко.
Без диаманти баланса е сложен. И доста от трудно изкарания ресурс от обикаляне по станове заминава за категории. На етап от играта сме в който провките тепърва стават развити до нивото в което си предвидил да останат. На ръба на елита. И е ключово каква посока ще поемеш с по-нататъшното развитие на икономически и военни проучвания.
Ще дойде и момент в който оранжевото човече е неизбежно ако искаш да удържиш повече вълни.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #151 -: Октомври 14, 2017, 16:05:16 »

Юрчев,някой от тези,които хвалиш,няма ли да те накара да подскочиш от радост,след неочаквано писмо и и да извадиш доспехите от под леглото?Мамин красавец.С добра душа. Grin

За разлика от теб , аз съм вън от национала. По простата причина че нямам време.
Да имах покана и можех да играя, но не мисля че в този национал има място за мен.
Наиситна ми се иска обче България да е световен . А дали Дариуш играе за мен няма значение ... Виждам че тези играчи които ги споменавам и ги уважавам сами по себеси са достойни шампиони , защото те са печелели реалми като лидери. Завоювали са уважение сред другите играчи и нации. А и да си призная някак ми беше тъзжно да гледам на някой хора профилите без медал Световен Шампион , а те не са просто играчи , а класа .

Хайде сега едно парче за всички национали в БГ отбора .

https://www.youtube.com/watch?v=7SePx4QzzmY
« Последна редакция: Октомври 14, 2017, 16:08:31 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
baivi
Редник
*

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #152 -: Октомври 14, 2017, 18:12:50 »

mahimus не се излагай твойте маусрепидъри са детска игра пред професионалните скиптове използвани от 100% от топ 30.


хахах на теб все скриптове ти се въртят в главата,а ние просто играем и пускаме атаки нонстоп  *xxx*
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #153 -: Октомври 14, 2017, 18:20:59 »

За разлика от теб , аз съм вън от национала. По простата причина че нямам време.
Да имах покана и можех да играя, но не мисля че в този национал има място за мен.
Наиситна ми се иска обче България да е световен . А дали Дариуш играе за мен няма значение ... Виждам че тези играчи които ги споменавам и ги уважавам сами по себеси са достойни шампиони , защото те са печелели реалми като лидери. Завоювали са уважение сред другите играчи и нации. А и да си призная някак ми беше тъзжно да гледам на някой хора профилите без медал Световен Шампион , а те не са просто играчи , а класа .

Хайде сега едно парче за всички национали в БГ отбора .

https://www.youtube.com/watch?v=7SePx4QzzmY
мен ли имаш предвид  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #154 -: Октомври 14, 2017, 18:23:32 »

хахах на теб все скриптове ти се въртят в главата,а ние просто играем и пускаме атаки нонстоп  *xxx*
пускайте  Grin Grin Grin Grin Grin северните легиони не се занимават с глупости  Sad Sad 
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #155 -: Октомври 14, 2017, 18:47:23 »

мен ли имаш предвид  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin


Ники ще се радвам и ти да си там ... Заслужаваш го повече от поне половината касички дето ще се намърдат покрай играчите
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #156 -: Октомври 14, 2017, 19:01:13 »

Бла бла бла...само приказки и никаква игра за господина дето само скрипта му се намира в главата
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #157 -: Октомври 14, 2017, 19:02:53 »

Ники ще се радвам и ти да си там ... Заслужаваш го повече от поне половината касички дето ще се намърдат покрай играчите

Световен шампион на профила може да имаш и без заслуги стига да си в правилния отбор.Доста хора имат подобни медали без да знаят какви са даже.
Но виж има един медал който се дава само и единственно на един играч и него няма как ей така да го вземеш  Wink




едва ли ще видиш такъв медал в играчите от топ 30 в бг отбора

« Последна редакция: Октомври 14, 2017, 19:11:44 от mahimus » Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #158 -: Октомври 14, 2017, 19:06:13 »

Бла бла бла...само приказки и никаква игра за господина дето само скрипта му се намира в главата

не знам кой е с над 1000 атаки  Grin Grin Grin Grin Grin и се оправдава с награди от колелото на късмета

Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #159 -: Октомври 14, 2017, 19:13:36 »

Поне на теб няма смисъл да ти обяснявам как играя при положение,че ти си ме учил  Wink
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #160 -: Октомври 14, 2017, 19:14:23 »

Kakви касички те гонят бе Юри?
На кои хора казваш така?
Та ти правиш теми с битки,които хората правят със стан 8 бе.Стига се излагай.Само си драскаш,но на мен си ми забавен,откакто разбрах,че си добра душа Grin

Ники,айде още малко де.... изоставаш Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #161 -: Октомври 14, 2017, 19:19:11 »

Kakви касички те гонят бе Юри?
На кои хора казваш така?
Та ти правиш теми с битки,които хората правят със стан 8 бе.Стига се излагай.Само си драскаш,но на мен си ми забавен,откакто разбрах,че си добра душа Grin

Ники,айде още малко де.... изоставаш Wink

вътре съм няма страшно  Wink Wink Grin Grin Grin нищо че после ще ме изгонят като гледам какви ревльовци има в топ 30
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #162 -: Октомври 14, 2017, 19:21:50 »

Що да те гонят?

На кои викаш ревльовци.
Бъдете по-конкретни де,иначе излиза като чиста злоба.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #163 -: Октомври 14, 2017, 19:22:42 »

Поне на теб няма смисъл да ти обяснявам как играя при положение,че ти си ме учил  Wink

знаеш че си правя майтап. Да има малко напрежение  Grin Grin Grin
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #164 -: Октомври 14, 2017, 19:25:13 »

Знам си аз,ама го обясни на господин 10б% скрипт в главата как се правят тези атаки на ръка,щот явно той или не може или е некадърен Grin
Активен

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!