Imperia Online България  
Април 16, 2024, 09:00:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем  (Прочетена 6824 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #15 -: Септември 26, 2017, 19:50:00 »

Няма нужда да съм играл с тях за да ги квалифицирам така. Тук нещата не опират до това с кого си играл или не си играл, а до това кого защитават админите и дали си вършат коректно работата. Отговора е защитават ДИАМАНТАДЖИИТЕ. Пример: Докладвам играч за използване на скрип. Отговора е не е използвал. Докладват го през ВИП ЧАТА и ХОП наказват го. Отделно от това не могат да разберат как се пускат 7 атаки в 1 сек с лична армия, как съюзната армия извадена от съюзния замък и върната след 5 секунди се връща 10мин. Защо празен замък не може да се напълни и други "БЪГЧЕТА".


И най-новата 'ЕКСТРА" https://prnt.sc/gpizt4  , но само за избрани играчи. Честито на печелившите.
няма как да се допълва понеже разчета е пълен докато не се разтовари в друго владение
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #16 -: Септември 26, 2017, 19:51:16 »

Айде стига вече с тези философски изрази....ние нашите анализи сме си ги направили ама явно други хора не са. Възползват се от разни програмки и други шмекери и настройват всички срещу един съюз само и само да си начешат егото, защото видиш ли те са най-велите играчи в ИО. Само да ви кажа....вие сте едно голямо нищо без програмките си и мръсните си номерца. Даже и диамантите не биха ви помогнали ако се играеше честно и не случайно повечето не ни харесват, защото им натрихме носовете на повечето от тях. Състезанието е повече от нечестно и за жалост на админите не им пука и наказват за очевидни нарушения с фиктивни наказания....всъщност както и в държавата ни, така и тук.....интереса клати феса. От тук нататък си правя нов акаунт и ще играя под чужд флаг защото ме е срам да представлявам държавата създател на тази игра.
объркал си се, аз не играя, просто познавам много добре  човекът зад Меридоо.
А теб те познавам като един от малкото играчи в мечовете изгонен заради  псувни
« Последна редакция: Септември 26, 2017, 19:54:06 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
joro_
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #17 -: Септември 26, 2017, 19:54:02 »

И най-новата 'ЕКСТРА" https://prnt.sc/gpizt4  , но само за избрани играчи. Честито на печелившите.


Екстри да искаш  в ИО Grin
Активен
joro_
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #18 -: Септември 26, 2017, 19:58:27 »

объркал си се, аз не играя, просто познавам много добре  човекът зад Меридоо.
Като не играеш тихооо
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #19 -: Септември 26, 2017, 20:00:13 »

Като не играеш тихооо
това съвсем не означава, че внезапно съм оглушал и ослепял.  Smiley
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
bat_deso
Лейтенант
***

Karma: +8/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 225


Профил
« Отговор #20 -: Септември 26, 2017, 20:00:59 »

объркал си се, аз не играя, просто познавам много добре  човекът зад Меридоо.
А теб те познавам като един от малкото играчи в мечовете изгонен заради  псувни

какви мечове бре...даже незнам за какво говориш и никога не са ме гонили за псувни...я вземи прочети Меридо какво си е написал в профила и тогава пиши тук....ще те улесня http://prntscr.com/gpzl50
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #21 -: Септември 26, 2017, 20:07:26 »

какви мечове бре...даже незнам за какво говориш и никога не са ме гонили за псувни...я вземи прочети Меридо какво си е написал в профила и тогава пиши тук....ще те улесня http://prntscr.com/gpzl50
пребиваването ти беше кратко, но запомнящо се,  дет се вика,  извисихме се естетически след кикването.  И какво точно е писал Макис не се опитвай да ми обясняваш на мен.   Играете на пали-гаси, за мен това е най-голямата тъпотия при защита на замък при къса редичкак, но за вас явно е върха
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
joro_
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #22 -: Септември 26, 2017, 20:13:51 »

пребиваването ти беше кратко, но запомнящо се,  дет се вика,  извисихме се естетически след кикването.  И какво точно е писал Макис не се опитвай да ми обясняваш на мен.   Играете на пали-гаси, за мен това е най-голямата тъпотия при защита на замък при къса редичкак, но за вас явно е върха
абе ти скоро взимал ли сиси хапчетата
Активен
dare..
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #23 -: Септември 26, 2017, 20:29:24 »

Изгубения я вземи се намери,че се обърка много с Bat_Deso. Какви мечове, какво псувни, какви 5лв те гонят? Гледай си кефа и недей да ставаш адвокат на скриптаджиите и подкупните админи. Що някой от тях не коментира ситуацията(админите имам предвид). Да пускат пак бъговете,че нищо добро не ги чака. Да не останат с празни ръце накрая.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #24 -: Септември 26, 2017, 20:35:45 »

Бат ви десо беше изгонен преди близо 2 години.   правите си експерименти в играта и като не са получили админа виновен.  Момчета,  дайте малко по-сериозно. Построиката на армията ви е пълна скръб.  5 ери сте ги взели заради безкрайните турнири и нема кой да се подпичкосва с вас.  Чесъ и почитания учете се от грешките си и тези на другите.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
dare..
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #25 -: Септември 26, 2017, 20:56:20 »

