Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:07:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Квалификации за СП 2017  (Прочетена 58201 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #105 -: Октомври 12, 2017, 22:00:51 »

Вие си пишете по същество, а аз ще отстрелям един два тъпира за колорит, а и да не смърдят целенасочено и по презумция!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mega_alien
Гост
« Отговор #106 -: Октомври 12, 2017, 22:04:53 »

Аз точно заради това просташко поведение тук се отказах да посещавам форума.
Всеки път като се излъжа или някой ме излъже да погледна само се убеждавам повече. Няма смисъл.
Играя си играта. Вие си пишете. По-добре да не знам какво се случва тук.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #107 -: Октомври 12, 2017, 22:10:58 »

Дайте нещо интересно от борбЪта.
Максимуса и Юри ,няма да спрат да чоплят,то е ясно.

Аз ,може и да не се класирам,не харча много,но ако някой от тях двамата ме изпревари,ще му викам  Майсторе.
Айде да видим.По приказките всички сме големи. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #108 -: Октомври 12, 2017, 22:12:30 »

Аз точно заради това просташко поведение тук се отказах да посещавам форума.
Всеки път като се излъжа или някой ме излъже да погледна само се убеждавам повече. Няма смисъл.
Играя си играта. Вие си пишете. По-добре да не знам какво се случва тук.

Загледай Северния генерал колко страници напред подяжда работата с бек вокали! Плюе по най добрите! Киноф опита културно! Видя какво се получи! Кой ще му мълчи на тоя дрисльо, дето орева сървара миналата година а направи едва четири милиона нето! По прост човек с прости думи, иначе няма да те разбере!
« Последна редакция: Октомври 12, 2017, 22:24:14 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #109 -: Октомври 12, 2017, 22:41:03 »

Дайте нещо интересно от борбЪта.
Максимуса и Юри ,няма да спрат да чоплят,то е ясно.

Аз ,може и да не се класирам,не харча много,но ако някой от тях двамата ме изпревари,ще му викам  Майсторе.
Айде да видим.По приказките всички сме големи. Cool
ха  ха ха аз без син камък ще се класира  Grin Grin Grin  съмняваш ли се  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #110 -: Октомври 12, 2017, 22:45:12 »

Загледай Северния генерал колко страници напред подяжда работата с бек вокали! Плюе по най добрите! Киноф опита културно! Видя какво се получи! Кой ще му мълчи на тоя дрисльо, дето орева сървара миналата година а направи едва четири милиона нето! По прост човек с прости думи, иначе няма да те разбере!
ти кво  направи бре как ти беше името .Освен да се изявяваш както поет свирач.Най добрите Grin Grin Grin Grin Grin най добрите продажници прав си
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #111 -: Октомври 12, 2017, 23:09:44 »

дъртите бесни старчета заспаха време и беше *freak* *freak* *freak* *freak*
Активен

morekone
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #112 -: Октомври 12, 2017, 23:15:31 »

 Grin Cool Grin
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #113 -: Октомври 12, 2017, 23:19:14 »

толкова им беше  Grin Grin Grin пият по една ракия и се омагьосват
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #114 -: Октомври 12, 2017, 23:21:42 »

Леле Ники ти си им посинил кокълчетата на тези бегачи ...

Обаче не ти ли прави впечетление , че голелите Чайника , Динков , Димов не лалат тук ? Те са високо на връо  и са оставили службаците да ланкат тук .

Лично заради тях ще стискам палци , защото хора като Ицо заслужават да сложат на профилът си Световен и то с България . Хайде Динков ги има 2 даже Smiley .
Само заради тях ще стискам палци и наситна се надявам да направят едно достойно световно и да ги напукат всички .

Но ако не вземет титлата заради интрига и скандали ..... Ще ги налазим тук у форума яко Grin Grin Grin Grin .

Изгубеняк не ми кради патента със шазлонгите . Почиващият е само един и това съм Аз . Ти марш да обслужваш профилите на господарите си

 *SMOKE* *BOSS* *BEACH*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #115 -: Октомври 12, 2017, 23:26:57 »

Леле Ники ти си им посинил кокълчетата на тези бегачи ...

Обаче не ти ли прави впечетление , че голелите Чайника , Динков , Димов не лалат тук ? Те са високо на връо  и са оставили службаците да ланкат тук .

Лично заради тях ще стискам палци , защото хора като Ицо заслужават да сложат на профилът си Световен и то с България . Хайде Динков ги има 2 даже Smiley .
Само заради тях ще стискам палци и наситна се надявам да направят едно достойно световно и да ги напукат всички .

Но ако не вземет титлата заради интрига и скандали ..... Ще ги налазим тук у форума яко Grin Grin Grin Grin .



Изгубеняк не ми кради патента със шазлонгите . Почиващият е само един и това съм Аз . Ти марш да обслужваш профилите на господарите си

 *SMOKE* *BOSS* *BEACH*
Те са сериозни хора с достойнство никога не са се продавали за един медал .
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #116 -: Октомври 12, 2017, 23:34:57 »

наистина в топ 30 повечето са сериозни и добри играчи но онези продажници работа там нямат. миналата година реваха че играят в полша защото в бг отборите било това онова. тази година ги преебаха и врътнаха продажните гъзяги и хоп в бг отбора.
Активен

Kinoff
Редник
*

Karma: +14/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Live FREE - Die Well


Профил
« Отговор #117 -: Октомври 12, 2017, 23:45:38 »

глупака си ти ако си мислиш че не си неразпознаваем зад тоя профил с тези 6 публикации   Wink Wink Wink

сега ходи у лево при кака филка *hihi* *hihi* *hihi* *hihi*

А бе льохман, умрял съм такива като тебе да ме разпознават, къде, къде по-стойностни и добри играчи и хора ме познават и ме знаят. Ако трябва да разчитам и да желая точно ти и такива като тебе да ме разпознават и знаят, по-добре да се гръмна, защото със сигурност света ще е свършил. Жалко, че не съм с нерви-корабни въжета, че да те подмина, а слизам до долнопробното ти ниво, но никога не съм търпчл някакви си плешипутарници да се изказват и да се мислят за нещо по.. По може и да си тук във форума, но на всякъде другаде си кръгла нула, и това ясно го показваш с изказванията си из целият форум. Не, не ми трябва да ме разпознавате или познавате, на мене ми трябва да си се видя, чуя и позабавлявам със истинските и стойностни хора с които сме делили всичко най-скъпо за един човек...спирам до тук и това ще ми е последният пост в който ще ти падна до нивото да ти отговарям, макар да знам че няма и да разбереш какво ти казвам, защото си трябва и акъл, а е видно че при тебе липсва това
Активен
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #118 -: Октомври 12, 2017, 23:51:12 »

Всеки има избор и всеки после си носи кръста

Правилното е "Всеки има избор и всеки после си носи медала", кръстове не раздават ИО.
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #119 -: Октомври 13, 2017, 07:47:00 »

Аз  си  мислех  че  тази година  ще    по  весело   и  задружно
Ама   още  от рано  пак  се  почна  новата  песен  на нов  глас   Undecided
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!