Както написах малко по-нагоре "много се обърка с Bat_Deso" Играя с него от създаването на ИО и това което си писал няма нищо общо с акаунта му. Бъркаш хората. Постройката на армиите също няма нищо общо с въпроса. Тук не обсъждаме постройката на армиите, а "БЪГОВЕТЕ", които се получават с нашите армии и използването на скриптове,което се прикрива от админите, а относно това,че 5 ери никой не се е "подпичквал" с нас питай Meridoo, PedroPR и другите "ВЕЛИКИ ДИАМАНТАДЖИИ" от въпросния съюз, защо винаги МОДИРАХА края на ерите?
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #26 -: Септември 26, 2017, 21:05:47 »

Нито Макис, нито Педро са играли сериозно със съюзни армии. Тази ера не са били съгласни с разделянето на баничката.  Бат ти Десо тогава да  не си раздава паса  но като го чета тук явно си е бил автентичен. Скорост 1х е кошмар,  просто до сега не сте случили на чакръкчии.
Скриптове ползвате вие, не сте се осеферили защо някога се събириеахме по 11 човека да
 
пускаме атаки
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
bat_deso
Лейтенант
***

Karma: +8/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 225


Профил
« Отговор #27 -: Септември 26, 2017, 23:02:36 »

Нито Макис, нито Педро са играли сериозно със съюзни армии. Тази ера не са били съгласни с разделянето на баничката.  Бат ти Десо тогава да  не си раздава паса  но като го чета тук явно си е бил автентичен. Скорост 1х е кошмар,  просто до сега не сте случили на чакръкчии.
Скриптове ползвате вие, не сте се осеферили защо някога се събириеахме по 11 човека да
 
пускаме атаки

Виж не те знам кой си и защо въобще се месиш в темата, но като гледам колко публикации имаш явно си от тези дето обичат на всяка манджа меродия да са и да говориш за хората сякаш сте първи приятели и ти знаеш всичко за всички....абе с две думи си като селска клюкарка. Пиша за последно тук по темата и ти казвам, че ме бъркаш с някой и аз никога не съм бил наказван за псуване, защото ми е против принципите. Относно скриптовете няма нито един наказан от нашия съюз за използването на такива програми, а от противниковия вече са няколко. Отделен е въпроса, че наказанията са символични. И последното ще го оставя без коментар http://prntscr.com/gq213j
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #28 -: Септември 27, 2017, 10:34:03 »

Га ядохте баница сами Smiley не ривахте Smiley сега когато когато някой друг Ви взе баницата почнахте да търсите къде Ви е сиренето Smiley
Айде стига Smiley
Бъг няма Smiley просто се нас***те щото не разбрахте кво се случва и как:)
С нашите камъни по вашата глава това е Smiley


Весело на всички Smiley

 

Активен
Vassil
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #29 -: Септември 27, 2017, 12:52:15 »

Изгубеният, нощен ездач и прочие глупаци:
1. аз баница не съм ял, особено с този съюз, нямам особени пристрастия и история, но седя и гледам бъгове. А аз, по една случайност, като много хора в тази държава, се занимавам профисионално с ИТ, но съм работодател и имам и няколко бизнеса, със служители, вкл. програмисти. И виждам реакцията на QA екипа на ИО, на програмистите, имам представа какво се случва в техния офис и мога да кажа, че аз лично за такива неща съм уволявал не един и двама самозвани специалисти.
И да, последните дни има бъгове, от фирмата признаха за тях, признаха за загубен замък и т.н., като компенсацията е 850 000 диаманта, но по техни думи, екипа им не може да направи нищо повече. Ако нямаше бъгове, нямаше да има диаманти. Точка по въпроса има ли бъгове.

2. Има ли все още бъгове, фиксаните ли са - не, не са. За сметка на това някакви абсурдни девойки, които вероятно никога не са програмили и "hello world", май се казват Миша и Маша, висят first level support и хал хабер си нямат от тематиката и естеството на тяхната работа. Тук отчитам факта, че да фиксваш бъг в real production е сложна работа, не по силите на всеки, вкл. екипа на тази фирма.

3. империя онлайн, за разлика от други фирми, немски и щатски, е абсурдна фирма, която не си спазва собствените правила и двойните стандарти са в изобилие.
Пример е акаунт, който докладваме по 2 комуникационни канала, в един и същи ден, през емайл за обикновенни потребители, като мен и през т.н. ВИП чат. Резултат от проверката - на мейла е отговорен, че проблем няма и акаунта няма да бъде наказан, на ВИП чат, че акаунта е наказан.

Аз директно казвам, че играта е добра, като всеки софтуерен продукт, особено такъв, изложен на работа с разнородна маса потребители, има своите бъгове, но фирмата, реакцията на екипите и т.н. са абсурдни. Тази игра, ако беше в ръцете на някоя от щатските или немските фирми, можеше да бъде лидер в бранша.

А останалите глупости, които тук ми говорите за някакви гърци измамници, които купуват диаманти, но са попаднали на българска фирма, с двойни стандарти, а не правилната немска фирма, е само защото имате нещо лично срещу други играчи.

Отивайте да работите, клоуни, шефа да не ви уволни.

П.П. И да, акаунта във форума го регистрирах преди малко, защото нямам навика да чета глупости на хора, които най-елементарна представа си нямат какво значи софтуерна компания и процестите в нея, но тук определено има много смет за изхвърляне.



« Последна редакция: Септември 27, 2017, 13:05:15 от Vassil » Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!